Yağlı göğüs eritmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmetkrt1 tarafından 15 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetkrt1

mehmetkrt1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam iyi forumlar :) ben 15 yaşında 1.82 61 kiloyum 6ncı sınıfa kadar akranlarıma göre uzun ve bir o kadar zayıftım (33 34 kilo) ortaokul 6ncı sınıfta kilo almaya basladım ve durmadan yemek yemeye evden hiç çıkmadan sürekli bilgisayar başında zamanımı öldürüyordum. Yaptığımın sağlıksız bir şey olduğunu bilmiyordum (çocuk aklı) sonra yavaşça boya giderek tamamen kilolarımı verdim.. şu anda fitim.. fakat göğüslerim var, evet daha önceden doktora gittim 3 doktorda bana göğüsüme odaklanmamı spor ile geçeceğini söyledi ama ben hangi haraketi nasıl yapacağımı ve nasıl yemem gerektiğini bilmiyordum ve.. devam ettim bilgisayar başında oturdum. Bu sene liseye geçtim şu anda hayatımı değiştirmek istiyorum ama nerden başlıyacağımı bilmiyorum çok azimli biriyimdir çalışmalarımı evde göğüsümü eritene kadar daha sonra spor salonu ve bir dövüş sanatına yazılmak istiyorum dediğim gibi nereden başlıyacağımı bilmiyorum yemek programı ve spor programı lazım bunları eritmem için.. bilgisi olan abilerim varsa lütfen yazın hayırlı geceler dilerim.. :no_mouth:

2. Paraklit

Paraklit Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Istanbul
    Doktorunuz jinekomasti den bahsetti mi?

3. mehmetkrt1

mehmetkrt1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Jinekomastimiyim diye sordum hayır yağ geçecek dedi.. 5x5 program ile geçebilir mi

4. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yaş 15 değil mi ?? Daha kılıktan kılığa girecek vücudun. Daha büyümemişsin ki tam olarak.

5. mehmetkrt1

mehmetkrt1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet abi ama spor yapmak istiyorum her sabah kalktığımda vücutumun ağrıması güzel oluyor aynaya bakınca o değişimi görünce boşuna değilmiş.. demek istiyorum bana önerebileceğin bir program varmı göğüs için serbest çalıştım hep 2 gündür 3 gün spor 4 gün rest nasıldır?

6. mehmetkrt1

mehmetkrt1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana yardım edecek yok heralde burada evde spor yapmak istiyorum program önerisi bekliyorum teşekkürler

7. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Sana öneride bulunamam teşekkürler.

Sayfayı Paylaş