Weider Pure Creatine 100

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,0%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

1,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 166 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    %30 performans artışı
    İleri teknoloji ve mikronize tane boyu
    %100 saf ve en kaliteli Creatine
    Creatine' nin insan vücudundaki fonksiyonunu anlayabilmek için organizmadaki enerji oluşumunu yakından incelememiz gerekir. Vücudun öncelikli tercihi karbonhidratların ve yağlann yakılması ile enerji kazanmaktır. Ancak bu kazanılan enerji gelişigüzel vücutta kullanıma hazır hale gelemez ve bu durum bünyedeki serbest halde bulunan enerjinin depolanmasını gerektirir, depolanan enerji ise Adenosin-Tri-Fosfat yani ATP' nin oluşumunda kullanılır. ATP moleküllerinin parçalanmasıyla elde edilerek depolanan enerji, tam ihtiyaç duyulan bölgelere geri gelerek kullanıma sunulur. Mesela, sert antremanlarda kasların performans artışına ihtiyaç duyduğu anda kas sistemi için gerekli olan enerji daima ATP' den elde edilir. ATP nin tekrar yapımı ise glikoz ve yağın yanması ile sağlanır, Şayet vücut ağır bir antremanda yorgun düşmüş ise doğal olarak daha çok ATP' ye gerek duyar. Ancak ATP, belirli bir yüklenme sonrası çabuk ve yeterince temin edilemez. Bu gibi durumlarda acilen imdadınıza koşan bir stok vardır, CREATINE FOSFAT....

Creatine fosfat, Creatine ve ATP' den oluşur, parçalandığında ise ATP tekrar kullanıma hazır hale gelir. Bu stoğun büyüklüğü, antremana ve kasın cinsine aynı zamanda Creatine alımına bağlıdır. Creatine kas sistemini oluşturan kas hücresi elementlerinden birisidir ve sistem içinde sürekli olarak parçalanır ve Creatine' leri oluşturur. Bir kas hücresi elementi olan Creatine, hücre içi suya çok daha kolay bağlanır dolayısıyla hücre içine zorlanmadan geçerek kas sisteminin gelişmesini sağlar. Weider Araştırma Grubu' nun Creatine üzerine yaptığı bilimsel araştırmalar, mikronize tane boyunda, %100 saf ve çok kaliteli ve dolayısıyla %100 emilim sağlayabilen Weider Pure Creatine' nin ek olarak alınmasının, kas sistemindeki Creatine seviyesini yükselttiğini, sert - yoğun ve şiddetli antremanlarda süper güç üreterek performansı %30 artırdığını kanıtlamıştır.

Hazırlanılışı:
    1 porsiyon = 5 gr ürünü (1 dolu çay kaşığı) 250 ml meyve suyu ile shaker yada mikser kullanarak karıştırınız.

Kullanım Şekli:
    Şampiyonlar: Tüm antrenman günlerinde 2 farklı kullanım zamanı söz konusudur; antremandan 1 saat önce ve iki öğün arası olmak. üzere,

< 80 kg; ilk hafta 2 porsiyon sonraki 5 hafta 1 porsiyon,
    > 80 kg; ilk hafta 3 porsiyon sonraki 5 hafta 1 porsiyon,
    > 100 kg: ilk hafta 4 porsiyon sonraki 5 hafta 1 porsiyon,
    içiniz.

Daha sonraki 5 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde devam ediniz.

Not: Kahve desteğini günlük 4 fincana kadar azaltınız.

Orta seviyeli vücut geliştiriciler: Tüm antreman günlerinde sadece 1 kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 1 saat önce olmak üzere,

< 80 kg; ilk hafta 1 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon,
    > 80 kg; ilk hafta 2 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon,
    > 100 kg: ilk hafta 3 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon,
    içiniz.

Daha sonraki 5 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde devam ediniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2007
    Bjj, deist190, rockybalboa7 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı almayı düşnüyorum ayrıca kaç hafta gidiyor bir fikri olan var mı?

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kullanim sekline ve kac gram icerdigine bakip hesaplayabilirsin ;)

4 kisi oylamis.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    kaba bi hesapla 4 aya yakın yetiyor... baya hesaplı

5. BLUE

BLUE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Yaklaşık 8 yıldır bu işin içindeyim bu güne kadar kullandığım en iyi creatin ben bu ürünü ilk hafta günde 20 gr 4 defada sonraki bir ay boyunca ise günde 2 sefer 5 gr toplam günde 10 gr kullandım gerçekten mükemmel sonuç aldım.

Bjj bunu beğendi.
  6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    abi prof dilim ama 6 aylik sporcuyum yuzde 20 artis sagliyo dogrudur...bayada hesapli ben meywa suyuyla 6 saat te bir 1 cay kasigi kullandim 1. haftanin sonunda zaten hissediyosunuz..cokta pahali bi ilacta degil..kilo aldirmamasida harika ayrica..

7. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    < 80 kg; ilk hafta 1 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon,
    > 80 kg; ilk hafta 2 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon,
    > 100 kg: ilk hafta 3 porsiyon sonraki 5 hafta yarım porsiyon

yazilmis, bu ilk hafta yukleme haftasi mi? eger oyleyse yukleme icin onerilen miktar cok az (piyasadaki diger urunlere nazaran) yoksa yukleme haftasi diye bi sey yok mu?

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    79kiloyum..alalı 5 gün oldu günde 10 gr yükleme şeklinde uyguladım.1 porsiyon (5gr) tavsiye edilen yükleme için gerçekten az..10gr yükleme sonra 5gr günlük kullanıma karar verdim..yarın 5gr'a devam..

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yaklaşık 2 haftadır bu ürüne devam ediyorum antreman öncesi alındığında (üzüm suyuyla) (tabi uyku ve beslenme tam ise) etkisi yadsınamaz derecede..

Bjj bunu beğendi.
  10. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    cretin

arkadaşlar peki universal in creatin imi ii yoksa weider ın kimi ??

11. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    creatin

arkadaşlar peki universal in cell pro creatini mi daha iyi yoksa weider ın kimi ??

12. _joeblack_

_joeblack_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünle birlikte amino 3001 kullanıyorum çok iyi sonuçlar alıyorum,tabiki beslenmek,sıkı antrenman ve düzenli uyku vs. vs. leri doğru yaptıktan sonra :)
    bazı arkadaşların yazılarını okuyorum mucize bekler gibiler,bunu ayıpladığımdan yazmıyorum,bu ilaçlar doğru kullanıldığında ve herşey doğru yapıldığında işe yarar,sırf bunları alarak diğerlerini yapmazsanız sonuç pek olumlu olmayabilir,ama düzenli çalışan bütün arkadaşlara tavsiye ederim antrenman performansını gerçekten etkiliyor ve iyi hacim yapıyor.

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tum fırmaların ana urunlerını deneme fırsatım oldu.creatın konusunda ultımate markasını tek gecerım.ardından weıder gelır.unıversal her nekadar mıcronızed ıbaresını kutu uzerınde bulundursada bana pekte pure gelmedı.şu anda fıyat olarak weıder 500 gram kampanyada yanılmıyorsam.

Bjj ve Unchained bunu beğendi.
  14. quasimodo

quasimodo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Weider L-Carnitine Liquid 20 Ampul \ 1500 Mg.
    Bundan ne farkı var? Hangisi daha iyi sizce?

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ikisinin ne alakası var anlamadım :?:

ernesto33 bunu beğendi.
  16. quasimodo

quasimodo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon creatini carnitin olarak okudum :) özür diliyorum hepinizden :badgrin:

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bırde bu 5 gram olayına net bır açıklama gelse ıyı olacak.mıllet halaa 1 çay kasıgını 5 gram zannedıyor ve asıl dozajı kullanmıyor.1 tatlı kasıgı 5 gram gelır.bızdekı tatlı kasıgını adamlar çay kasıgı olarak kulanıyorlar.

Bjj, Unchained, pty ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. bsR

bsR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İzmir
    son 3 haftadır Weider Pure Creatine kullanıyorum.. gerçekten başarılı... orjinal kutuda yazan kullanım ve dozaj şöyle--»
    90kg'a kadar olan kişiler » ilk hafta süresince günde 2x5g... daha sonra 3-5 hafta boyunca günde max. 2g...
    90k'dan fazla olan kişiler » ilk hafta süresince günde 4x5g... daha sonra 3-5 hafta boyunca günde max. 2g...

ağırlığa bakmaksızın ilk hafta boyunca günlük 20g'ı geçMeyiniz... toplam 4-6 hafta kullanımdan sonra birkaç hafta ara verilşmelidir... her 5g bir porsiyon... 5g'ı meyve suyu veya suyla karıştırıp alınız...

kutuda yazanlar bu şekilde...

19. gollom

gollom Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci(kimya)
    Yer:
    izmir
    Weider Creatine bende kullandım iyi bi enerji patlaması yapıyo cok memnun kaldıgım bikac urunden biri Yanlız biraz migdeyi agrıtıyo bende :D

Bjj bunu beğendi.
  20. isyanda

isyanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a.

Arkadaslar ben Hardline Nutrition CLA One Kullanmaya başlayacağım . Sizce buna mı başlayayım Hardline NutritionCLA One a mı yoksa başlık konusu olan ürünemi ??? Yardımcı olursanız sewinirim . Yağlanma abdimonal bölgede yüksek ...

Sayfayı Paylaş