TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. Yasin CCK

Yasin CCK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,

Ben Yasin, 30 yaşındayım, Mersin'de ikamet etmekteyim. Büyük bir araç forum sitesinde moderatörlük yapmaktayım. Yeni üyerlerin düştüğü hataya düşmemek için forumu biraz karıştırıp "forumda yeniyim" başlığında direkten dönüp, sizlere burada selam vermek istedim :)

Fazla kilolarımdan kurtulmak amacıyla başladığım spor aktivitem, vücudumun kısa sürede (1,5 ay) kendini toparlamasıyla amacını body building kısmına kayıdırdı :) Özellikle Protein tozu konusunda bir çok soruma cevap buldum, sadece şu soru muallakta :
    Bir çok marka var ve herkes farklı markalar öneriyor. Ben tercihihimi Muscletech Nitro-Tech'ten yana kullanmak istiyorum. Önerirmisiniz?

Çok çok faydalı bir forum olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler, keyifli forumlar...

2. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    optimum,nitrotech ve ultimate prostar kullandım.
    en iyisi nitrotech diyebilirim.

Yasin CCK bunu beğendi.
  3. Yasin CCK

Yasin CCK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyeniz için teşekkürler. Çevremden de olumlu yorumlar aldığımdan bu ürünü aldım ve kullanmaya başladım ;)

4. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Merhaba arkadaşlar Antalya'ya yeni taşındım buralardan tanıdığım hiç kimse yok ve önerebileceğiniz iyi, temiz bir spor salonu var mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

5. Ata Aslan Yurtsever

Ata Aslan Yurtsever Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Adana
    Herkese merhabalar arkadaşlar bende adanada oturuyorum bende yeni üyeyim spora geçen hafta pazartesi başladım boy bir doksan üç kilo yüz on dört inşallah kilo verir ve fit bir vücut sahibi olurum herşey emek sabirla olur buarada güvenlik görevlisiyım saygılar herkese :cool:

Samsung Galaksi Eys GT-S5830İ'den Gönderildi.

6. HüseyinDurgut

HüseyinDurgut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    isviçre
    Herkese selamlar. İsmim Hüseyin, İsviçre'de yaşıyorum. 29 yaşındayım, vücut geliştirme sporunu evimin altındaki kilerde, bir sehpa, iki dumbell, bir uzun bar ve bir de EZ bar kullanarak yapıyorum.

7. yanntiersen

yanntiersen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bahçelievler, İstanbul
    Sa, merhaba arkadaşlar . Ben İstanbul Bahçelievler'den foruma katıldım . 17 Yaşındayım . 28 Aralıkta (4 gün önce) Fittnesa başladım. Daha önce Kickboks yapıyordum . Kickboksla fln vücut olmiyacağını öğrendiğim an fitnessa başlamak istedim . Fitnessla inşallah kısa sürede kilo alıp kas yapmayı planlıyorum . Bu yüzden yüksek kalori diyetleri fln gibi araştırmalar yapıyorum . 1.68 boyunda 51 kiloyum .

8. Mehmetali16

Mehmetali16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    meraba ben internette siteleri dolaşırken rastladım üye oldum adım mehmetali 43 yaşındayım bekarım 65.5kg boyum 1.78 atletik bir vücudum var diyebilirim minyon tipli sayılırım yaşımı pek göstermiyorum aranıza katılmaktan memnunum ben pek fazla konuşan bir tip değilimdir sade kendi halinde biriyim herkeze merhaba herkeze iyi ve yararlı bilgi dolu bir forum dileğimle saygılar

9. Aknegen

Aknegen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba isimin Ahmet. Ispartada yaşıyorum 187 boyunda 93 kiloyum 1 senedir bu sporla uğraşıyorum sürekli bulkdan çıkmanın fırsatını arıyorum :p Amacım 80 kiloda fit bi vücuda sahip olmak.Forumdan o kadar çok şey öğrendim öğrenmeye devam edeceğim... Bilsayar manyağı, boş işler müdürü :D

10. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    herkese selam ben emre istanbul da yasıyorum bu spora hiç başlamadım hep hayatımdaydı sanırım:d daha önceleri amatör ve prof sporla uğrastım salon antrenmanları hep vardı hayatımda demek istediğim bu önceleri bir kaç sene evvel temel güç patlayıcı kuvvet antrenmanları tarzındaydı daha sonrada bb oldu seviyorum evimden çok salonu off günlerimde bile giderim en azından muhabbet etmeye alışkanlık :D

11. ToxiC14

ToxiC14 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba adım ArifCan, 27 yaşındayım, 1.84 boyum 87 kilodayım, lise dönemimde lisanslı basketbolcuydum, üniversite dönemimde de yine basketbol ve voleybol sporu ile ilgilendim, çok nadir zamanlarda spor salonuna gidiyordum, vücut geliştirmeye bu zamana kadar ilgi duymadım, ancak herkes gibi bende güzel görünmek istedim :) birde endomorf vücut tipim var az bir kilo aldığımda hemen yağlanıyorum ve bel-karın bölgemde beliriyor :( onun için kararlı bir şekilde vücut geliştirmeye 3 hafta önce başladım tüm arkadaşlarıma iyi sporlar diliyorum :)

12. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaslar adim oguzhan 20 yasindayim hacettepe universitesi siyaset bilimi ve kamu yonetimi 2.sinif ogrencisiyim.
    6 aydir bb yapiyorum.Bu spora basladiktan sonra hayatim degisti arastirmayi cevremdekilerden saglikli yasamay cok seviyorum spor sayesinde sigara ve alkolu biraktim duzenli uyuyorum .dergi makale ve burdan ogrendiklerimle salonda farkim oluyor bu yuzden hepinize bilgi alisverisleriniz icin tesekkurler
    Bu sporu seviyorum cunku kendimi seviyorum allahin bana verdigi vucuda iyi bakmak istiyorum :) herkese iyi sporlar iyi forumlar

13. froyzig

froyzig Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    20 yaşındayım
    üniversite öğrencisiyim
    zaman geçirmek aynı zamanda fayda sağlayacağını düşündüğüm için bu sporu yapıyorum

dünyanın patronu olmak istiyorum

14. bodyci97

bodyci97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar adım gökler foruma yeni katıldım bu spor hakkında aklımda olan sorular var merak ettiğim şeyler var ve bu soruları-merakları gidermek adına forumunuza katıldım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. İlbey Ekinci

İlbey Ekinci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleyküm , İsim İlbey 18 yaşındayım .İlk okul 4. sınıftan spora merak sardım ve elimden geldiğince yapmaya çalıştım, ilk okul 8 den itibaren düzenli halde vücut ağırlıyla spor yapmaya başladım şimdide devam ediyoruz.Aranıza yeni katıldım büyüklerimden bilgi alarak daha sağlıklı ilerlemek için burdayım :)

16. engnaykt

engnaykt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar bnde bu spora gonul verenlerden biriyim aranizda olmaktan buyuk keyif aliyorum herkese hayırlı forum lar diliyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. Abhazya

Abhazya Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Merhabalar,
    Yaş 19, Boy 1,74 Kilo 62.. Vücut anotomim güzel fakat kilo alma çabasındayım.
    1 Hafta oluyor salona başlayalı ondan öncesi evde çalışıyordum vücut şeklini aldı biraz fakat öyle ahım şahım bir şey olmadı tabi.
    Sigarayıda bıraktım 3 Gün oluyor, her şeyi ortaya koydum kilo alacağım inşallah. İyi forumlar

18. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar..20 yaşındayım,hukuk fakültesi öğrencisiyim,bundan 2,5.sene önce 96 kiloydum şimdi ise 63 :) Ancak hala oturduğumda katlanan bir göbeğe sahibim dilerim en kısa zamanda bundan kurtulurum ☺

19. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba . 18 yaşındayım (19 sayılır :) ) Avusturya - viyana dan geldim 4 sene önce . Bu spora gönül adamış bir kişiyim bende :) toplam 1.5 sene yaptım ama ara ara tabikide şuan aralıksız 6 aydır uğraşmaktayım . Herkese başarılar dilerim ...

20. joygym

joygym Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa, Turkey
    21 yaşındayım 1.85 boy 80 kiloyum 6 ayı pro 4 ayı evde amatör vücut geliştirmeyle uğraşıyorum Atatürk Üniversitesi de okuyorum bursalıyım

Galaxy S4

Sayfayı Paylaş