uykuda bosalma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sivasli tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    SADECE protein değil yüksek miktarda mineral vi vitamin ihtiva eder. özellikle prolatin seviyesi düşük kişilerde sperma sayısı fazla olacağından bi okadar da pro kaybı oluşacaktır. fakat, kanda bulunan serbest proteinler nekadar kendini yorarsan yor kas yıkarsan yık, vucut kendini burdan karşılar. sen yemek yiyene kadar.

vucudumuz o kadar muaazzam bir yapıdadırki kendini karşılayacak yapıya sahiptir.

Son düzenleme: 30 Eylül 2008
    KD ve salvadore_xp bunu beğendi.
  2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    tamamn doğal olan bir durum karşısında bu denli panik olman ve psikolojini alt üst etmenin ne luzumu var...yurdum insanın cinsel olarak eğitilmesi şart ki bu konuda daha evvel de bazı yazılar yazdığımızı hatırlıyorum. sıf güç kaybı yaşayacağı korkusu ile haftalarca suya sabuna dokunmayan arkadaşlar vardı...neymiş efendim boşalırsa gelişmezmiş, güçten düşermiş...bir insanın bu düşünceler sebebi ile kendisini frenlemesi ve doğal bir sürece müdahale etmesi sağlıklı değil....eğer bu işi manuel yapmassan vücut otomatikmen çaresine bakar...kendimizi kasmayalım arkadaşlar.......

KD ve musclefan bunu beğendi.
  3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bunun bir tek nedeni yok aslında...kişiden kişiye göre değişiyor..mesela ben hayatımda bu durumu 2-3 yaşadım, o da bir dönemde..gecen sene yaz aylarında glutamine yi fazla kaçırıyordum atmadan önce, sabaha karşıda bu durum yaşanıyordu sürekli..bendeki nedeni buydu, çünkü dozajı ne zaman aşsam bu başıma geliyordu..ünv de en yakın arkadasım var, o her hafta yaşıyor bu durumu ve cok dertli bu durumdan:)..onun yediklerine bakıyorum da hiç değişmeyen yemekler tüketiyor..hergün pizza, iskender, adana kebap yer, bu hiç şaşmaz...uzun boylu, biraz zayıf birisi, ama onun da başına cok geliyor...onda psikolojik oldugunu düşünüyorum ben...ama bence bunun bir sebebi yok, birden cok sebebi var..

birde şöyle düşünüyorum, tabi bu benim fikrim..haftada belli bir cinsel ilişki ölçüsünü yakalamış insanlar, bunu bir dönem aksattıklarında vücut ani tepkiler vermeye başlıyor çünkü cinselliğe alışan vücut bir anda boşluga düştügünde, en azından bu dönemi bellir bir süre yaşar diye düşünüyorum..bu özellikle gençlerde yaşanıyor diye düşünüyorum..birde gençlerin mastürbasyona güvenipte, cinsel ilişkiden korkması bile buna yol açabilir diye düşünüyorum..sonucta cinsel ilişkide kendine güvenemeen bir sürü erkek var maalesef, bu da bir sebep...ama, sivaslı belki de senin sebebin saglık acısından bir sorundur, bence bir doktora görünmelisin..belki de belden üşütüyorsun veya prostatlarda birşey var..yani, penise yakın yerler oldugu için oralardan bir sorun olabilecegini düşünüyorum...

Son düzenleme: 30 Eylül 2008
    josef_1531 bunu beğendi.
  4. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    saol dennis wolf.bu durum cok dogal belki 17-18 yasinda olsam bu durum pek tuhafima gitmez.aslinda benimkisi pek zayiflayacam kas kaybi olacak falanda degil...ben 27 yasindayim ve bu olay artik biraz bana ters geliyor.sabah kalktigimda o olay olunca moralim bozuluyor.ama ramazandaki cinsel perhizden dolayi olmus olabilir..hepiniz saolun yorumlariniz icin

5. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    bütün ramazan boyunca perhiz mi yaptın?buna gerek yoktu ki.iftar-sahur arasında haram değil.
    acaba farkında olmadan afrodizyak besinleri çok mu tüketiyorsun sivaslı?
    bir de gece yatağa girerken kendini şartlıyor olabilir misin?"bu gece de kesin boşalırım" diye içinden geçiriyor musun?korktuğun şey başına gelir her zaman :) çağırma ...

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    yok bütün ramazan perhiz olmaz tabi.ama yinede normal hayata göre degisiklik oluyor..

7. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ramazanda bende bir süre hiç bir şey yapmadım.Uyanmadan önce malum bir rüya görmüştüm banada olmuştu.Ben bunu verdiğim araya başlıyorum vücut kendiliğinden atıyor.

8. Hu53Y!n

Hu53Y!n Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst
    Evet katılıyorum size. Bu olay başıma Ramazanda gelmişti :lol: Sahura kalktım,sonra tekrar uyuyayım dedim. OMG !! hyper_

9. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Hayatım boyunca merak ettim nasıl birsey diye ama hiç basıma gelmedi bence tadını cıkar :) saka bir yana bir doktorun yazısını okumustum bu olayın buyuk capta kisinin piskolojisinden kaynaklandıgnı soyluyordu benim dusuncem bir ilsikin olsa problem kokten cozulur. Ruyalarınada hep mankenler guzel kızlar gırıyorsa yapıcak bırsey yokk ;)

Son düzenleme: 11 Ekim 2008
  10. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bu olay 16-17 yaşlarımda sık sık oluyordu ilk başıma geldiğinde acayip bi korku sarmıştı :) sonra öğrendim olayı tabi...sabah sabah banyo yapmalar sürekli çamaşır değiştirmeler fln çok kötü ya..çok şükür treni rayına oturttuk şimdi bi sorun yok ama ben bunu psikolojime bağlıyodum çok kafama takmıştım ve her gece yatarken umarım olmaz fln derdim hepte olurdu kafanı rahatlatmaya bak bence çok düşünürsen başına gelmeye devam eder buda iyi olmaz

11. amexes

amexes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Atakan benim bir arkadasım cezaevine girmişti ,ilk gecesinde kamyonu devirmiş bu nasıl bir psikolojidir acıklayabilirmisin.

12. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Glutamineyi fazla kacırmaktan oluo galiba :S

13. swordfish32

swordfish32 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    özellikle ramazan ayında bu durumlar artabilir vücut dinleniyor mide yormuyor ama bu kadarı tabiki aşırı ben rüya gördüğümde olay yerini terkettiğim veya uyandığım için hiç başıma gelmedi ama ev arkadaşı bir gecede 3defa oldu

can sıkmamak lazım bu çok sağlıklı olduğunuzu gösterir

14. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    hayatımda hiç başıma gelmedi işin zor ama masturbasyon ile çözersin bence

15. jafaa

jafaa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dogal bir durum uzun süre boşalma olamayınca vucud spermleri tazelemek için eski spermleri dışarı atıyor ve yenilerini oluşturuyor insan vucudu devir daim yapan bir vucud sürekli yenilenmek üzere çalışıyor örnegin derimizi atıp yeni deri oluştugu gibi saçlarımız dökülür yerine yenisi çıkar hiç bir saç tanesi yerinde ömür boyu durmaz 3 senede bir yenilenir tam olarak bilmyorum canlıları vucudu bu şekilde işler

16. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Bende allaha şükür öyle bi sorun yok. Ayıptır söylemesi ama masturbasyon yapmak sağlık açısından yararlı diye duymuştum.

17. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar benimde başıma bikaç kez geldi ama :D şu aralar allahtan böyle bi durumum yok ama daha farklı bişiy var hersabah uyandıgımda çadırı dikmiş oluyorum yaf :D

18. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Aynısı bendede oluyo ama boşalmamış olarak uyanıyorum..

19. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlıklı her erkekte olması gereken durumdur. Kan akışının düzgün olduğunu gösterir. Çadır kurulmamışsa direk doktora koşun :)

Leqend bunu beğendi.
  20. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Sağlıklı olmama sevindim. Ben başka bi sorun var sanıyordum. Meğersem sağlıklıymışım. Sağol kardeşim söylediğin için :)

Sayfayı Paylaş