Vücüt durumum çok kötü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CaptainPrice93 tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CaptainPrice93

CaptainPrice93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar 6 7 ay kadardır aralıklarla spor yapyıorum evde 5 kg dumbellarla gerçi ne kadar spor sayılırsa aynaya baktığım zaman kendimden nefret ediyorum spor salonuna yazıldım 1 aydır gidiyorum skinny fat vücüdüm var adonis tarafına yağlanma ve jinekomasti var inceyim diyete girip kilo vermek sitiyorum ancak ileride bulk yapcağım zaman yine yağlanma olur diye korkuyorum bu yağları nasıl eritirim programım şu şekil işe yararmı ?
    Göğüs Sırt Omuz + 30DK Kardiyo 2GÜN
    Biceps Triceps + 30DK Kardiyo 2GÜN
    Bacak günü 1gün
    5gün gidrum haftada
    hergün 5 km yürüyüş
    Yardımlarınızı bekliyorum teşşekür ederim
    boy : 170
    kilo : 62
    vücüt durumu : https://i.hizliresim.com/Mig4oe.jpg

2. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sabırla programa devam. Kas kütlesi artınca metobalizma artar. Tuzu günde 3 5 gr al , bol su iç, protein ağırlıklı beslen

CaptainPrice93 bunu beğendi.
  3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    diyete girme clean bulk yapıp üst göğüse bi kütle kazandır daha sonra girersin kas kazanımı istiyosan diyetle olmaz clean bulk yap beldeki yağlanmanı hiç anlayamadım genetik olarak sadece orayamı toplanmış yağlar ne ama düzelir rahat yani kas kütlesi kazandıkça zaten gözüne batmaz

CaptainPrice93 ve Chuck94 bunu beğendi.
  4. Halil ibrahim 52

Halil ibrahim 52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayatımda ilk defa öyle bir yağ depolanması gördüm valla çok değişik sen çok hareketsiz kalmışsın ve proteinli şeyler ye hiç yememişsin yada tuz şeker bol yemişsin anlam veremiyorum ama gereçekten spor salona girersen clean bulk ile yağları yakarken kas yaparsın

Sayfayı Paylaş