Weider Pure Creatine 100

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,0%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

1,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 166 üye.
  1. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    1.sayfanın tarihi 2006 farkettiyseniz,o zamandan bu zamana kutunun şeklinin değişmiş olması olası değil mi..

Jesse_James bunu beğendi.
  2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim ben sana ozelden msj attim gormedin sanirim ya ben bu creatini alcam ama herkes cok erken dedi sen daha 1 aylik sporcusun dediler bana bunun ne gibi bir zarari olabilir ki ben 4 5 ay icinde kilo almaliyim kas kutlesi olarak yaz gelmeden sicak ta hic alamam cunku

3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    özelden attığın mesajı gördüm,fakat sende hem foruma hemde özele mesaj yazma ayıbını göstermeseydin keşke..

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    sıparıs ı bekletmedım erken cvp almak ıcın gormedın sandım kardesm bunun ayıp neresınde

5. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38

Hemde çok alakasız olur,l carnitin alarak vücudundan su atmaya çalışıyorsun bir yandanda creatin kullanıp su tutmak ,öncelikle ne istediğine karar vermelisin thums:

6. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda sıparısmı verdım ultımate proteın tozuyla kombıne yapcam bakalım etkısı nasıl olcak ...

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bu kadar erken almakla hata ettin bence,hacim alman yavaşladıgında yada agırlık arttırman zorlaşmaya başladıgında alsaydın hem güç hem hacim hemde moral verirdi sana,şimdi o döneme geldiğinde ne kullanıcaksın bakalım :)

mrred ve DeibLER bunu beğendi.
  8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben ole asırı hacım ıstemıyorum zaten kılo almaya calısıyorum dedıgın gıbı 185 boy 80 kılo olsaydım eger sıkıntım yoktu ama kılo 67 olunca gaınerın da gozune vurunca yaglanma yapıyor bu kadar zayıf bır vucuda da gobek zayıflıktan daha ıgrenc duruyor o yuzden kreatın almaya karar verdım erken dedıgın ben body ye yenı basladım ama 8 yıldır spor hayatının ıcındeyım haftanın 6 gunu antreman ım vardı kaslarımım o k adar hacımlenecegını de sanmıyorum vucut tıpıme gore uzun ve zayıfım kafam kadar kol falan ıstemıyorum zaten bıraz toparlayayım yeter

9. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    weider maximum krea genic, pure creatin gibi vücutta su tutmaz. ayrıca krea genic'in içinde bulunan l-alanine sayesinde, kan şekeri seviyesini yükselterek kaliteli enerji açığa çıkmasına yardımcı olur.

10. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

dedıgıne gore pure creatıne vucutta su tutuyor bunu ben cok kısıden duydum ama bunun zararlı mı yararlımı oldugunu kımse yazmamıs gunde 3 4 lt su ıcılmesını yazmıs bazı arkadaslar ben sıparısımı verdım sporda yenıyım ama kullanmamın bı sakıncası olurmu saglıgım acısından

11. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

evet pure creatin vücutta su tutar ama merak etme bunun hiçbir zararı yok. yani kilonda 2-3 kg bir artış olacak, en neticesinde günlük su alımımızda 3 4 litre civarında olmalı. gelen sudan gelsin boşver. weider yetkilileri genel olarak spora yeni başlayanların ilk 6 ay bir şey kullanmamasını önerir. eğer beslenme dengeli değilse whey proteini kullanabilirsiniz istisnası hariç. ne kadar yenisin bilmiyorum ama bir 3 ayı doldursan daha iyi olur bu ürünü kullanman için.

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana soyle acıkalayayayım ben 8 yıldır sporcuyum taekvondo karate yaptım kondısyonum en ust derece de su anda her pazar 10 km kosu yapıyordum ama bu sene bodyye basladım 184 boy ve 65 kıloydum bır ay gectı 69 kılo oldum gaıner kullandım ve acayıp yemeeye başladım (lor peynırlerı yulaf ezmesı yumurta pılav tavuk makarna vs) su anda proteın tozu ve creatını sıparısı verdım cunku ben 75 80 arası bır kılo ıstıyorum ve buna da rahat ulasacagımın farkına vardım sporla bırlıkte ama hafıften yaglanmalar basladı bıle gobek etrafında o yuzden creatını de kullanmak ıstedım maddı acıdan bır sıkıntım yok sadece erken almamın saglım acısından zararı olmasın dıye sordum ?

13. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kilo almak istiyorsan pure kratin iyi tercih, dediğim gibi su tutucu bir görevi var. body için yeni olman ama 8 yıldır başka sporlarla ilgilenmen nasıl bir referans orasını bilmem. sonuçta creatin, belli seviyeden sonra kaldırılan ağırlıkların değişmemesi sonucunda kullanılır, ya da öyle olmalı. yağ yapmak için başka ürünler de mevcut, bu ürünlerin temel görevi farklı. sonuçta whey, beta alanin, creatin, glutamin, bcaa, zma'nında yağ yakma görevi var ama asıl görevleri bu değil. siparişini verdiysen, son kullanım tarihine göre kullan. genel olarak 2013 olur son kullanım süresi. kaldırdığın ağırlıkları tam kestirmeden kullanma derim. 1 2 ay daha bekleyemem diyorsan afiyet olsun. sağlık açısından zararı olmaz o nokta kafan karıştırmasın, wedier'e güvenin sonsuz olsun. ben vücudun şekil kazanmasından bahsediyorum. hani erken bir kullanma amaçsız olur.
    iyi çalışmalar...

14. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler bılgıler ıcın benım aklımda kucuk bırsey kaldı atıyorum ben sımdı bunu kullansam 2 ay kadar veya bellı bır sure sonra kullandıgım zaman bana ılk seferdekı gıbı fayda saglamıycakmı ? bunu kullandım bellı bır hacım kazandım bellı bır noktada durucakmı etkisi ?

15. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda forumda değişik şeyler söylenmekte. kimisi ilk kullanımda yaşamış olduğu etkiyi bir daha yaşayamadığını söyler, kimisi de bıraktıktan sonra bile aynı ağırlıklarla çalıştığını. ama fikirbirliği yapılan nokta, bıraktıktan sonra vermiş olduğu o şişirici etkinin kaybolması. weider'den ders alan bir ahbabım söylemişti, creatin'in vermiş olduğu şişirici etki, bıraktıktan 2 hafta sonra gidiyormuş malesef. ama moral bozmamak gerek çünkü; bu gerçeğe hazırız. burada asıl önemli olan ağırlıkların düşüp düşmeyeceği. bittikten sonra değişik ürünler deneyebilirsin. mesela weider maximum krea genic ya da weider muscle freak. muscle freak için yapılan yorumlarda ilk kullanımda bench presste 30 kiloluk bir artış olduğu yönünde, ne kadar gerçek bilinez ama ürün gerçekten çok değişik bir yapıya sahip. ama onun zamanı var. şimdilik pure creatin'den devam edin ve %30'luk performansın keyfini çıkarın.

16. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    eyw dostum tesekkurler o zaman ben bu aldıgım urunu onumuzdekı aydan ıtıbaren kullanayım cunku su anda zaten artıs yapıyorum kendım yavas yavas onumuzdekı ay elımdekı gaıner bıtınce proteın tozuyla bu creatını kombıne etmıs olurum bende bu arada ultımate prostar ıle bunu kombıne etcem ıyı olmusmu sence ?

17. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle, şimdi başlama biraz daha bekle. ultimate'in whey proteinleri iyidir, genel olarak diğer ürünleri de öyledir belki, tam bilmiyorum. ama çok daha iyi seçenekler de mevcut. mesela çok güvenilir bir kaynaktan aldığım duyumu söyliyeyim. hardline bu konuda çok titiz bir politika sürdürmekteymiş. aynı şekilde weider'da. ben hep bu iki markayı tercih ederim, çoğu zaman weider tabiki. sonuçta sağlık çok önemli. son kullanma tarihine kadar her şeye büyük önem vermekteler.
    ayrıca creatin içerke, fazla ürünü aynı anda kullanmamaya çalış. creatin güzel şekilde emilebilsin. mesela creatin ve varsa beta ala 9'u aynı anda kullanabilirsin, sonra 30 45 dakika sonra whey...

18. ajkl89

ajkl89 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum fakat istediğim performans artışını yakalayamadım (hemen hemen hiç ) ilk haftayı yükleme olarak yaptım 3*5 gr ondan sonraki haftalarda ise on günler 2*5 gr off günler sadece 5 gr aldım.antremandan yaklasık 1-1.5 saat önce içiyorum.önumuzdeki hafta 30-45 dk sonra içip deneyecem.

kreatine başladıktan sonra komple yeni bir antreman programına (gvt) geçtim.set ve tekrar sayıları değiştiği için belkıde performans artısını kullanmadan önceki dönemle kıyaslayamıyorum.

19. ajkl89

ajkl89 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    edit: geçen antreman sonrası çok şükür ki etkısını hıssettım :)

moothy bunu beğendi.
  20. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    evet, ürünü kullanalı 20 gün oldu. hemen etkileri konusunda yorumlarımı paylaşmak istiyorum. öncelikle bu ürünle beraber universal beta ala9'u da kullandığımı belirteyim. ürünü kullanmaya başladıktan sonra ağırlık kaldırmada 3 ve 5 kg arası artış oldu. şuan gelinen noktada weider markasına olan güvenimi boşa çıkarmayacak şekilde ağırlıklar kademeli olarak artış gösteriyor. su tutucu etkisinden dolayı da kilomda 1.5 kiloluk ufak bir artış oldu. ilerleyen zaman neler gösterecek merakla beklemekteyim.

moothy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş