Weider Pure Creatine 100

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,0%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

1,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 166 üye.
  1. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    BSN Cell Mass ve bu ürün arasında kaldım.Hacim artışı için hangisini tavsiye edersiniz ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ilk kreatine maceransa Mono olan weider.

3. stuhi35

stuhi35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ajkl89

ajkl89 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bazı arkadaşlar creatinlerle NO ları birbirlerine karıştırıyorlar.creatinler anlık tepki vermezler.antrenmanda etkilerini hissetmek için en az 1 hafta beklemek gerek.onun haricinde %30-40 lara varan kilo artışları plesebodan başka birşey değildir.en büyük hatalardan biri creatinler post workout değildir preworkout'tur.en önemli alınması gereken zaman antrenman sonrasıdır.

mrred bunu beğendi.
  5. Pounce

Pounce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    yeni başlayacak bir ektomorfa önerir misiniz ?
    Y:18
    B:1.80
    K:60kg

6. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni başlayan önce beslenme sistemini oturtsun...

7. thebigboss_306

thebigboss_306 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    otomotiv
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar 3 gün önce bu üründen aldım kullanım şekli olarak kutuda yazan tek şey günlük 1 çay kaşığı 3 GR kullanın bu kadar, benim anlamadığım bunda yükleme olayı yokmu hadi o da yoksa normalde kreatinler günlük 5 gr önerilirken bu niye 3 gr, müşteri temsilcisine sordum o da tam bilmiyor gibiydi bana söylediği son gelen ürünler farklı teknolojide üretiliyormuş farklı seriymiş bu yüzden günlük 3gr alınması gerekiyormuş.

8. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    bende anlamamıştım bu ürünün nasıl kullanılcağını herkes başka bişey söylüyo

9. brhmcr

brhmcr Guest

Onerilen miktar 80 kilo civari icin 5 gramdir. Yukleme kisinin tercihine kalmis. Ben yapmiyorum.

10. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Burada yeni başlayan üyelere yanlış bir bilgi verilmiş düzeltmek adına yazıyorum.

Şimdi Weider'in bilindiği üzere Creatin içerikli 2 adet ürünü var. Bunlardan biri Pure Creatin diğeri Maximum Krea-Genic 'tir.

Şimdi Pure Creatin bildiğiniz saf Mono Creatin'dir. Yani post workout (antrenman sonrası kullanılmalıdır.

Diğeri Maximum Krea-Genic. Bu Weider firmasının supplement dünyasında üretimde tek patente sahip olduğu double buffered (mide asidinin Ph'ı tarafından kesinlikle parçalanamayan ve kaslara %100 oranında proteinle birlikte taşınan içeriğinde Taurin 'de bulunduğundan ötürü yarı NO özellikli performans arttırıcı + büyük oranda kas kütlesinde artış yapan önemli bir ürünüdür. Talimatında da görüldüğü üzere pre-workout (antrenman öncesi) kullanılması gerekir.

Kısacası arkadaş post ve pre workout olayını yanlış tanımlamış veya cümlede bir anlam şaşması olmuş. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Benim kişisel görüşüm 8 aydır bu sporda olan birinin Krea-Genic kullanmasından yanadır.

mrred bunu beğendi.
  11. amaranth

amaranth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam, bu hafta weider mono-creatin aldım fakat heryerde farklı kullanım talimatları var. Ben en son karar kıldığım şekli size söyleyeyim sizde yorum yaparsanız çok sevinirim. Bir ay boyunca yüklemeye yakın bi program düşünüyorum. Her gün günlük olarak sabahları bir çay kaşığı dolusu yani 5gr kullanıp, spor günleri de 15gr'a çıkartıp spordan önce, spor sırasında whely protein ile karıştırarak ve spordan sonra kullanmayı düşünüyorum. 4 hafta bitincede ara vericem, dinlenmeye bırakıcam vücutu 2-3 hafta. Normalde yüklenme döneminde ilk hafta 20gr'a kadar çıkın diyorlar ama o kadar yüklenmeyi düşünmüyorum. Görüş ve yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim arkadaşlar, iyi günler.

12. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Benim bu ürüne notum ne yazık ki zayıf.Farklı ve daha güçlü bir markayı denemek amacıyla ürün hakkındaki yorumları olumlu bulduğum ve weider'a güvendiğim için orijinal olduğundan da emin olduğum bir yerden alarak bu ürünü kullandım.Düzenli kullanmama ve düzgün beslenmeme rağmen ne hacim ne de güç açısından nerdeyse hiç bir fayda görmedim.Kreatinlerden zaten genel anlamda verim alamıyorum ama bu üründen hiç etki alamadım,
    Özellikle,
    kreatinlerden istediği etkiyi alamayıp da bir de weider'i deneyeyim diyenlere başka markalara yönelmelerini tavsiye ederim.

13. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Çok fazla tuvalete gidiyorum ( idrar) sizce normal bir etki mi tabi çok sıvı tüketiyorum ( 3 litreye yakın ) ama yine de biraz fazla gidiyorum gibi geldi .

14. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    kreatin gercekten cok guzel bisey herkese tavsiye ederim,benyler 5 hafta ara biraz cok gibi sizce 5 hafta sart mi?

15. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    Bu ürünü kullanmaya başladım. Yükleme yapmıyorum bugün 5. gün, günlük 3 gr alıyorum.
    5 günde 2 kilo artış var bu kreatinden olabilir mi? Yani bu kadar kısa sürede 2 kg etki ediyor mu?
    Normal yediğim içtiğimden araya hafta sonu girdiği için biraz abartmış olabilirim ama 2 kg oynamazdı hiç.
    İyi antremanlar.

16. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    bende de kilo artışı oldu kısa sürede. çalıştığım kilolarda da artış oldu.

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden kullandığım bir weider ürünü forumda tavsiye edilen şekilde kullanmıştım beslenmeye uykuya dikkat etmiştim sonuç memnun edici kilo aldırdı antremanlarda güç artışı oldu 5gr çay kaşığı olarak değil tatlı kaşığı olarak almıştım işe yarar bence tavsiye ederim

18. ttkaraca38

ttkaraca38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yardım !

Arkdaşlar ben başka bir marka kreatin kullanıyorum. o bitmek üzere başlayalı iki hafta oldu bırakıp buna geçsem bir şey olur mu ? ürün cell-tech

19. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    kafeinle alındıgında su toplamaz vucut dıyorlar. bir bardak kahve ile içilmesi ne kadar mantıklı antrenman oncesinde ?

20. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    bu ürünü 6 hafta ara vermeden kullanabilirsin. sıkıntı olmaz 2 hafta cell-tech kullandıysan 4 haftada buna devam edebilirsin

Sayfayı Paylaş