yrni baslicagim ama aklimda bir takim sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zLatans tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    İyi niyetli biri olduğunuzu düşündüğüm için bu denli ayrıntıya yer verdim aksi halde samimi olmadığınızı düşünseydim gerçekten uzun bir yazı yazmazdım.Öz eleştiri yapabilen nadir insanlardan birisiniz. Farkında olmadan suclayıcı bir uslup içinde bulundaysam özür dilerim

JJJJJ, zLatans ve requ. bunu beğendi.
  2. zLatans

zLatans Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    abiler im bana önerileriniz nedir son durum olarak bizim bu memlekette göbeği önünde gezen çok ama ben sıkıldığım için günde en az 5 saat boşluğum olduğu için bu spora geri başlama gereği ve isteği duydum. kısacası paraya da kıyacağım. yaza fit bir vücut ile girmem mümkün olurmu ?. pek düzenli bir beslenmem yok kısacası yalana da gerek yok. Bana önerdiğiniz full body mi? yoksa bölgesel çalışmamı ? ve antremanımı neye göre düzenlemem gerektiği. Gıda takviyeleri gereklimi (düzenli bir beslenmem olmadıgı için)? en iyi sonucu almak istiyorum kilo ve hacimimden memnunum sadece sahip olmak istediğim güç. bu sorularıma cevap verirseniz cok sevinirim :) değerli üstadlarım

3. JJJJJ

JJJJJ Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    İnceliğiniz için gerçekten teşekkür ederim.Pek tabii ki kimseyi yanlış yönlendirmek istemem bildiklerimi paylaşmak isterim ve aynı şekilde paylaşılmasını isterim
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ekim 2014 ---
    Kardeşim senin için gerekli olan fullbodyle ile başlaman tabii ki güzel bir beslenmeyle birlikte.Daha sonrasına da split i de denersin hangisinden vücudun daha iyi verim alırsa ona yöneleceksin.Supplementler için erken daha

zLatans bunu beğendi.
  4. zLatans

zLatans Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    peki supplementler için erken ama ilerde ne kullanmamı tafsiye edersiniz neler mesela amino asit bcaa cretain protein tozu

Sayfayı Paylaş