Vücut Geliştirme ve Dövme Deformasyonu

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve blanket84 tarafından 15 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Attrium da tuvalete girdim, yanımad ellerini yıkayan adamın on kolunda tüm ön kolunu kaplayacak sekilde, JALE yazıyordu, gercek döwmeydi ve süslü harflerle yazılmıstı... yasına bakılacak olursa cocuk 16-17 yasındaydı.. bir an alıp o cocugu cama sokasım geldi... ne aptalca bisey yaaa... hani eşinin adını yazsa anlarım ( ona da cok karısıyım) bi oranda amaaaa sewdigi kızın adını ne akla hizmet, bi de sürekli goz onunda olan bi yere yazıosun.. Olduda koptun Jale den.. napacaksın kolunu mu keseceksin??

2. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    O tiplerin kolunu sen kesecen Jaleden kopunca... Yoksa akıllanmaz bunlar...

3. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

eger ayrildiginda ismini yazdirdigi yerleri kesecekse umarim isi iyice abartip baska yerlerine de yazdirmamistir :D

dandikyus bunu beğendi.
  4. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hayatta bir kızın ismini yazdırmam üzerime. Manyak mıyım ben bir ömür o kızla mı geçecek? :D
    Evlenirsemde yazdırmam gerçi, evlilik cüzdanı yeter birde dövmeye lüzum yok.

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    sana hak cerıyorum atlas bence sacma ben eger oyle bır sey yapsaydım hepsının bas harfını yazsaydım galıba vucudumda alfabe olusurdu :D

6. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    yaşım 29, 10 sene once uzun arştırmalardan sonra yaptırdığım döğmeden hiç mi hiç sıkılmadım çünkü hala herkesin ilgisini çeken bir kadın figirü sağ kolumda tavsiyem yaptırmış olmak için yaptırmayın 2. dövmemi yaptırmayı düşünüyorum tam 2 senedir gerisini siz düşünün ilginç değişik sıradan olmasın hele hele kına dan uzak durun bence bir erkekte çok komik oluyor.dinen sakıncasına gelince bilinenin aksine günah değil sadece yapılış esnasında iğne canınızı yaktığı için caiz sayılmıyor yani yaptırılmaması daha iyi ama yaptırıyorsanda insanın kendi bileceği iş

7. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    faça daha kotu piskopat muamelesi gormen muhtemel o yuzden git dövme yaptır ayrıca iş hayatı demişsin akp'li belediyelerde yada polis falan olmayacaksan sorun olmaz

8. killibadici

killibadici Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    SanFrancisco
    dovmesi olani askerde dovuyorlarmis dogrumu ?

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    :lol:
    Genellestirme yanlis olur herhalde :)

10. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    güzel dövme aslında hoş bi yere hoş bişi güzel duruyor ama en kötüsü o rengini kaybedince açık renge bürünüyor ya o zaman işte kötü oluyor zaten ben iş geregi onuda yapamıyorum aşırı vucut yasak dövme yasak bıdı bıdı bıdı

Bende duydum askerde öleymiş ama denizciler mesela onlarda adet yani bide bizim akraba var komando askerdeyken dövme yaptırmış

11. morkis

morkis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama birde şu var

Arkadaşlar bende dövme yaptırdım 17 yaşımda o zamanlar dövmenin gusul abdestiyle bir alakası olmadığını biliyordum yani kabul edildiğini ancak sonradan lisedeki din hocam şunu söylemişti tamam abdestin kabul oluyor ama kolunda çıplak kadın resmi varken nasıl namaz kılacaksın ayrıca Allahın verdiği vücudda kalıcı değişiklik yapmanın günah olduğunu söyledi bence olayın birazda bu kısmını araştırın ne kadar doğrudur emin değilim araştırın derim sadece:)

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    arkadasım bunla ılgılı bır konu acıldı ve dovmenın herseyı acıklandı arastırmanı tavsıye ederım bızım forumda var

13. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    yaa bende yaptrmayı cok düsündüm zamanında..gerci hala düsünüorumda :)ama işte bütün din adamları farklı bıse dıo..herkesın agzından baska bi sey cıkıo..şimdi bi de yaptırırz ve bu olay harbiden abdest olayını kabul etmıosa harbı ıcımızde patlar.. :evil: ya uyuz oluom ya hayattakı her guzel sey her zevklı sey günah 8)

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benim son danıştıgım din adamı abdestın kabul olmaması gıbı bır durumun soz konusu olmadıgını fakat kendı vucudunu begenmeyıp acı çektırerek degısıklık yapmanın gunah oldugunu soyledı.

15. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ya kardes aslında olay vucudu beenmemek deıl sadece daha ıı gorunmesını saglamak 8) yani söle bakıom olaya bi insanın 100 milyon ytl sı var dielimm..sonucta bu para az para deil :p ama emin ol o insan o parayı 200 milyon ytl ye cıkarmak ıstıcektr..burda adam o para az oldugu ıcın deil daha cok parayı elde etmenın ve daha ii olmanın hırsyla hareket edio..bizde oleyız ıste allaha sukur elımız ayagımız düzgün ama herkes herzaman daha cok ii olmak ıstıcektr..bu insanların dogasında var 8)

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    parayı herkes katlamak ister ama nasıl kazandıgın onemlı ;)

17. HellioN

HellioN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aci cekerek vucutta deformasyon yapmak gunahsa disciyede gitmeyelim

18. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ... e bu da bir bakış açısı yani.. :D :D :D

19. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    kardesım onu sen saglıgın ıcın yapıyosun dısın agrıyınca erkeksen cektırme ama vucudun dovme gıbı bır agrı cekıyorumu yanlıs dusunuyosun abdes kabul olur ama dınce vucuda verılen tum zararlar haramdır bunlara dovmeden baska bır kac ornek (sigara,alkol,jıletle faca)

20. Rahatslz

Rahatslz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YARDİM EDİN LTFNN

arkada$Lar benim koLumda ve omzumda 2 tane dövme var kücükken yaptirdim ve $uanda pi$manim yanLi$h yoLda oLduqmu anLadim ve artik dine dönmek istiyorum . bana yardimci oLabiLecek arkada$Lar ariorum. $u Lazer tedavi icin bana bi mekan bi yer yada bi doktor Lazim biLdiqniz bi yer varsa Ltfn [ [email protected] ] msn adresim beni ekLeip bana yardimci oLabiLirmisiniz .. $imdiden her$ey icin t$k. ederim .. seLametLe kaLin ..

Sayfayı Paylaş