Ultimate Nutrition Muscle Juice

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 73
    60,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 40
    33,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ultimate_muscle_juice_revolution_5040_gr_2362.jpeg
    Yetkili Satıcı: Ultimate Nutrition Muscle Juice 4,75 Kg

Her dört kaşık içeriği (500ml %2 yağlı süt ile karıştırıldığında):

Enerji.......................................................................................................1.270 kcal
    Yağ..................................................................................................................28 g
    Protein..............................................................................................................71g
    Karbonhidrat....................................................................................................184 g
    Kullanım Şekli:

500ml su veya süte 4 kaşık Muscle Juice 2544 (yaklaşık 250 gram) ekleyin. İyice karıştırın, soğutun ve için. Maksimum kas kilo alımı için, çalışmadan 30-45 dk. önce ve çalışma bitiminden 1 saat sonra tekrar alın. Egzersiz yapmadığınız günler, gündüz öğünleri arasında 1 servis ve akşam öğünleri arasında 1 servis alın. Yaklaşık olarak 62,5 gr gelen her kaşık, konsantre edilmiş kalori değer 255’dir. Programınızın süresi, sıklığı ve yoğunluğuna göre servis miktarını ayarlayın. Daha yoğun, tam donanımlı besin içeceği için arzu edilirse meyve, bal, yoğurt veya diğer gıdalar eklenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
    victor1, mavisakal, ilker.ulker.tr ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. ottomanturk

ottomanturk Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    23
    güzel bi ürün nitrotech den daha fazla işime yaradı ilk defa gainer kullanıyorum daha önce protein tozu kullanmıştım belki ondan olabilir şu sıra kolum da iki hafdata 0.5 cm gelişme kaydettim 41.5 di 42 oldu

foxsi bunu beğendi.
  3. foxsi

foxsi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu üründen almak istiyorum yorumlarınızzı bekliyorum
    sanırım 180.00 tl civarıdaymış sizce nasıl olur
    teşekkürler

4. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü kullanıp bi yorumu olan yokmu. Daha önce hardline gainer kullanmıştım.Ama bu muscle juice in porsiyon başına kalorisi,proteini,karbohidratı vs.. daha yüksek.Ama kutu bittiğinde yaklaşık olarka aynı kalori hesabına geliyor.Karar veremiyorum hangisiyle devam etsem :S

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2009
  5. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ürünün 4.75 kg olanını kullandım, yaklaşık 1 ay gibi sürede bitirdim,
    belirttiğim zamanda 2.5 kilo aldım fakat vücut hafif yağlandı buna şaşırmadım tabi 1 ayda sırf kas olacak hali yokya, amacımda bulk olmaktı ve daha ağır kilolar kaldırmama yardımcı oldu+hacim,idmanda verdiği enerjide iyi sayılır,ayrıca ürünü içtikten 1 saat falan sonra tokluk hissi veriyor, buda etkisini anlamak için bir faktör,gainerların tek sevmediğim yanı; şeker oranının yüksek olması...

novaJRdeli bunu beğendi.
  6. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlzı birçok weight gainer'a baktım bu muscle juice aralarında en fazla yağ içereni. Nedendir acaba? fazlalıktan kastım miligramlar filan değil baya 2-3 misli fazlalık ortalama bir weight gainer'ın 100 gramındaki yağ miktarıan göre...

7. ilker.ulker.tr

ilker.ulker.tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 kiloyum ama gainer kullanacağım ve bu ürünü almayı düşünüyorum. 4.75 kiloluk paket bitince etkilerini paylaşacağım sizlerle

8. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sonunda bende aldım, yarın başlayacağım. Ürünü yabancı birçok forumda araştırdım. Kullanan 10 kişiden 8 i çok memnun.Yanlız bir kaç negatif yönünü de belirtmişler.

1.si karbonhidratların çoğunu şekerden sağlıyor diyorlar. bir porsiyonda 60 g şeker çok miktardaymış. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte olayı. daha kaliteli weight gainerların,(cyto gainer mesela herkesin tavsiye ettiği ilk gainer), 15 g (tam hatırlamıyorum) şeker varmış.

2.si yağ miktarı diğer weight gainerlara nazaran epey fazla (18 g.) üstelik bunun hemen altında doymuş yağ oranıda 18 g olarak gözüküyor ve günlük alınması gereken değerin %90 ınını oluşturuyor. Bu ürünü alırken en çok düşündüğüm tarafı buydu. 2 ölçek alındığında günlük miktarın %180 ı alınmış oluyordu. Birde yemekelr eklenince çok fazla olur diyordum. Yanlız sonradan okudum ki bu yağlar MCT denen bir yağ çeşidiymiş ( yada öyle birşey) bunlar yağ olarak depolanmıyormuş, enerji kaynağı olarak kullanılıyormuş. Ne kadar doğrudur bilmem ama öyle yazıyor.

kullandıktan sonra yorumlarımıda yazarım.İnşallah güzeldir...

9. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ben bugün bu ürünün 2 kg olan kutusundan aldım.ama sonradan farkettimki günde 2 porsiyondan 250 gr filan civarında tüketmemiz gerektiği yazıyo.çok ileri düzey body builder değilim,benimki daha çok fitness'a yönelik diyebilirim.ben bu söylediği dozda tüketirsem,bu kutu 1 haftada biter:)
    acaba ürünü günde 8 kaşık yerine 4 alsam mesela, ve ya söylediği şekilde alırsam ve hemen biterse ürünün etkileri biter bitmez kesilir mi yoksa uzun vadeye yayılıp bitse bile benim sporuma olumlu etki etmeye devam eder mi..
    yardımcı olabilirsniz sevinirim..

10. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk kullanmaya başladığımda bu sorunun cevabını araştırmıştım. Ortak cevap ise şu: weight gainer daki amaç uzun süre kullanmak değil kutunun üstünde önerilen sıklıkta kullanıp yükleme yapmak.

Yani yarısını alıyım, uzun süre kullanırım diye düşünme...

11. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    peki böyle yaparsam bittikten sonra etkisini devam ettirirmi yoksa biter bitmez etki kesilir mi_?

12. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

etkisinden kastın ne onu anlamadım. Sonuçta weight gainerı kullandığın gün 2000 kalori almış oluyorsun 2 porsiyonda. Kutu bittikten sonra hiç yemek yemezsen tabiki kilo alma hızın azalacaktır. Bu demek değil ki weight gainerı içtiğin gün beslenmene özen göstermiycen. Yani bu weight gainerı mucizevi birşey olarak görme, beslenmenide ihmal etmezsen o zaman asıl faydasını görürsün.

13. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ürünü 2'ye bölerek kullanmanızı tavsiye ederim,250 gr bir porsiyon için fazla olabilir, tabi bu kilonuz ve yaptığınız-yapacağınız antrenmanda yakacağınız kaloriyede bağlıdır,fitness ağırlıklı çalıştığınızdan bahsetmişsiniz bu bakımdan belirtilen porsiyonun yarısını (125-150)gr kadar kullanmanız yeterli olacaktır ve sadece antrenman öncesi ve sonrası kullanmanız yeterli olacaktır,aksi takdirde vücuda giren karbonhidrat fazla olacağından,vücudunuzda yağlanma sorunu yaşayabilirsiniz, yani istediğiniz amaca(fitness) uzaklaşmanıza sebeb olabilir..

Performans düşüklüğü ürünü bıraktıktan sonraki ilk antrenmanınıza yansıyabilir,bunun etkisini azaltmak için beslenmenizi supplementi kullandığınız zamankinden daha kaliteli bir hale getirmelisiniz idman öncesinde(en az 2 saat) karbonhidrat+protein ağırlıklı besinler tüketmelisiniz..

Son düzenleme: 12 Şubat 2009
    QYPCHAQ bunu beğendi.
  14. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    öncelikle teşekkür ederim..peki sizce sadece idman günleri,idman öncesi ve sonrası olmak üzere almam yeterli olur mu,off günlerde almayım diye düşünüyorum,haftada 4 gün çalışıyorum,yoksa hergün alıyım mı.nasıl olur_?

15. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Özellikle antrenman öncesi için çok iyi bir ürün,antrenmandan önce süt ile alındığında antrenmanda şişkinlik problemleri yaratabiliyor zaten genelde laktaz eksikliği olan sütler için geçerlidir..

Sadece antrenmandan önce ve sonra almanızı tavsiye ederim tabi bunun yanında günlük, karbonhidrat ve protein gereksinimlerinizi besinlerden karşılamalısınız en az kg başına 1.5 gr protein almalısınız..

16. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmaya başladım, ilk yorumum: Daha önce "şekerli" denilen birçok şey içtim ama bu(çikolata aromalı) gerçekten şekerli.

17. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranı çok yüksek kullanılacaksa bulk döneminde kullanması en uygunudur diye düşünüyorum

18. ozzy84

ozzy84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selamlar. bende bu üründen yeni aldım.

kullanan arkadaşlara bi sorum olcak. kutunun üzerinde yarım litre su veya süte 4 kaşık atın yazıyo. kutunun içinden çıkan kaşıkla mı 4 kaşık atıcaz? çünkü içinden çıkan kaşık çok büyük. bide suyla mı içmek daha iyi yoksa sütle mi?

19. masquerain

masquerain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şimdi 3 günde bb'e gidiyorum , bunu kullanmayı planlıyorum bb günlerinde 1 gitmeden önce 1 gittikden sonra kullanırsam 1 ölçek tahmin kaç ay sürer bu bana 4.25KG'lik

20. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadar şekerli başka bir gainer kullanmadım. Kutunun bitmesine az kaldı ama tekrar kullanmayacağım bir ürün. Zaten istediğim gainerı bulamadığım için denemek amaçlı kullanmıştım.

Çok şekerli olmasından rahatsız olanlar bir parça yoğurt ekleyebilirler, yoksa tadı şerbet gibi.

Tavsiye etmeyeceğim bir ürün.

Sayfayı Paylaş