Water Fasting (Su Orucu) yapan var mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve RızaThe3rd tarafından 20 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam bundan onceki su orucumda 2-3 kilo arasinda geri almistim. Ancak surekli bir depolama hali veya kabizliga benzer bir sey gormedim. Uzunca bir sure ayni kiloda kaldim. Ustteki arkadasa da dedigim gibi burada birileri bir seyler sordugu surece hepsine cevap veririm, guncel durumu anlatirim. Basarili da olsa basarisiz da olsa.

Fotograflarda sizin de soylediginiz gibi ben de pek fark gormedim ancak onceden giyemedigim, icine sigamadigim ne varsa hepsi artik rahatca uzerime oluyor. Normalde 174 boya gore 65 kilo normal olmam gerektigi icin 80 kiloluk halimle pek fit gorunmedigimin farkindayim ama olacak o kadar :)

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    971
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle bir zorunluluk yok ya "kilon boyundan x kadar az olacak" saçmalığı rafa kalkalı çok oldu :D o konuda rahat ol :) sonuçta 174 boyundaki herkes aynı vücut yapısına sahip değil :) Aynı boy/kilo/yağ oranındaki kişiler bile birbirinden çok farklı olabiliyor :) kolay gelsin

3. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Ya tabi ki herkesin vücudu aynı değil ama benim vücuduma bakınca bi 10-15 kilo fazlalık olduğu ortada :)

4. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar arkadaşlar. Dün orucu bozduktan sonra 14.40 gibi bir kase yoğurda pul biber dökkerek yedim. Akşam yemeğinde ise biraz et suyu ve et suyunda pişmiş havuç, yanında da orta boy bir soğan, bir kaç parça ufak ilikle birlikte yine kırmızı biber eklediğim yoğurdu yedim. Sabah kalktığımda yine 79.7 kilo çıktım. Tartıya göre hiç kilo almamıştım, yemek yedikten sonra tuvalete çıkmamın etkisinden oldu sanırım.

Bu başlığı çok uzattığımın farkındayım ancak merak eden bir kaç kişi olduğu için bu şekilde 1 hafta kadar daha günlük beslenmeme ve kilo kontrolüne devam ettikten sonra bu başlığı bırakıp ayrı bir başlık açıp tüm süreci özetlemeyi ve su orucu yapmak isteyenler için ufak bir rehber eklemeyi düşünüyorum.

5. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar, bugün tartıda 80.7 kilo çıktım. tam 1 kilo almışım, önceden de belirttiğim gibi zaten böyle bir şeyin olacağını bekliyordum. Midenin ve bağırsakların yavaş yavaş dolması bir miktar kilo yapıyor tabi. Böyle kalmasını isterim ama tahminen 1-1.5 kilo daha alırım gibi düşünüyorum.
    Hala tam olarak normal beslenmeme dönmedim. Dün yine öğlen bir kaç parça havuç, turşu vs. yedim, ara öğün olarak pul biberli yoğurt yedim, akşama da 2 tabak çorba, yarım yavuç, bir kaç parça turşu yedim.
    Bugün de öğlen 2 haşlanmış yumurta, beyaz peynir, zeytin ve yine bir kaç parça turşu yedim. Ara öğün olarak bir kase yoğurt veya elma yemeyi düşünüyorum. Akşama da artık ne hazırlarsak onu yiyeceğim.

6. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar. Bugün 81.4 çıktım. 700 gram daha almışım. Yavaş yavaş depolar doluyor belli ki. Tatlıdan, şekerden, ekmekten, hamurdan vs. uzak duruyorum hala. Dün yine Sadece yumurta, yoğurt, çorba vs. yedim. Artık yavaş yavaş tavuk, kıyma, et vs. gibi sindirimi daha zor olacak şeyleri yemeye başlıyorum. Hala okuyan varsa bir süre daha devam edeceğim. Bıktık derseniz de yorumunuzu atın kafanızı ütülemeyi bitireyim artık :D

7. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    971
    Ödül Puanları:
    123
    Tam olarak normal düzene döndüğünde 85 i bulacan sanırım

8. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    O kadar olacağını sanmıyorum hocam, 82-83 civarında kalır diye düşünüyorum. Bundan öncekinde 3 kilo almıştım çünkü.

9. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar, bu sabah 82.4 çıktım tartıda. Yine kilo almışım. Yarın Ankara'ya gidip salona başlıyorum hemen. Daha fazla kilo almamam gerekiyor.

10. RızaThe3rd

RızaThe3rd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar.
    Ankara'ya geldigim icin bi iki gundur yazamiyordum. Cumartesi gunu 82.4 cikmistim, bugun anca tekrar tartilabildim ve sonuc 82.5 kilo. Sanirim bundan sonra kilo almam.

Artik su orucu serisini bitiriyorum. 13 gunluk su orucunun bana getirisi 8 kilo 300 gram oldu. Takip eden herkese cok tesekkur ediyorum. Merak ettiginiz bir sey olursa sormaktan cekinmeyin.

Herkese iyi gunler.

Sayfayı Paylaş