ZAYIFLAMA YARDIMCI OLUN LÜTFEN

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve limon123 tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. limon123

limon123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba, 19 yaşında 175 boyunca 80 kilo ağırlığındayım, 10 15 kilo fazlam var tahminimce, göbekde baya fazla
    hergün koşmaya başladım 30 35 dakka koşuyorum önce yavaş sonra hızlı sonra tekrar yavaş tekrar hızlı bu şekilde..
    geçmiştede spor yapmıştım fakat hiç kilo verememiştim şimdi aynısı olacak diye korkuyorum benim vucudum biraz zor kilo veriyor çünki.

günde artık az yemek yiyorum yani eskisi gibi ne bulursam yemiyorum, peynir zeytin acı biber yumurta bazen et vs..
    l carnetinde satın aldım biraz işe yarıyor gibi enerji veriyor koşarken.
    benim sağlıklı ve bi okadarda hızlı kilo verebilmem için ne yapmam lazım lütfen yardım edin pek bir bilgim yok. koşmadan önce su ve l carnetin içiyorum koştukdan sonra ise su ve şekersiz çay içiyorum, bu yaptıklarım doğrumu acaba? şimdiden teşekkür ediyorum, iyi günler..

2. limon123

limon123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardım Edecek Biri Yokmu?

3. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Protein ağırlıklı az karbonhidrat beslen günlük kalori ihtiyacından 500-600 kalori eksilt abur cuburu kesmen gerektıgını zaten bılıyosundur imkanın varsa ağırlıkta çalış 105ten 80e indim ben bu şekilde :D

4. limon123

limon123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cevabın için teşekkürler, eskiden örnek vermek gerekirse, 1-1.5 tabak yemek yerken artık yarım tabakdan az yiyorum fakat onda bile midem karnım şişiyor gibi hissediyorum buda sanki çok yemişim hissi yaratıyor bende ve moralim bozuluyor :D, ayrıca koşmadan önce aspirin + nescafe için dediklerini görmüştüm aspirinden kasıt bildiğimiz bebe aspirinimidir? performansı nasıl arttırabilirim koşarken

5. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    İlaç kullanmaya gerek yok nolucağı bellı olmaz her gün yeşilçay ve arada koşulardan 40 dakıka once kahve tüketmen yeterli olur bence zaten l carnitine de kullanıyosun :)

6. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bu konuda kesin bir bilgim olmamasına rağmen daha önce kullandığım için yazma gereği hissettim. L carnitine aşırı terletiyor buda yaz aylarında spor yaparken aşırı su kaybına neden oluyor. Buna kesinlikle dikkat et ve su tüketimini kesinlikle arttır yoksa verdiğin kilonun çoğu sudan olur buda aşırı zararlı...

7. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş