Animal Cut ve Tecrubelerım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bucephalus tarafından 17 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bucephalus

bucephalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhabalar gazaintepten yazıyorum daha once 1 ay kadar spor salonuna gittim ama iş koşullarım elvermediği için bırakmak zorunda kaldım forumdakı bılgılerden faydalanarak dun animal cut aldım yıne forumdan faydalanarak kendımmce beslenmeye calısıyorum.bugun 1. gunum 06:45 te animal cut aldım 7:15 te bir haslanmıs yumurta sarısı hariç ve bitanede zeytin yedim işyerinde oole cok fazla yemek secenegım yok oyuzden yemek fabrikasından gelenlerı yıyorum ama tabiki o yemeklerdende kıstım kasık hesabıyla beslenıyorum 2. paketimi ogle uzeri saat 11:30 da aldım ve 12 de ogle yemegımı yedım acaba yanlısmı yaptım. spor olarakta flexxor hocamıızım verdıgı evde calısma programıyla calısacagım.
    Genel olarak metabolizmam cok yavas meslegimde muhasebe. çok hareketsizim bana önerebileceğiniz yöntemler varsa bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    2 paket arasındakı sure cokmu kısa bu konuda tereddutlerım var cunku ıkıncı paketı aldıktan sonra cok az bı sure carpıntım oldu.Şimdi Daha iyiyim.
    boyum : 1,72
    kilom : 104.45
    Şimdiden Yapacagınız Yorumlar Ve onerileriniz İçin Çok Teşekkur Ederim

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım forumdaki evde dumble ile çalışma programını uyguluyosunuz. Kilonuz boyunuza göre fazla ben size bir salona yazılmanızı ve size uygun bir programla kardio çalışmanızı tavsiye ederim. Bu sizin daha kolay kilo vermenizi sağlayacaktır.

3. bucephalus

bucephalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam keske gıdebılseydım cok guzel olurdu ama işlerim dolayısıyle gıdemıyorum salona mecburen evde calısmak zorundayım bugun 2. günüm hicbir yan etkısını gormedım ama cok bı etkısınıde gordugumu sooleyemem ama metabolizmaya gore degısıyordur bıde ılk gunden yorum yapmak cok zor

4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    animal cuts u bende kullanmıştım göbeğimde biraz yağ varken ama pek faydasını göremedim tabi bu bende olan etkisi.. evde çalışıyosanız biraz daha uzun sürer yağ yakımınız ve tabiki biraz daha zor.. eger 30 dk bi vaktiniz varsa bunu evde mekik şınav çekerek değilde dışarı çıkıp tempolu yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim.. koşabiliyorsanız da tabiki 1. tercihim olarak koşmanızı öneririm. 25 dk lık tempolu bir koşu ve ardından 5 dk lık tempolu bir mekik çalışması diet ve cuts ile ayda 7 8 kilo verebileceğinizi düşünüyorum.. bence evde dumbelle çalışarak vakit kaybetmeyin derim ben.. iyi çalışmalar :)

5. bucephalus

bucephalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    shock cok Teşekkur ederim onerilerin için koşabiliyorum allaha sukur vucudum buna hala musade ediyor:) animal cuts umarım bende ıse yarar dumbell ıle calısmamı hafifletecegim senınde dedıgın gıbı kosmaya calısacagım animal cuts bu 21 gunluk surede kılo vermeme yardımcı olmasa bile en azından ıstahımı cok fazla kestı bence bu guzel bı gelısme belkıde psıkolojıktır

6. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    yok pskolojik değildir iştah kesilmeside yediklerine çok dikkat etmen lazım. kardiyo mekikden sonra dumbell hareketlerini evde yapabilirsin tabii ki düşük ağırlık yüksek tekrar ile.

7. bucephalus

bucephalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugun 9 gun oldu animal cuta baslayalı elımden geldıgı kadar dıyetıme uymaya calıstım gunde ortalama 3-4 lt su içiyorum ve su an kılom 100,20 kg kardio olarak her sabah ortalama olarak 4 km yuruyorum sızce yeterlimi bu arkdaslar verdıgım kılo saglıklımı?

8. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    9 günde 4 kilo zaten ilk başta hızlı kilo verilir vücudundaki suyu atarsın derler ya işte o senin durumun. korkulacak bişey yok :D

Sayfayı Paylaş