1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 Kg.90 boy 1.78 Sporda 1.yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tyndare0s tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. pilot95

pilot95 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    kollar ve omuz güzel,burada yazılanlar gibi eksik taraflarını geliştirip yaza diyet yapıp girersen eminim herkes sana kıskanarak bakacaktır.....tebrikler

2. aŞoT34

aŞoT34 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    göğüsün eksik geldi bana. yani o kadar zamana cok daha guzel göğüs yapabılırdın.ve daha guzel bır goruntu cıkardı. diğer tarafların dışında birşey diyemem hakkını vermişsin.

3. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim . Malesef birçok program denememe karşı istediğim sonucu birtürlü alamadığım kas grubudur kendileri :) .Eh birde acemilik girince işin içine sonuç bu oluyor malesef .

Kg:93 önümüzdeki 10 - 15gün içerisinde ufak ufak diyete başlamayı planlıyorum.

Ekli Dosyalar:

4. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    yağlısın...kafa_

5. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ya allah aşkına yapmayın ya eger bu sporda durust olmazsan gelısemezsın hadı 1-2 cm ne ıse senın kollar 36-37 belkı olur veya olmaz .bu arada bunu soylerken bos bı adam olarak solemıyorum 16 yasında 44 cm kolu olan musabık bı adam olarak soluyorum

6. JusTnR

JusTnR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yağlı vücut...gidişat iyi ..

7. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yahu 93 kg bir adamda 42 cm kol az bile nasıl 36-37 ben 62 kiloyum benim daha 33cm 93 kilo adamınki mi 36 olacak.Kollar yağlı olduğu için hacimli durmuyor o kadar yağsız bir vücut olsa çok daha büyük gibi gözükecekti.

Önceki sayfalarda da 1 senede 8cm iyi başarı demişler bence gayet normal.Benim kolum 5 ayda 5cm büyüdü sadece 7 kilo alarak hem de yağlamadan.

8. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bravo. başarılarının devamını dilerim. öncelikle kas kutlesi gayet iyi . ama tavsiye vermek isterim. gogus bolgen eksik. bulk olduğun için nispeten iyi duruyor. ama mayıs nisan gibi definisyona girdiğinde acı gerçek olarak gogusler kalacak gibi geliyor bana. ortası boş ozellikle. cable cross varsa salonda çalış onla biraz deişik açılarla es geçme o hareketi. gogus programında deişikliklere git. onun dışında bi eksiğin yok devam et iyi yoldasın tebrikler. birde define olacam diye bir anda kesme bazı şeyleri. karbonhidratı kademeli olarak azalt porsiyonları biraz daha kucult. ve baktınki yağlanman azalıyor ve gelişiminde devam ediyor. o zaman sorun yok o ayarda git. bel bolgen kalınlaşmışsada oyle pek korkulacak bişi yok. daha neler gordum desem yeridir. bu şekilde gidersen 2-3 sene içerisinde çok iyi bir konumda olacaksın. başarılar...

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    şu ustekı resımler ılk halın sanırım? eer oyleyse o halın daha ıyı fıt gorunus sımdı 90 kg olup dahada buyutmek sıtıyorsun sanırım vucudu ama eskısı daha hoş bana göre tabı.

10. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşında bi adam demek vay be ! Arkadaşım mesajlarının hepsini okudum aşırı bi özgüven var sende insanları küçük görme bi ego problemin var.Sen daha benim gözümde çocuksun.Kalkıp millete kür önermeler yok ben 136 max bench yapıyom bi ton sallamışsın keriz yerine koyma insanları.Müsabığım diyorsun söyle hangi yarışında ne derece ettin merak ettim.Birçok müsabıkla muhabbetim geçti birçoğuyla vg hakkında sohbetler ettik.Dünyada derecesi olan adamlar senin kadar bilmişlik taslamıyor be güzel kardeşim.Koy bi video 136 max bench biz de utanalım olur mu?

11. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya

adam 1.78 90 kilo 42 kol ölçüsü anormal değil bu ölçü olayına bu kadar neden takılırsınız anlamam.

12. Satriana

Satriana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok iyi görünüyor bnce daha fazla abartma olan kaslarını korumaya çalış diğer türlü bb ciler gibi insan dışı bir görünüm kazanırsın böyle istediğin gibi sexi ;)

13. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman mesaj atsan insanları aşağılayıcı kendini övücü sözler yazıyorsun arkadaşım madem beğenmedin yazma nerede yaşıyorsun sen 16 yaşında müsabık oldun o ülkenin vg federasyonuna dicem olmucak

SSUO bunu beğendi.
  14. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    84kg bench_O

Son düzenleme: 22 Şubat 2011
    omrbrk bunu beğendi.
  15. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Resimlerde göğüs çok zayıf gözüküyo.Sırtı çok beğendim

16. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    kilo verince vücut yavaş yavaş kendini göstermeye başlamış,ben çok beğendim,göğüs olarak da çok geride olduğunu düşünmüyorum az biraz daha göğüse yüklenip yağlarından da arındınmı çok güzel olucak.İyi çalışmalar

tyndare0s bunu beğendi.
  17. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu baştan sona okudum ve açıkçası çok başarılı buldum tyndare0s. Göğüslerin eksik falan demiş herkes fakat herkesin yavaş gelişen bir kas grubu oluyor, seninki de göğüslerin sanırım; aynı benim gibi :) 93 kilodan 84 kiloya düşmek de ayrı bir azim örneği tebrik ederim iyi çalşmalar diliyorum..

tyndare0s bunu beğendi.
  18. V€η1Øм™

V€η1Øм™ Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Building Antrenör
    Yer:
    ASR Spor Center
    teßrik ederim azim ve disipLinLe çaLışmak diye ßuna derim. 84kg resiminde görünen o ki emekLerine değmiş ;)

tyndare0s bunu beğendi.
  19. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu son resimde hersey cok daha net. tebrikler cok iyi ilerliyorsun. biraz daha gogus hacmi.. cable cross ve pull over herşeyi toparlayacaktır. başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar ...

tyndare0s bunu beğendi.
  20. 23balaban

23balaban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl için gerçekten çok iyi bir vücut. Tebrik ederim, bu azimle devam edersen çok daha iyisini yapabilecek kapasiten var. Bir sorum olcak 93'den 84'e düştüğünde çok ölçü kaybettin mi? Özellikle kollarda kesin bir rakam verirsen sevinirim. Ben şu an bulk dönemindeyim bu yaz olmadı bidahiki yaz definasyona gireceğim tam karar veremedim kollarım şimdi bile yeterli gelmiyor onun için soruyorum.

tyndare0s bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş