Ultimate Nutrition Muscle Juice

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 73
    60,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 40
    33,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet katılıyorum ürün cidden şekerli

2. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    Bende bu muscle juice ile optimum serious mass arasinda kaldim biraz arastirdim muscle juicei baya övmüsler ama icerigine baktigimda baya yagli karar veremedim boyum1,78 kilom 79 bu sporu 2 senedir yapiyorum 3-4 kilo kütle kazanmak istiyorum ama yaglanmakta istemiyorum hangisini tavsiye edersiniz?

3. badiufuk

badiufuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Badiye yeni başlayacağım 1 aya falan sığdırmak istiyorum bu ürünü 2 ayda alabilirim hatta fiyatı ve yeni başladıgım için nasıl kullanmam gerektiğine dair bir anlatım rica ediyorum:)
    Amacım kilo almak çok yapılı resimlerdeki gbi olmak değil 182 boyum war 60 kg ım.
    Kilomu 75 80e çıkarmak istiyorum:) Teşekkür ederim

4. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    Ben 1hafta önce bu gainerin 5kg olanini bitirdim tadi fena degildi muzlusunu kullandim ama asiri derecede tatliydi insana tokluk hissi veriyor bana göre orta sinif bir gainer yag orani biraz yüksek

5. bombom34

bombom34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende almayı düşünüyorum da biotech nutr. arasında kaldım..hangisini önerirsiniz ?

6. soulreaver

soulreaver Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oyuncu
    Yer:
    ankara
    bütün gainer ürünleri başlıklarında ''çok şekerli'' gibi bilinçsiz şikayetler görüyorum:) sevgili arkadaşlar gainerleri gainer yapan unsur karbonhidrat'tır! kompleks ve basit karbonhidratlar olarak ayrılırlar. siz bu ürünlerin içindeki karbonhidrat'ın nerden geldiğini sanıyorsunuz?
    içine karbonhidrat ekstresi diye bir hammadde koyuyorlar sanıyorsunuz heralde:)
    karbonhidrat ürünlerin içindeki çeşitli şekillerde işlenmiş şekerden gelmektedir ve bütün ürünler biraz yağlandırsada içindeki sofrada tükettiğimiz şekerden farklı şeker sayesinde kaslarınızın karbonhidrat ihtiyacını karşılar ve enerji depolarınızı ihtiyacı olan glikozla doldurur.
    yani bu ürünlerin içerisindeki şeker çay şekeri değil rahat olun:)

piyasadaki bütün gainerleri kullanmış biri olarak üzerlerindeki kullanım şekline uyarak kullanmanızı tavsiye ederim, yok bu fazla bunu şöyle böleceksin böyle böleceksin gibi şeyler yapmayın yoksa bir fayda göremezsiniz:) ayrıca bütün protein tozları ve gainerler ''süt le'' tüketilir suyla içip boşuna ziyan etmeyin. gainerler off günlerdede antreman günlerindede tüketilir off günlerde kullanmazsanız yüklemeyi bozmuş olursunuz ve gene üründen ''0'' kazanım sağlarsınız!

7. metalman133

metalman133 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

soulreaver arkadaşım sütle içilir bütün gainer proteinler demişsin ama ben de dahil tahminim çoğu arkadaş antremandan sonra su ile karıştırıp içiyordur whey i ki daha çabuk etki etsin. Ama tabi şu da var şu ana kadarki hiçbir kullanma talimatında su ile karıştırın görmedim :D su ile alıyoruz ama mantıklı geldiği için başka bir sebebi yok :) sütün sindirilmesi gerekir bu da kaslara protein iletimini yavaşlatır ama suyun sindirilmesi gibi bir sorun olmadığı için en hızlı yoldan kaslara ulaştırdığını düşünüyorum.

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    "Çok şekerli" gibi şikayetler kullanılan gainerın içeriği ile ilgili değil içilebilirliği ile ilgilidir. Hardline Progainer veya Ultimate Muscle Juice ile Optimum Serious Mass veya BSN True Mass'ın içilebilirliği aynı değildir. Eleştirilen içerik değil kullanılabilirlik. "Bütün gainerları kullanmış biri" olarak bunu sizin de bilmeniz gerekir.;)

Bütün protein tozları ve gainerlar "süt" ile tüketilmez. Bu sizin ihtiyacınıza bağlı olarak değişir. Protein sindirimini zamana yaymak istiyorsanız süt ile, anlık ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız su ile birlikte almanız gerekir. Hele hele gainerın genellikle su ile alınması gerekir. Çünkü süt ile alındığında hem içimi zorlaşmakta hem şişkinliğe neden olmakta hem de vücudu yeterince yormaktadır. Ayrıca ben gainerı su ile kullandığımda süt ile kullanmama oranla çok daha rahat ve hızlı kilo almıştım. Gainer kullanan arkadaşlara su ile kullanmalarını tavsiye ederim.

StrongToMan bunu beğendi.
  9. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    Daha önce unıversal gaın fast kullanmıştım. bu ürün onun daha iyisi.
    Daha az şekerli.

fark ettiğim şu ki, bende kas olarak artış oldu. Daha dırı ve dolgun oldu.

Bence etkili ve güzel bir ürün, göbeğimde de yağlanma pek olmadı.

10. soulreaver

soulreaver Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oyuncu
    Yer:
    ankara
    Ah şu göz kırpıp bilginin doruğuna erişmiş olduğunu gösteren forum guru ları öldürüyorsunuz beni:lol: bu başlıkta değil ama başka bir başlıkta belirtmiştim gainerlerin ve proteinlerin profesyoneller tarafından su veya meyva suyuyla tüketilebileceğini.

40cm kolu olan adamın suyla içmesinin hiçbir faydası yok! gaineri proteini içerken daha hızlı kana karışmasını profesyonel insanlar hesaplar(örneğin:müsabıklar)! burda 20cmlik kolu olan ufaklıkların parasını çöpe atmalarına neden oluyorsunuz ne suyu yahu süt içmeli bu insanlar hertürlü beslenme imkanını kullanmak zorundalar vücut inşa etmek için! zaten forumda hep böyle sebeplerden tartışıyor insanlar bol keseden sallıyor herkes konuşmaya gelince herkes mr.olympia düzeyinde teorik bilgiye sahip uygulamada boşuz,yetersisiz,yokuz...
    Gainerin amacı beslenme desteğidir! çeşme suyuyla vücut yapılmaz geçin bu müsabık vücutçu tavırlarını...

11. soulreaver

soulreaver Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oyuncu
    Yer:
    ankara
    Bu üründen 4.75kg olanını kullandım ilk 2 gün tadi fena değildi ama geri kalanı tam bir işkenceye dönüştü öğüre öğüre içmek zorunda kaldım(yeni bir gainer alacak param yoktu o sıralar) 3kilo belki almışımdır ürünü malesef başarısız buldum! hardline bile bundan çok daha içilebilir ve pozitif etkiliydi.
    not:kullandığım aroma çikolata
    bu yorumu 5 yıllık vücut geliştirme geçmişime dayanarak yazıyorum.

12. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Müsabık değilim, olmaya da niyetim yok. Ama müsabıklara da saygı duyarım.

Bu güzel forumdan, kendi çevremden ve çeşitli kaynaklardan öğrendiğim bilgileri harmanlayıp, son 2 senede gainerı su ile içerek 32 kilo almış birisiyim. Yalnız senin dediğin gibi çeşme suyuyla değil iyi suyla.

İnsanlar süt içmesin dememişim dikkatli oku. Sütü ayrı içersin, ondan alacağın proteini, karbonhidratı ayrı alırsın. Hatta içine muz doğrar daha besleyici bir karışım elde edersin vs.

Gainer kullanan arkadaşlara soralım: Gainerı sütle mi yoksa suyla mı içtiğiniz zaman daha çok şişkinlik yapıyor? Hangisi vücudunuzu daha fazla rahatsız ediyor? Suyla içtiğinizde mi yoksa sütle içtiğinizde mi daha çabuk acıkıyorsunuz? Cevabı şimdiden tahmin edebiliyorum.

Kolu 20 cm. olan adam günde 2 defa gainerı su ile içerek 3 öğün yemek yiyebilir. Ama sütle tükettiğinde daha fazla şişkinlik olacağından öğün sayısı azalacak ve dolayısıyla gainer kullanmanın bir mantığı da kalmayacaktır.

Yazdığın mesajda gainerı sütle için derken buna dayanak göstermemişsin. Ben sana yine soruyorum gainer neden sütle içilmeli? Bunun cevabı yok sende. Akıllı, mantıklı bir cevap yazarsan bizler de faydalanırız. Yoksa "guru" falan değilim ve bu gibi tabirler de hoş değil.

Gainerı mümkün mertebe suyla için demişim. Hele hele antrenmandan sonra suyla içmek sütle içmekten çok daha faydalı. Bunu bilmek için Mr. olympia olmaya da gerek yok.

Sana iyi sporlar.

13. soulreaver

soulreaver Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oyuncu
    Yer:
    ankara
    Yani sütün sudan daha besleyici olduğunu belirtmemmi gerekiyor? evet forumun büyük kısmı beslenme ve vücut geliştirme konusunda cahil ama bunu anlayamayacak insan yoktur heralde! ama genede hatırlatıyım bir önceki mesajımda bütün beslenme imkanlarını kullanmalılar yazdım! gainerini suyla içip sütüde sade yada içine muz atarak içmek, gaineri sütle muzla balla karıştırıp içmekten dahamı besleyici? suyla sütün sindirim zamanı arasında ne kadar fark var? bununla doğru orantılı 2sinin besin değeri olarak arasında ne fark var? aradaki ''zaman'' farkı bir kayıp oluşturmayacak kadar az! ama sütle su arasındaki besin değeri bir uçurum!
    şişkinliği armut göbeğini eriten kadınlar düşünür, size hakaret etmiyorum yanlış anlamayın, biz vücut geliştiriyoruz aerobik yapmıyoruz! sert olmak lazım biraz.

14. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Süt, çiğ olarak tüketildiğinde tam protein besin olmasına rağmen yağ da içerdiği için kendinden başka bir besinle zor karışır. Buna rağmen günümüzde yetişkinler diğer yiyecekleri devamlı soğuk sütle "yıkarlar".
    Süt mideye girdiğinde hemen kesilir ve mevcut başka bir yiyecek varsa kesilmiş süt tanecikleri diğer yiyecek taneciklerinin etrafında pıhtılaşır, onları mide özsularından yalıtarak sindirimi geciktirir, çürüme başlangıcına ortam sağlar. Bu yüzden süt tüketimi ile ilgili ilk ve en önemli kural şudur:
    "Ya tek başına iç, ya da içme."
    (http://www.yusufkanatli.com/faydalibilgiler/faydalibilgi2.htm)

Kilo almamak ve metabolizmanın düzenli çalışması için glisemi endeksi düşük gıdalar alınmalıdır.
    Bu gıdalar çabuk acıktırmaz.
    Kilo vermeye yardımcı olur. Yağ yakılmasını sağlar.
    Tatlı ve çikolata krizini önler.
    Duygusal dalgalanmaları önler.
    Sabahleyin ve yazın daha kolay yakılırlar.
    Glisemi endeksi düşük gıdalar:

Şekersiz tahıllar

Kara çavdar ekmeği

Kepekli veya tam ekmek

Kepekli makarna

Meyve ve sebze

Şekersiz marmelât

Barbunya

Bezelye

Kuru fasulye

Nohut

Mercimek

Basmati pirinç (nişastası az)

Baklagiller

Yulaf ezmesi

Siyah çikolata (%70 kakao)

fıstık

Dondurma

süt ürünleri

Çiğ havuç

(http://www.klasikyoga.com/forum/index.php?topic=1172.0)

Antrenman sonrası süt içmek

Bu seferki yazımız, ağır spor yapanlarla ilgili…StrongLiftsarada bir göz attığım, vücut geliştirme, antrenmanlar, sporcu beslenmesi, vs. üzerine bolca yazı yazan ünlü bir site. Daha önce de, en ucuz protein kaynaklarıyazısı için faydalanmıştım. Genelde yazılar düzenli ve çok spor yapanlar için oluyor; ama sütle ilgili bu yazı ilgimi çekti:
    Aletli jimnastik yapanlar, spor salonunda saatler geçirenler, vücut çalışanlar… Spor yaptınız, kaslarınızı çalıştırdınız. Antrenman sonrası yedikleriniz, kaslarınızın gelişmesi, iyileşmesi ve kaybettiği suyu tekrar kazanması için çok önemli. Ağırlık kaldırma seansı sonrası, genelde whey (peyniraltı suyu) alınması önerilir; çünkü vücuda çok hızlı karışan bir protein çeşitidir. Vücut çalışanlar, kaslarının gelişmesi için, antrenman sonrası bir an önce protein almak isterler. Peki peynirlaltı suyu proteini için söylenenler gerçek mi? Yoksa bir pazarlama kampanyası mı?
    Gerçek şöyledir ki, senelerdir birçok vücut geliştirici, antrenmanları sonrası içeceği olarak sütü kullanmıştır. Peki neden?
    Sütün içeriği (ortalama): 1 su bardağı yağlı sütte, ortalama 8 gram protein, 13 gram karbonhidrat ve 8 gram yağ olmak üzere, yaklaşık 150 kkal vardır. 1 su bardağı süt aynı zamanda, 290 mg kalsiyum ve 107 gram sodyum içerir. Bu açıdan süt, kasları geliştirmek için mükemmel bir seçenektir. Sütün içerdiği diğer bileşenler:
    - Casein: Yavaş sindirilen bir protein. Süt, %80 oranında casein içerir. Casein sizi daha uzun süre tok tutar, kilo kaybına ve kas yapımına yardımcı olur.
    - Peyniraltı suyu (whey) proteini: Hızlı sindirilen bir protein. Süt, %20 oranında peyniraltı suyu proteininden oluşur. Bu aynı zamanda, protein içeceklerinin içinde bulunan proteindir. Kas yapımı ve onarımına yardımcı olur.
    - BCAA: Süt aynı zamanda, leucine, isoleucine ve valine adlı aminoasitlerden oluşan bir protein zinciri de içermektedir. Eğer günlük beslenmeniz protein yönünden zenginse, hele de süt ütünlerini yeteri kadar tüketiyorsanız; ilave vitaminler/besinler alarak boşuna para harcamanıza gerek yoktur.
    - Karbonhidrat: Sütün içinde laktoz vardır. Vücudunuz bu şekeri, boşalan enerji depolarınızı doldurmak için kullanır. Bazıları laktozu sindiremez. Neyse ki artık, laktozsuz sütler de bulunabiliyor.
    - Yağ: Eğer yağsız süt içmiyorsanız, sütün 100 ml’sinde, ortalama 1-3 gram yağ bulunur. Yağlar yavaş sindirildiğinden, sizi daha uzun süre tok tutar ve açlık hissini engeller.
    - Kalsiyum: Kalsiyum tüketimi, yağ yakımını hızlandırıp, kemiklerinizi güçlendirir. Özellikle kadınlar için, kemik erimesi riski daha fazla olduğundan kalsiyum alımı çok daha önemlidir.
    - Su: Sütün %87′si sudur. Yeterli su alımı, kaslardaki su kaybını giderir. Dolayısıyla kasların onarımı hızlanır ve hissettiğiniz yorgunluk hissi azalır.
    - Elektrolit: Sütte, sodyum ve potasyum bulunuyor. Bu mineraller, kasların kaybettiği suyu ve kaybettiği tüm sıvıları geri kazanmasına yardımcı olur.
    - Diğer besinler: Biotin, magnezyum, A vitamini, B12 vitamini, D vitamini, K vitamini, riboflavin ve daha birçok doğal besin içermektedir.
    [​IMG]Yağlı süt ve peyniraltı suyu (whey) proteinin farkı: Genelde herkesin, spor sonrası whey protein alması gerektiğini düşünmesinin en temel sebebi; şirketlerin kampanyalarıyla bunu teşvik etmesidir. Ancak yapılan çalışmalar göstermiştir ki; yavaş proteinler VEYA yavaş ve hızlı protein karışımları, kas yapma açısından daha iyi sonuçlar vermektedir. Whey, hızlı bir proteindir. Süt ise yavaş ve hızlı proteinlerin karışımıdır (casein & whey). Süt içmeseniz bile, yavaş protein VEYA hızlı ve yavaş protein karışımları içmeniz gerektiğini bilin. Dolayısıyla, et, tavuk veya balığın da, whey‘den daha iyi birer seçenek olduğunu bilin.
    Yağlı süt ve sporcu içeceklerinin farkı: Ağırlık çalışma, vücudun terleme sonucu çok su kaybetmesine neden olur. Kaslarınızın kendini iyileştirebilmesi için, kaybettiğiniz suyu yerine koymalısınız. Suyu yerine koyamadığınız taktirde, yorgunluk ve ciddi baş ağrısı çekersiniz. Çalışmalar, suyu geri kazanmada, sütün sudan daha etkili olduğunu göstermiştir. Sebebi ise şudur: Süt sodyum ve potasyum gibi su tutucular yönünden ve aynı zamanda protein ve yağ bakımından zengindir. Protein ve yağ bakımından zengin olması, yavaş sindirilmesini ve dolayısıyla daha az açlık hissetmeyi sağlar.
    Yağlı süt ve yağsız sütün farkı: Araştırmalar göstermiştir ki; yağlı süt, yağsız süte göre, yağsız vücut ağırlığının artmasında daha etkilidir. Yavaş proteinlerin antrenman sonrası alınmasının daha uygun olduğunu söylemiştik. Yağlı sütün içindeki yağ, sütün yavaş sindirimini sağlar; daha az acıktırır. Dolayısıyla, yeme isteğiniz daha az olduğundan; spor sonrası yemeklere saldırmazsınız. Tabii ki yağlı süt, yağsız süte nazaran daha kalorilidir; ancak sonradan yediğiniz katı besinlerle aldığınız kalori çok daha fazladır.
    Sütün yağ yakmadaki rolü: Hepimiz biliyoruz ki, vücudumuzdaki yağ kütlesini azaltabilmemiz için; daha az kalori alıp, daha fazla kalori yakmalıyız. Süt sizi şişmanlatmaz. Yağlı sütün içindeki yağ da sizi şişmanlatmaz. Sizi şişmanlatan şey, gereksiz yere aldığınız kalorilerdir. Süt içtiğinizde, vücut definisyonlarınız biraz azalabilir, daha pürüzsüz bir görünüm elde edersiniz; ancak bu yağlanma demek değildir. Eğer aldığınız toplam kaloriye dikkat ediyorsanız, hiçbir besin sizi yağlandırmaz. Zaten, yağlı sütün yağsız vücut ağırlığını daha çok arttırdığının ispat edildiğini söylemiştik.
    Spor sonrası hangi tip sütü içeceğiniz, sizin ihtiyacınız olan kalori miktarına göre değişebilir: Örneğin;
    - 100 kiloysanız, yağ kaybetmek için günde ortalama 2800 kkal almanız gerekir. Antrenman sonrası içeceğiniz 1 litre süt, size o gün için 2200 kkal daha bırakır.
    - 73 kiloysanız, yağ kaybetmek için ortalama 1900 kkal almanız gerekir. Antrenman sonrası içeceğiniz 1 litre süt, size sadece 1300 kkal bırakır. Bu da 4 tane 325 kkal değerinde ufak öğün demektir.
    Yağ kaybetmek için ne kadar kalori almanız gerektiğinin formülü şudur: Erkekler için: Her 1 lbs (0.45 kg) için, 13 kkal; kadınlar için: Her 1 lbs (0.45 kg) için, 11 kkal almanız gerekiyor. Artık hesapları yapmak size kalıyor. (Unutmayın bu hesaplar, spor yapanlar için verilmiş.)
    Diyetisyenimiz Serap Orak Tufan‘ın yorumu ise şöyle: “Şu ana kadarki deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki, Türk insanı olarak süt ve süt ürünleri tüketmenin kilo aldırdığına inanıyoruz. Bu nedenle de, eğer kişi kilo kaybetmek istiyorsa, beslenmesinden ilk olarak süt ve süt ürünlerini çıkarıyor. Bu inancın nedenini annelerin ballı, pekmezli süt içirerek çocuklarına kilo aldırma çabalarına bağlayabiliriz belki.
    İnanılanın aksine light süt veya yoğurt kilo kaybına yardımcı olmaz. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, yağsız süt ve yoğurdun içindeki kalsiyum daha az emilmektedir ve biyoyararlılığı azalmaktadır. Süt ve yoğurtta doğal olarak CLA dediğimiz yağ yakıcı bileşikler bulunmaktadır. Ancak yağsız süt ve yoğurtta bu bileşikler yoktur. Düzenli süt ve süt ürünleri tüketmek, kilo kontrolünde yardımcıdır. Üstelik ,içinde dengeli bir şekilde yer alan protein ve yağ sayesinde oldukça tok tutucudur. İçlerindeki laktoz sayesinde de kan şekeri kontrolünü sağlar. Yağsız süt içtiğimizde bu dengeyi bozduğumuz için yeterince tok da kalamayız. Üstelik yağ yakıcılardan ve kalsiyum emiliminden de yoksun kalırız.
    Bize kilo aldıran veya kolesterolümüzü arttıran şeyler, asla ve asla süt ve süt ürünleri değildir. Yediğimiz her fazla lokmanın bunda payı vardır. Fikrimi sorarsanız Aktif sporcu değilsek ,whey benzeri destekleri kullanmamıza hiç gerek yok. Diyetimize ekleyeceğimiz süt ve yoğurt sayesinde bu etkilerden faydalanabiliriz.
    Son olarak: Kalsiyum emilimi 20-30 yaş arasında en fazladır; sonrasında emilim yavaş yavaş azalır. Yani yaşlılığımızda osteoporoz veya osteomalasia yaşamak istemiyorsak, günde 3 bardak süt veya yoğurt tüketmemiz en idealidir.” (http://www.hafiftarif.com/2010/02/17/antrenman-sonrasi-sut-icmek/)

Sana daha fazla yardımcı olamayacağım. Bundan sonra ister sütle, ister suyla, istersen başka birşeyle iç.

Armut göbeği olan kadınlar örneği ile benim söylediğim şişkinlik aynı şey değil. Ben şişkinlik derken tokluk hissini kastetmiştim. Onu da anlamamışsın.

Sana hardcore antrenmanlar diliyorum sert arkadaşım.

residente_calle bunu beğendi.
  15. andromedaksk

andromedaksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    10 numara

Sevgili arkadaşlar kullandığımız ürünler mi farklı yoksa bünyeden bünyeye fark mı ediyor bilmiyorum ama bu ürünün 4.75 kg lığını aldım, çalışmadan önce ve sonra 3 ölçek gainer,500 gr sütle. Boş günlerde sabah ve aksam aynı şekilde 18 günde bitirdim. 56,5 kg dan 60.7 kg ma çıktım.Tabi sadece gainera bağlamak ne kadar doğru olur tartışılır çünkü bu dönemde öğünlerime de epey dikkat ettim. Tadı ve sütle çok fazla gaz yapması haricinde kilo alımı adına bence çok başarılı bir ürün. Benim gibi kilo almak isteyen tüm zayıf arkadaşa öneririm.

16. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Bugün elime 4,75 kg'lık olanı ulaştı.bi çok arkadaş şekerli olduğundan şikayet etmiş.Bence abartılı bi şekerlilik söz konusu değil,lezzetli bile geldi bana.Daha önce universal gain fast 3100 kullanmıştım o daha şekerli gelmişti.Şimdilik sadece tadı konusunda yorum yapabiliyorum,gelişimleri ilerleyen zamanlarda belirteceğim.

Son düzenleme: 27 Ocak 2011
  17. sergenyapim

sergenyapim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şuan bu ürünü kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay olacak. Çikolatalı olanı hiç önermem. Bazı arkadaşlarında dediği gibi ilk başta hevesten midir nedir iyi gidiyor ama 4-5 günden sonra bir çile haline geliyor. Ayrıca şeker oranının fazla olmasından bende şikayetçiyim. Kilo almak hemde gelişmek için kullanıyorum ancak 1 aydır gözle görülür bir fark yok. Çalışmalarımı sektirmeden devam ettiriyorum. Sanırım paramı çöpe attım.

18. webgsua

webgsua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün Çikolatalısını alalı 1 hafta oluyo, ve şimdilik 2-3 kilo aldım. (Ayriyetten söyleyim ki; Öğünlerimi artırdım ama öle sıkı sıkıya yemiyorum, bazen saatleri tutmuyo bazen protein açısından filan birbirini tutmuyo öğünler ama artırdım)

Gelelim ürüne, ürünün tadı iyi, aynı nesquikli süt ya da su gibi oluyo neyle karıştırıyosanız. Şeker oranı fazla olabilir ama öyle çok tatlı olmuyo, sütü veya suyu biraz fazla koyunca normal oluyo.

Antremanlarda enerji veriyomu oraya gelelim, ben fazla etkisini görmedim hatta hiç görmedim öle aman aman bi performans artışı olmadı bende, ama kilo açısından 1 hftada 2-3 kilo aldırdı.

Zaten amacımız kilo aldırıcı olarak kullanmak için ürün bu açıdan iyi gidiyor.Tadı, Şekeri filan sorun değil alınabilir. Kutu Bitince (bu arada 4.75 kg aldım) genel sonuçları yazarım.

Herkeze kolay gelsin.

19. CupaWestern

CupaWestern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Bende 4.75 kiloluğuna başladım.daha önce birçok gainer ve protein kullandım ama bu tadı güzel olanlarından bir tanesi.evet şeker oranı çok fazla belki bazı arkadaşlarda bıkkınlık yaratmış olabilir ama bizim için önemli olan vücudumuza verdiği etkidir diye düşünüyorum.Ürün bitince bende etkilerini yazacağım saygılar.

20. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar optımumun caseın proteını bana cok pahalı gelıyor en azından aldıgım whey proteını shaker yuzunden bıraz maddı olarak cokusteyım o yuzden aksamları yatmadan ıcmek ıcın caseın proteını arastırıyorum ve bana cok mantıklı bır urun geldı karsıma ULTIMATE Muscle Juice 2.25 kg Çikolata fıyat olarak da ıcerısındekı yoğunluk olarak da mantıklı gıbı geldı.urunde yazanlar gayet doyurucu arkadaslar
    Her serviste 55 g protein
    . Her serviste Peynir Altı suyu, Yumurta ve Kazein protein
    . Her serviste 13 g BCAA
    . Her serviste 10.9 g Glutamine
    . Her serviste 1.4 g Arginine

Sizce caseın mıktarı uygun mu? ve son sorum da bu urunu kullanan arkadaslar var mı aranızda

Sayfayı Paylaş