beslenme+antreman (yardım ve yorumlarinizi bekliyorum )

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve mirposs tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Antrrmanimi full body etkili olmaz parca parca calisip hacimlesmek daha iyi olur diye dusunerek degisiyorum fullbody degilde ayri ayri calismaya baslicam artiknsimdilik hangi gunler ne calisicagimi paylasicam egemen abiden tum hareketleri alinca o bolgeye neyi kac srt uygulucagimida yazicam
    PAZARTESI:Göğüs
    SALI:karın ve bacak
    ÇARŞAMBA; Off
    PERŞEMBE:sırt/kanat-trapez
    CUMA:biceps-triceps
    CUMARTESİ; Omuz
    PAZAR; Off
    bu sekilde yapicam bundan boyle antremanlarimi
    Fakat bugun pazar yeni gectigim icin bu antremana ve dun off gun oldugu icin bugunluk omuzu bugun yapcam bir defaligina :)

2. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bugun yeni hazirladigim programa gore off gundu fakat ustte yazdigim yeni programa simdi degilde yarin baslicam cunku dunde off gundu bugunde calisiyim biseyler dedim ve bugun 30 dk omuz antremani yaptim beslenmem;
    SABAH:Bir kase yulaf ve bir bardak torku tam yagli süt (baska sut yoktu bufunluk boyle olsun)
    2yumurta
    2dilim kepek ekmegi (light ekmek
    bir kibrit kutusu yarisi kadar otlu peynir
    Bir-bir bucuk kibrit kutusu kadar ise tavaya yumurta kirip ustunde peynir eritmislerdi ondan yedim :)
    ÖĞLE:Bir tabak biraz bol koymus olabikirim yada normal kepekli makarna
    kepekli makarnanin ustune 2 tane yumurta catalla ezip ustune doktum makarnanin(2 yumurtanin 1inin sarisinn yarisini aldim sadece)
    ÖGLE yemeginden BIR SAAT SONRA 30 DK SUREN OMUZ ANTREMANI YAPTIM
    antremandan hemen sonra bir tane kırmızı erik
    AKSAM YEMEGI :(SIMDI YEDIM) tavuk şiş yaninda az bulgur pilavi , salata , bir tane pismis domates
    bir dilim light ekmek
    AKSAM YEMEGINI SIMDI YEDIM BIR SAAT SONRA ISE BIR MEYVE TABAGINDA KARPUZ VE BIR TANE ERIK YICEM BELKI BIR TANEDE HAVUC

3. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Kardes bu Meyve illetinden kurtulmassan hedeflerine ulasamassin mesela bende meyve cok severim ama yemek ten 2 saat sonra oglen 1 adet yesil elma yiyom elma da pektin hormonu lif ve seker orani ile mukkemmel bi meyve ama sasece 1 tane her seyin fazlasi zarar karpuzmus bilmemneymis bunlar zevk sefa icin yenen meyveler bence amacina ulasmak icin gunde 1 elma armut veya ananas yiyebilirsin basarilar.

mirposs bunu beğendi.
  4. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Spordan antremandan hemen sonra bir tane erik yedim kirmizi simdi bir saat sonra yicem yazmisim meyveyi ama daha yemedim iyikide yememisim ozaman simdi sadece bir erik yiyeyim bari demi :) birde havuc :) birsey daha sorucam antremani boyle degismeme iyimi olmus sizce gunlere bolmem yoksa ? En iyisi hangiis olur antremanda

5. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Programin iyi ama saat 8 den sonra meyve yeme cunku direk yaga depolanir bunuda istemessin herhalde onun yerine yagsiz tuzsuz lor yiyebilirsin veya az yagli bi suzme peynir nedenide uyudugunda uzun suren bi aclik yasicaksin 7-10 saat tahminen peynir ye dememin sebebide icinde casein proteinin kaslarini uyurken beslemesidir :)

6. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Hmm saol abi yorumun ve yardimin icin hangi programa iyi dedin abi ? Gunlerw ayirdigima demi yoksa fullbosye mi ? Birde bisey daha sorsam ben karin kaslarimi kaybetmeden hacim istiyoeum bu munkunmu karinda calisicam gununu yazdm ek olarak off gunlerde va de calisirim yaglanmadan hacim almak icin iyi gidiyormuyum sence abi
    bu arada evde bisikletde var antremanlardan once bes dk bincem
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2014 ---
    Ama binsemmi emn deilm cunku hacim almaya calisiyorum kas kaybetmek istmem ama yaglanmakda istemem

7. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    antrenmandan once isinman icin iyi olicaktir seni zorlicak antrenmanlar yap beslenmene iyi bak sekerden uzak dur tuz falanda kullanma ama himalaya tuzu demistin galiba onu cok az olmak seklinde kullan iyi bi sey bende kullaniyom ara sira mineral icerigi yuzunden bol sivi al sabret zamanla gelisiceksin her sey bir anda olmaz

mirposs bunu beğendi.
  8. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Abi hangi programimi iyi dedin ? Fullbody ye mi yoksa parça parça calismayami mesela pazarteso gogus vs diye ?

9. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    bende hacimdeyim fullbody calisiyorum ama terimin son damlasina kadar hakkini veriyorum sende ole yap kendini zorla beslenmene cok cok onem goster zamanla gelisirsin sen hangisini yapmak istiyosan onu yap full body veya bolerek sen bilirsin basarilar.

mirposs bunu beğendi.
  10. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Saol abi sanada başarı lar fullbody veya bolerek yapsam ikiside farketmiyor degilmo abi bolerek bi program yazdim o nasil ?
    PAZARTESI:Göğüs
    SALI:karın ve bacak
    ÇARŞAMBA; Off
    PERŞEMBE:sırt/kanat-trapez
    CUMA:biceps-triceps
    CUMARTESİ; Omuz
    PAZAR; Off
    Birde antreman 30 dk felan suruyor bisey olmaz degilmi ? birde haximden sonrada diyelim yag yakmaya gorcem yine bu swkilde yapicam degilmi programı deismez yani sadece beslenne ? Hacimden sonra inşallah yag yakimi gerekmezde hep boyle iyidir :D

11. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    30 dk az 1 saate yakin surmeli bi salona yazilabilirsen iyi olur off gunlerdede evde calisirsin bide karin icin ayri bi gun olusturmana gerek yok karin kasini her zaman cakistirabilirsin mekik sıkıştırma vb. antrenmanlardan sonra ama dedigim gibi salona gitsen daga iyi olur ama gidemessen forumu baya gez ev programlarina bak veya youtubeden ara ama sana en iyi onerim p90x onun ustune bulamassin evde caliscaksan

mirposs bunu beğendi.
  12. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    P90x duydum ama progtamini.bulamadim nereden bulabilirim ? Birde bugun sadece omuz vardi ondan 30 dk surdu fullbody degil yani fullbody yapmicam boyle parca parca daha etkili olur diye dusundum zaten tatile gidicem diye yazilmiyorum salona donunce insallah yazilicam fbirde 30 dk full body degilde sadece omuz calistim omuz funu diye ve neredeyse yapabilcegim tum harkertleri yaptim nasil uzatabilirim.ki bu arada ilgi ve bilginiz icin saolun

13. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    p90x youtubeden bir bolumunu bulabilirsin ama pek yeterli olmiyacaktir internetten indirilmesi lazim bi arastir derim antrenmanim max 30 dk suruyo diyosan set sayilarini arttir :)

mirposs bunu beğendi.
  14. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkur ederim :)

15. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    dün yazamadım bugün dünün beslenmeesini yazıyorum
    normalde gögüs vardı ama çalışamadım dün bir kaç barfiks ve 30 kez ayağı karna çekiş yapabildim sadece bu hafta pk çalışabilcem gibi gözükmüyor ama bakıcam :)
    BESLENME:2yumurta
    2dilim kepek ekmeği
    1 kibrit kutusu otlu peynir
    bir kase yulaf ve bir bardak süt
    ÖĞLE:bir konserve ton balığı
    1,5-2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir
    3-4 dilim kepek ekmeği
    AKŞAM:4 tane dolma(kabak,biber) ve cacık
    birde artık kepek ekmeği kullanmasam normal ekmek yesem daha iyi kilo alırım diye düşünüyorum birde sabahları sandwich tarzı şeyler yesem arada olurmu yaşım genç diyorsunuz ya hani boyle şeylerdende alsam normal ekmek gibi vs ?

16. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    beslenme bolumunde kimin beyaz ekmek yedigini gordun hic bi insan beyaz ekmek seker tuz yememesi lazim ama ne yazikki yeniyor sakin ole bi hataya dusme tam bugday ekmegi daha iyi olur kepek yerine beslenmen iyi ama dolma sarma turu seyleri cheat meal olarak yesen daha iyi sonuc alirsin

17. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Abi tstile gidicem sadece barla antrwman yapicam bide koşu yüzme yapicam ekmek olarakda mrcburen odun ekmegi vs tuketicem cunku koyde yok malesef ama imkanim olursa denerim bide cardio yapcagimdan dolayı yememde bir sakinca olmucaktir insallah kosucam ve yuzucem bolbol birde buraya yazamicam bir 3 hafta falan

18. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Nasil gidiyor mirposs bos oldugunda yaz faceden tatile cikinca yazamadim hareketlerin isimlerini :D

mirposs bunu beğendi.
  19. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Abi bende tatile cikicam yarin insallah bi 2-3 hafta yazamicam buraya bu haftada beslenmem okadar iyi gecmedi kilom 53.5 di yaglandikmi acaba :) abi birde tatilde bolbol yuzme ve kosu arti barfiks cubuguyla calissam olur degilmi ? Mecburen artik birde odun ekmegide tujetcem ama eritiriz biz yuzerek kosarak bugunde zatrn kotu beslendim yarim odun ekmeginde yada cegrekdi ya :) tavuk doner bir saat sonra uzumle nektari sabahda 2,5 dilim kepek ekmegi peynir beyaz la otlu ve bir yumurta yarim sarisi :) aksam yemiyim diyorum yemedim insallah bakalm

20. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kalori az kaldiysa yiyebilirsin is kaloride biter aslinda.tatilde dedigin gibi çalışmak olur tabiki odun ekmegi dedigin nedir beyaz ekmek mi bilmiyorumda tatilde takma kafana tadini cikar :D gencsin sen yakarsinn yakarsin hehe yasli teyze lafi :)

mirposs bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş