universal animal cuts

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beycank tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Valla beni hamamda gibi terletiyordu...

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Animal cuts ı daha önce kullanmış biri olarak aslında termogenic yağ yakıcılardan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. Temel prensipleri metabolizmayı hızlandırarak gün içinde olduğundan daha fazla kalori yakmak... Ancak yağ yakıcı kullanarak fazladan 250 - 300 kalori yakıp kolaya kaçmaktansa beslenmeyi gözden geçirip oradaki ufak değişikliklerle ve antremanda yapılacak ufak artışlarla aynı etkiye ve hatta daha fazlasına ulaşılabilir. Üstelik böylece metabolizmamızı ve hormon dengesini nasıl etkilediğini tam bilemediğimiz ileride ne gibi sonuçlara neden olacağını tahmin edemediğimiz ürünler kullanmamış oluruz.

3. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bu animal cutsın vücudu terlettiği söyleniyor. kullanım önerisi de sabah ve antrenman öncesi bildiğim kadarıyla. sabah bunu kullandıktan sonra gün içinde aşırı bir terleme olur mu acaba? ben oturarak çalışıyorum ve iş icabı gömlek ve kumaş pantolon giymek zorundayım. bunun sabah alınması, gün içinde vücudu aşırı terleterek beni rahatsız eder mi? kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..

4. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Animal cuts la ilgili bir soru

Animal cutsla ilgili başlıkları elimden geldiğince inceledim ama bu aptal soruyu benden başka soran olmamış sanırım :)

Şimdi günde 2 paket deniliyor. Her pakette 8 tane hap var, günde 16 hap eder. Şimdi ben bu 16 hapıda alacağım yani, öyle mi? Biraz gözüm korktuda, emin olmak istedim.

Olası cevaplar için teşekkürler.

5. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    NHFL mesajınız ilgili başlığa kaydırılmıştır. Lütfen başlık açmadan önce forumda arama yapın. Sorularınızı daha önce açılmış başlıklardan birinde sorun.

saydam bunu beğendi.
  6. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    gözünü korutacak bişey yok yut gitsin :D zamanla alışırsın :)
    işin espirisi bi yana kullanım şekli sabah aç karnına bi pak idmandan önceki yarım saat içindede diğer pak olmak üzere kullanılır

(saat 18 den sonra almamaya özen göster uykusuzluk yapabiliyo tecrübeyle sabittir)

7. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    animal cut pak içmeden önce gaspari superpump veya benzeri NO desteği alınabiilir mi?

antrenman bitince de creatin ?

yorumlarınızı rica..

8. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    creatien su tutumu yaptığından dolayı termojenik yağ yakıcılar ile kullanımını pek uygun bulmuyorum.çünkü yağ yakıcılar su atarken biryandan creatine su topluyo ters çalışma prensipleri olan suplementler bence

kerem191 bunu beğendi.
  9. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    tşk ysr..bu durumda sizeon"u bitirip öyle başlaamk gerekiyor demekki..

peki ant. 30 dk önce yağ yakıcı ile NO tetikleyici aynı anda içilebilir mi ? kalbe çok yük biner mi ?

ne dersiniz ?

10. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bende %22 civarı yağ cıktı, 1.82 boy, kilo 87.

2 pack mi alayım, 1 mi ?

11. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    en son hydroxycut kullanıyordum.. ama maalesef :( küç.ük kuzenim kutuyu açtı ve hepsini çöpe döktüğü için kullanamadım yarısnını :D:D:D
    tekrar demin universal animal cuts aldım
    düzgün diyet ve spor ile sonuçları yazacağım...

12. jokercan

jokercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts

arkadaşlar ürünün kullanımını yanlış biliyorsunuz. ürünün üstünde sabah kalkınca 1 paket, 4-6 saat sonra olmak üzere 2.paketi için diyor. yani ant. den önce demiyor. ben sabah 7:30 ( kalkınca) bir paket içiyorum, 13:00 de ( öğle yemeğinden önce) bir paket içiyorum. spora 17:30 - 18:00 gibi başlıyorum.
    Önemli olan spordan önce içmek değil, ürünün belirttiği saatte içmek.

13. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar.Dün başladım animal cuts dün antremandan önce 1 pack almıştım bugün sabah kalkar kalkmaz 1 pack yarım saat sonra kahvaltı ettim antremandan öncede 1 pack aldım fakat bugün ağırlık yapmadım kardiyo günümdü bugün sırf kardiyo yaptım.Normalde tepe çıkma antremanı yapıyorum yani 1 dk da bir yükseklik değişiyor.Normalde 6.4 hızında yürürken nabızım 150 155 falan oluyordu ama bugün 164 lerde falan dı koşarkende 7.5 hızında 175 lere çıktı nabızım bi ara 180 di.Şimdi şuan mesela eğer derin nefes alırsam sol göğsüme iğne saplanıyor gibi oluyor ama sabahta vardı bu his.Acaba yeni başladım diye mi böyle oluyor ve kalbim sert atıyor yani hissediyorum kalbimin attıgını.Yardımcı olursanız sevinirim.Düşüncem ürünü günde 1 e indirmek öğle yemeğinden önce.

14. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Urun oyle belirtebilir ama amac nabiz arttirmaksa sabah aldiginda ise yada okula gittiginde nabiz 100se 120 olsun ama antda 150den fazlaya cikarir ve yag yakarsin bence ant 30dk once alinmali sabah tercihen

---------- Post added at 10:54 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

Tamam daha ne istiyorsun ne kadar cok nabiz o kadar cok yag yakma

15. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    korktum ama yani neyse günde 1 doza indirdim dün öyle kullandım hiç bir sıkıntı yoktu pazara kadar öyle devam edicem sonra normal ayarına dönücem.

16. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü universal nox3 ile kombine edebilirmiyim arkadaşlar yoksa ikisi yorarmı?

17. essy

essy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Her paket icinde 9 hap var ama yurtdisindkilerde 8 var, nden acaba.gnde 1 paket spordan once kllansam olur mu acaba cunku okuduklarims gore 2 paket yuksek kilolarda oluyormus

18. Ertan Kızılaslan

Ertan Kızılaslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam. forumu takip ediyorum ama bu ilk mesajım.
    danimarka'dan animal cuts getirttim. tr içindeki ürünlerin içeriğinin hafifletilmiş olduğunu söyleyenler var madem kulanıcam emin olayım dedim. bugün çalıştığım spor salonunda aylık rutin ölçümü yaptırdım.
    boy: 182
    kilo : 75

haziran ölçümünde 11.7 olan yağ oranım bu ölçümde 10.8 çıktı. Yani hemen hemen % 1 azaltmışım. 8 kg yağ var vücudumda. animal cuts'ı yarın kullanmaya başlıcam. sonuç alan arkadaşlar için ideal kullanım şekli nedir özellikle kardiyo günlerinde ki haftada 2 gün kardiyo yapıyorum.

19. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    1. Merhaba ben de dün animal cuts' u sipariş ettim . Bundan önce Cla, L karnitin , hydroxycut , hardline burnur vb gibi ürünler kullanmışlığım var ve bir yıla yakın spor geçmişim var fakat bu ürün daha güçlü ve kuvvetli olduğu için 2 sorum var,
    2. soru 1 - Günde sabah kahvaltıdan önce 1 paket (sanırım 8-9 hap) , koşudan kardiyodan 30 dk önce bir paket alsam uygun olur mu?
    3. soru 2 - toplamda 18 hap günde zararı olmaz mı_?

20. receptürel

receptürel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben Universal animal cut'ı bir ay önce protein tozu aldığım. Mağazadan tavsiye üzerine aldım. Amacım özellikle yağ yakıp karın kaslarımın ortaya çıkmasını sağlamaktı ve 21 gün olan kürü tamamladım. Gerçekten etkisi inanılmaz tabi arada gıdama ve beslenmeme özellikle dikkat ettim haftada 2 gün hiit antreman, 1 gün kardio günü ile beraber 3 gün ağırlık antremanı çalıştım bu kadar kısa süre istediğim seviyeye gelmek beni gerçekten şaşırttı nerdeyse 5 yıldır yapamadığım karın kaslarına 21 günde ulaştım. Ama şunuda ayrıca belirtmeliyim ki benim aldığıö Universel cut direkt olarak Amerikadan gelen Ülkemizde satılan Universel cut'ın içinden sağlık bakanlığı tarafın efedrin maddesi çıkartılmış aynı sonucu verir mi bilmiyorum esas yağ yakan madde efedrin birde cuts kullanmadan önce vücut yağ seviyenizin %14 ün altında olması çok önemli diğer türlü çok bir işe yaramıyacaktır. Ben 1 kutu kullandım tavsiye edilen 10 gün ara ile 2 kutu şimdi yaza 1,5 ay kala 2 kutu orginal american kullanmayı düşünüyorum kullanmaya başlamadan 1 ay öncede bulk dönemini tamamlamak istiyorum ki hacim ve kas kaybetmeyeyim. Kullandığım dönemde hacmen kilo kaybettim ama vücudumdaki tüm kaslarım daha belirgin bir hale geldi beraberinde kasta yakmış olabilirmiyim bilmiyorum ama üründen çok memnun kaldım. Diğer türlü karın kaslarımı belirgin etmek için neredeyse bel fıtığı olacaktım ki tık yoktu karın kası gelişiminde.. sizlerle payşaşmak istedim.

Sayfayı Paylaş