1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 Kg.90 boy 1.78 Sporda 1.yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tyndare0s tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tyndare0s sen bıldıgini yapmaya devam et doğru yoldasın boş laflara kulağını tıka. 2.resimdeki haline göğüs kas vs. yok beli kes felan bunlar bu kdr kolay olsaydı kimse bulk olmadan direk istediği bölgelere kas eklerdi bunu söyleyen adama sor bakalım kendi ne yapmış:D ilerleyemeyen adamlarla işin olmasın.
    o kadar kolayolsaydı bu sitede herkes 70 cm beli koruyup göğüs koyardı omuz koyardı boş laflar bunlar.

tyndare0s bunu beğendi.
  2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    fit bulk karışımı istiyorsan fotodaki halin çok iyi. Ben fitt ince olup hafif kaslı olmanın iyi olduğunu düşünenlerdenim.

slim ve kaslı bir vücut olması için önce bulk mu olunmalı diyosun? Ben sadece zayıflamış biriyim. kaslanma da pek tecrübem yok. 103 kilodan 83 kiloya düştüm sadece.

Son düzenleme: 24 Kasım 2009
  3. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    jarhead e katılıyorum..kışın kesinlikle bulk git ağır kilolara gir bahar yaz aylarında diyetle beraber alttaki saf kas kitlesini görmüş oluruz..doğru yoldasın..

4. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    en az 10 kilo fazlan var , ideal kilon 80-82 olmalı. yağ yakımına daha fazla önem verip , o sırada hacim yapmayı bırakıp artıkl , az kilo çok tekrar ile porgramına devam etmelisin...

5. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla kilolarımı biliyorum ama henüz yağ yakmak için çok erken değil mi ? Yeri geldiği zaman benimde yapıcağım şey zaten az kilo ve çok tekrar olucak . Eğer konuyu okumadan yazılmış bir cevap ise okumanızı tavsiye ediyorum .

6. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Yasin ufak, hacim istemeni anliyorum ama 18-19 yasinda yagli birsekilde hacim alirsan hic guzel bir goruntu olusacagini sanmiyorum. Sakalsiz bir yuze ya da jilet yuzu gormemis bir yuze diyim, iri bir vucut gitmiyor. Bence biraz zayifla vucudu parcala.

7. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Bulk ne demek arkadaşlar ? hangi dönemde bulk olunur? lütfen biraz araştırın. Sadece kulaktan dolma bilgilerle insanlara laf olsun diye mesaj yazmayın. Arkadaş hedefini açıkça belirtmiş, bencede araştırmış ve bu konuda bilgi sahibi. Kendisi doğru yolda ve bilgi sahibi tebrik ederim.

tyndare0s bunu beğendi.
  8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bu arkadaş eğerki 1-2 seneye sporu bırakmazsaki ne yaptığını biliyor şu hani sitede fit seviyorum büyümeye gerek yok diyenler varya 2 seneye sorarlar arkadaşa nasıl böyle oldun bende bu kadar olsam yeter diye. ama şu anda itici gelir anlamayana her zaman destekliyorum bulk olupda define olacak sporcuları. bi kere yapdıkları şey doğru olması gereken bu. 1.89 boylarında 70 kılo sıska adamlar ( sporcu olmaya çalışanlar) define büyüycem diyorya ondan söylüyorum yerinizde saymaya devam edin siz. bazıları ilerlerken abd de 1 fit vücutlu elemana bakın hangisi bulk olmadan define olmuş? hayırbırak süpplementi geçdim öyle bir steroitde yok.yağsız büyüme farklı oda zor ama define büyümek cidden komik.

tyndare0s ve lionking35 bunu beğendi.
  9. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Konudaki cevaplarınız ve destekleyici yazılarınız için ayrıca teşekkür ederim jarhead lionking35

10. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    18 Mart 2010 :) Kg 93 ölçü olarakda ilerleme şuan için var :)

11. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Konu dışı olabilir ama bulk döneminde nasıl besleniyorsun? Özellikle yağ kullanım oranın ne?

12. REvOLvertr

REvOLvertr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    t-shirt'ü üzerine gecirdiginde cidden güzel duruyor, ama görüntüden ziyade isin aslina inecek olursak sanirim biraz diyet sart : )
    arkadaslarin dediklerine katiliyorum ben de.. yaza kadar güzel sekil alman gerek.. hafif kilo cok tekrar tavsiye ederim ; )

iyi calismalar !

13. hak_an

hak_an Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    90 kilo olduğuna çok şaşırdım

14. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    biceps kütlen gayet sağlam duruyor bence doğru yoldasın

15. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Ben bulk biceps yorumları dışında birşey söyleyecegim oda vücudunun anatomik olarak bu spora çok elverişli olduğu.Ancak tavsiyem bacağı ne olursa olsun es geçme.
    Başarılar kolay gelsin.

16. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yemeğe malesef gereken önemi veremiyorum. Yeri geliyor 1tavuk göğsünü akşama kadar yiyorum ,yeri geliyor tek seferde yarısından çoğunu tüketiyorum :)
    Ama genel olarak yediğim şeyler tavuk , makarna , pilav , ton balığı günde 1öğünde sebze .

Çok kısa bir süre kaldı diyet içinde çok tekrarlar içinde şimdi sadece basıyorum :)

93hyper_

Teşekkür ederim hiçbir şekilde bacağı es geçmiyorum , şu sıralar havalarında ısınmasıyla bacak aralarım pişik olsa da , kot pantolon giydiğim zamanlarda saçma bir görüntü oluşuyor olsa da kesinlikle orantıyı bozmamak gerekiyor diye düşünüyorum :)

17. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Başlardaki fotolar kendini belli ediyor bence.Göğüs eksiğin fazla filan değil zayıfladığında gayet fit ve hacimli durucaktır bütün bölgeler göğüste dahil ;)

Dediğin gibi 75-80 arası yakışır sana.Bunun için nisan mayıs sıkı bir definasyon lazım.Başarılar ;)

18. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım dediğin gibi olur hyper_ beklediğim sonucu elde edemessem biraz hüsrana uğrayabilirim :(

19. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  20. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bence de çok güzel gelişim fakat, vücudunuzu gördüğüm kadarıyla da çok güzel olmuş devamınıda dilerim...

yorumları okudum...herkes kilonuza takılmış keşke en başında söyleseydiniz bu kadar zahmete girmezdiniz :)

en kısa zamanda pozlarınızı ve bacak pozunuzu da bekliyoruz...

Sayfayı Paylaş