universal animal cuts

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beycank tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. BarışÖztürk

BarışÖztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben futbolcuyum sabah kahvaltim 10.30 ilk pakedi kahvaltidan once aliyorum antremanim 13.30 antremandan once alsam 2 paket arasi cok mu yakin olur yada anteemandan sonra ogle yemeginden oncemi almaliyim

2. CCK

CCK Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Benim için tamamen hayal kırıklığı oldu o kadar dikkat ediyorum her şeye ama çöp bir ürün. Bu arada 3 yıldır spor yapıyorum.2yıldır suplement kullanıyorum

Ekli Dosyalar:

3. Tazmaniia

Tazmaniia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ve bir kutu animal cuts kullandım deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. Ben bu ürünü 15 gün haftada 5 gün kullandım daha sonra kalan paketlere ise 1 hafta sonra devam ettim. Tavsiye edilen üzerine sabah aç karnına 1 pack ve antrenmandan 1 saat önce 1 pack kullandım. Öncelikle belirteyim spor geçmişim yok ve oldukça da yemek düşkünü biriyimdir. Bu ürünü kullanırken hem düzenli spor ve oldukça sıkı bir yemek düzeni oluşturdum. Başladığımda 90 kilonun biraz üzerindeydim ve yaklaşık 2 ay oldu şuan 82.5 kiloya kadar düştüm. Haplarım bitti ve üzerine yenisini alma ihtiyacı duymadım ben. Gelelim ürünün bana kazandırdıklarına. Sabah ilk pack i sabah saat 08.00 gibi aldıktan yaklaşık bir saat sonra vücut ısısı belirgin bir şekilde artıyor ve resmen ateşli gibi oluyor. Ben sabahları 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum ve asla yorgunluk hissetmiyorum o konuda çok başarılı. 2. pack i akşam 17.45 gibi alıyordum ve 1 saat sonra da spora gidiyordum. Spor olarak ağırlık çalışmıyorum 3 gün interval kardiyo geri kalan günler normal 35 dk tempolu yürüyüş ve sonrasında 35 dk yüzme yapıyorum. Akşam ki pakette de yine ısı artışı yüksek enerji söz konusu. Ayrıca metabolizma hızlandırmasından dolayı sık tuvalete çıkarttığı doğrudur. Ben bu özelliklerinden dolayı oldukça memnun kaldım ve motivasyonumu oldukça arttırdı. Gelelim eksi yönlerine. Bu haplar sabah aç karnına belirgin bir mide bulantısı yaptı bende. Yani aç karnına içip spor falan yapmak benim için imkansızdı o yüzden içtikten yarım saat sonra kahvaltı yapıyordum. Akşam da içtikten sonra meyveli yoğurt falan yiyip spora gitim. Kalp atışında inanılmaz artış yapıyor belki ben kahve ve yeşil çay olarakta fazla yüklendim ama oldukça fazla çarpıntım oldu. Ha şöyle öldürmez ama bi tedirginlik yaratıyor ama alışılıyor zamanla. Ve en son olarak akşam biraz uyku problemi yaşatıyor. Ben mecbur iş çıkışı spora gittiğim için geç saatte kullanmam gerekti o yüzden bazı geceler uykusuzluk yaptığı oldu. Bunu da sporda daha fazla efor sarf edip kendimi yorarak üstesinden gelmeye çalıştım. Benim gözlemlerim bunlardı oldukça memnun kaldım fakat onca hapı arka arkaya yutmak asıl en zor şeydi. O yüzden yeni ürün alırsam grenade thermo kullanmayı düşünüyorum hapları daha az hiç olmazsa.

Sayfayı Paylaş