universal animal cuts

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beycank tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts kullanım şekli

merhaba arkadaşlar, animal cutsı aldigimda icinden paketlerin icinde haplar cikti. fakat bunun yaninda karısım yapmak icin bir kutu da geldi yanında. onu gorunce kafam karıştı. nasıl kullanılacagini soylerseniz sevinirim. bu arada l carnitine ve cla kullanıyodum 3 aydir. simdi bunları kullanmayıp sadece animal cuts kullanmayı planlıyorum. sizce cla ve l carnitine e devam edersem daha mı yararlı olur?
    tesekkurler

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    fazla olabilir ama cuts ın içeriğine bakarak kullanabilirsinde. Karışım kutusundan kastın ne anlamadım, bölmeleri olan kutudan bahsediyorsan hapları koymak için o...

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    rodenward,

Konunuzu buraya taşıdım.
    Başlık açmadan önce ilgili başlıkları inceleyip oralardan devam etmeniz daha uygun.
    Forum kurallarını okumanızı rica ederim.

Despo bunu beğendi.
  4. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    demek istedigim, her torbanın icinde 9 hap var, bunları ac karnina herhangi bir ilac icer gibi suyla normal sekilde iciyor muyuz, gunde 2 kez.

5. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, aktivite öncesi yemek yemeden 30dk-1 saat önce alsan daha yararlı olur. Yatmaya yakın zamanda alma, uyutmaz söyliyeyim...

6. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    ewet bende yeni aldım animal cuts kıbrısdan yeni kutusunda geldi tanıdık olduundan 100 ytl ye aldım bakalım nasıl etki edicek 21 gün sonunda kaç kilo verdiimi buraya yazıcam tabi mümkün oldugu kadar az sarkma yaparak ve kas kaybederek yoksa hiç bi anlamı yok benim için

7. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Benimkinden hap kutusu çıkmadı. :mad:

Birde bu Animal Cuts'ın 3 çeşit kutusu var. Farkları nedir?

Aslında, bu Animal serisini hiç sevmiyorum birinin yanında fln o kadar hapı çıkarıp içmek garip kaçıyor.

O poşetleri polis yakalasa üzerinde imkanı yok anlatamazsın supplement olduğunu :D

Ekli Dosyalar:

aneximandros bunu beğendi.
  8. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    :D Bendede çıkmadı dert etme, gerçi ben Türkiye den aldım. Bende yapıştırma çıktı sadece, sakız gibi:D

9. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    bendeki kutu o resimlerden 2. si iste üzerinde en yeni kutunun o olduug yazıyo ya açıkcası ilk kullandıım gün gerçekten spor yaparken bi fark hissetim enerjim bitmio gibi geldi çok zor yoruluorum ürünü oldukca beendim diebilirim ama tabiki bu benim ilk yag yakıcı alısım belki baska ürünler bundanda ii etki yapıodur zamanla örenioruz iste:) hakkaten sabır isi bu is

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ordaki resimdeki Animal cuts en yenisi ve su an Türkiyeye gelen en son Animal cutsler bu ambalajlarda satiliyor.

Malebolgia bunu beğendi.
  11. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    simdi düsündümde kafama bisey takıldı dinlenme günlerindede 2 adet alıyorum 1. yi her zamanki gibi uyanınca alıyorum ikincisini ne zaman almalıyım sizce uyumadan önce yoksa gün ortası falanmı?

12. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Animal Cuts Yan Etki Olasiliği

üzerinde yazan bilgilerde ailede diabet, tansiyon varsa doktora danışın diyor. Benim babamda diabet vardı, annemde ise tansiyon var. yaş 28. kullanmamda sakınca olur mu sizce?

13. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

Babanızda diabet varsa, kan şeker ölçüm cihazı kullanıyor olmanız lazım, annenizde de tansiyon varsa; tansiyon ölçeriniz vardır. Eğer bunlar yoksa, 5-10dk bir sürede eczane yada bir sağlık kuruluşunda şeker ve tansiyon oranlarınıza baktarmanız gerekir. Sadece bu ürün için değil; diğer birçok ürün için bu geçerlidir. Ailenizde ırsı bir sorun varsa; sizde de bu sorun ortaya çıkabilir bu yaşlarda kontrolü elden bırakmazsanız sizin sağlığınız için iyi olur...

14. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyelim ki eczaneye gittim tansiyon ve şekerimi ölçtürdüm, herşey normal çıktı bu durumda animal cuts kullanmamda bir sakınca yok diyebilir miyiz? ayrıca şu an zaten bende tespit edilmiş bir tansiyon veya şeker hastalığı söz konusu değil. ama animal cutstaki o not beni endişelendirdi. acaba kullanmamalı mıyım? alıp almamak için bu konuyu açıklığa kavuşturmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim...

arkadaşların supplemen tecrübelerini anlattıkları konuların ilk mailinde verdikleri vücut ölçüleri nasıl alınıyor? Boy kilo ve belin nasıl ölçüldüğünü biliyorum ama diğerlerini bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2008
  15. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 16. gunumde falanım daha once 3 ay aralıksız CLA-Lcarnitine kullandım. 16 gundur onları bırakıp sadece animal cuts kullanıyorum. Onceki 3 aydan cok farklı hissediyorum, gun icinde deli gibi hareket edesim geliyor, baya enerji veriyor sanırım. bide 2. haftadan itibaren istahımı acayip acti, surekli acıkıyorum. bunlar normalmi acaba

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Tam tersi kapatması lazım, benim iştahımı kapadı. Zaten yağ yakıcının iştah açması yapılış amacına aykırı.

17. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    alakası yok . ailede şeker yada diabet varsa,

sayın malebolgia bize animal cuts ın içeriğini yazarsa.

cevaplayabilirm. ayrıca bende merak uyanıdırdı etki mekanizmasını inceleme fırsatı doğdu..

rodenward ın yaşadığı tecrübelere bakılırsa bir uyarıcı yada metabolizma hızlandırısına benziyor.

Son düzenleme: 13 Ekim 2008
  18. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Nutrition Facts

Atakan, Animal Cuts'ın içeriği şöyle:

19. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    benim animal cuts soldaki ve gerçekten bence güzel ürün.
    değerleri karşılaştırıyorum şu an ve.....

bendeki thermogenic complex 650 mg
    d-complex 850 mg

20. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende anim.cuts la ilgili bir izlenimimii söylemek istiyorum,
    bu ürünü bende kullanıyorum ve kullanma şeklim antrenmandan 30-40 dak. önce açken alıyorum ve antrenmana bisikletle baslarım ve 10 dakikada şapır şağır terlemeye başlarım ve 40 dakka banamısın demezdim, ancak dün sabah kalktım coflex yedim diyet olanından 5 dak.sora anim.cuts aldım 30 dakka sorada gene bisiklete bindim ama inanın 5.dakkada terlerken normalde 40 dakkaya geldim terlemedim ve öldüm yorgunluktan bugünde aynısını yaptım sonuç aynı,

özet:bence tamamen aç karnına içilmesi gerek

Sayfayı Paylaş