Türkiye 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerinde

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    olur o kadar önemli değil, rüştü var birde...o geçer kaleye...
    önemli olan turu atlamamız...harika bir maç çıkardık ve cok iii oynadık....herkes gördü Türkün Gücünü.....!!!!!!!!!!!!!!!

2. techbody

techbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun tüm takıma fatih hocamıza ....(bence volkan iyiki çaktı o ****** hem dövdük hem yendik :))

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Haziran 2008
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bence okadar basit değil volkanın olayı..şımarıklıktan başka birşey değil..aynısını fenerin başına da sardı..3 - 2 den sonra golü yeseydik penaltılarda tuncay mı olacaktı kalede!

dediğim gibi bir galibiyet tüm millete narkoz etkisi yapıyor ve 70dk.diken üstünde oturmaları unutuyorlar..bende daha uyanık olmalıyız..

4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    diez bence cok karqamsar konuşuyrsn bu takımla ilgili..unutmaki biz çeklerden cok daha ii oynayan bir takımız!!! ....üstelik biz dünya 3. sü olmuş takımız...tecrübemiz de var anlayacagın...boş takım değil bu takım....her oyuncusu ayrı bir yıldız.....volkana gelince, emin ol ki orda sen olsan , sen belki daha beterini yapardın....herşeyin bir bedeli vardır....bu şımarıklık değil, tepkidir...hep hakkımız yeniyor bu maçlarda..2.gol beni zaten delirtti...bu mutlulugu yaşamayı düşünelim şimdi...Allah herşeyin hayırlısın nasip etsin...çalıştık ve aldık maçı...başka yoruma gerek yok...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    D.Wolf , sana katılmıyorum..milli takımdan beklenti bu kadar olmamalı..tabi yaşayın sevinci doya doya..bende sevindim tabiki gol atınca..tv.karşısında elinde kağıt kalem takımın hatalarını çıkarmıyorum ama iyi oynayan avrupa takımlarına bakıyorum ve milli takımın kendi vatandaşını eli kalbinde maç izletme lüksü olmadığını söylemek istiyorum..
    dediğim gibi berbat bir maç sonrası alınan galibiyet milletimizde hemen morfin etkisi yapıyor ve hatalar anında siliniyor..en kötü ilan edilen teknik direktörler dahi ilan ediliyor..ruhsuz ilan edilen takımlar çılgın türkler olarak ilan ediliyor..

ben bıktım artık tesadüfen , karanbolle, istikrarsız futbolu sahiplenmekten..
    seni kesebilir ama beni kesmiyor bu takım ve bu tedirgin edici zihniyet..

buarada biz çeklerden iyi değiliz..bkz.istatistikler..

volkana gelince "volkan vurdu iyi etti, karşı tarafta haketmişti " demek arkasında 70milyon sorumluluk taşımayan mahalle maçlarında geçerlidir..kalecesin sen vurup takımı zor durumda bırakamazsın..

djburakgs bunu beğendi.
  6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tesadüf değil bu...sadece son 2 maçtır oluyor bu..almasını biliyorsak demek ki tesadüf değil...yeterki alma cesaretin ve gücün olsun...inandıktan sonra gerisi geliyor...ben zaten beşiktaş maçlarını elim kalbimde izliyorum...milli maçlar zaten öyle de böylede ayrı bir heyecanla izliyorum...bu takım iyi oynadı bu maçta ve genç olma avantajını cok iyi kullandı...ben maç budur dedim maç izlerken...kaybetseydik te yemn ederim üzülmeyecektim...bu futbolu benmsedik artık biz...takımımıza sonsuz başarılar diliyorum...şansları her daim acık olsun...

7. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    dieze katılıyorm.. volkanın yaptığıı şımarıklıktan başka birşey değildi. o pozisyondan sonra kaleye geçen tuncayn gol yediğnii düşünün ve maçın penaltılara gittiğini düşünn. hala volkann iyi yaptığını savunabilecekmsinn????

bu tartışmaları bir kenara bırakıp galibiyetn tadını çıkarmak istiyorm... 3 godlen sonra resmen çıldırdm. son zamanlarda yaşadığğm en güzel olaylardan birsiydi.. sıra geldi hırrvatistana. çek cumhuriyetini yenen bir takım hırvatiistanı da yener. 3. viyana kuşatmasına gidiyorz.haydi hayrlsıı :D:D

ALLAH Türk'ü korusun ve yüceltsin....

8. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Volkan'ın yaptığı aptallıktı,büyük ihtimalle de turnuvayı kapattı artık kalecimiz Rüştü.

Bu maçın keyfini çıkaralım,turnuva bittikten sonra ise hemen yeni bir teknik direktör bakalım.

9. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    uefa tarafından maçın adamı nihat seçilmesine rağmen esas yıldız arda idi..şu ana kadar turnuvanın en iyi 3-4 oyuncusundan biri.
    bi de bizim takıma kontrol oyunu falan yaramıyor.ilk yarı çekler bizi nerdeyse ezdi ve 2. yarı sahaya başka bi takım çıktı sanki..çok iyi bir hucum anlayışı vardı ve hırvatlara karşı da böyle oynamalıyız, bunu adı kaos futbolu olsa gerek.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    macin yildizi arda dir.

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar futboldan zerre kadar hazetmem, ama odamdan dışarıdan gelen çığlıkları duyunca annemin yanına gittim, son 6-7 dakikayı beraber izledik, dedim futbol hep böyle heyecanlı bir olay olsa abonesi olurum, skor yapılmama ihtimali olan bir oyun beni katiyen sarmaz, ama 7 dakika da 2 gol ve bir sürü yürek heyecanı-bol adrenalin çok hoşuma gitti.

Bu arada farkında mısınız Volkan tam bir et kafa olmakla birlikte, kesinlikle Mezomorf bir adam, Rüştü'de geniş ve kare omuzlu, sağlam yapılı bir adam, futbolu sevmem ama ister istemez fizikleri değelendiriyorum.
    Volkan omuz-göğüs yapısı çok iyi ve eğer özel olarak ağırlık çalışmıyorsa kolları da Burt Lancaster gibiydi, futboldan sınıfta kaldı ama fiziği ile göz doldurdu diyebilirim :D

emirturk bunu beğendi.
  12. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    volkan düzenli olarak ağırlık çalışıyormuş. 2003 yılında bir dergideki röportajında okumuştum.

13. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    volkan bir gün fb tv ye çıkmıştı beyaz çorap ve terliklerle :) ki çoğu zaman boyle çıkar tvye kendileri. orda anlatmıştı vgye merak saldığını ve çok sevdiğini soyluyordu fakat zicodan yediği fırçayı da anlattı ve bırakmak zorunda kaldığını soylemişti. Zaten bir futbolcunun vg yapması kadar abuk birşey olamaz bunu da anca volkan yapar. yalnız volkanın vucut yapısının da bu işe çok uygun oldugunu soylemek gerekiyor geniş bir çatı ince bir bel ve uzun bir boy birde adm çok kemikli gözüküyor. Bana göre şu an da fitness yapıyo gibi geldi sadece futbolla ole bir vucut fazla.

Karasan bunu beğendi.
  14. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Macin yildizi Hamit Altintop bana göre. Kanattan ortaya kaydi ve tüm dizginleri eline aldi. Geminin kaptani gibi her ataga yön verdi ve nitekim 3 golün asistini de o yapti...
    Ne Arda'nin golünde ki pasi, ne de Nihat'in son golünde ki pasi o an oyun itibariyle Hamit'ten baskasi veremezdi...

Tabi Arda da ikinci yari süper oynadi. En iyi yaptigi seyi yapmaya basladi. SOl kanatta topu alinca gecebilecegi oyunculari gecti, sag ayagina cekip toplari isabetli ortalar ve paslar atmaya basladi ve baski da zaten öyle öyle geldi.

15. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kesinlikle ayaz' a katılıyorum. Maçın adamı Hamit Altıntop.

16. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    hamitin ofansif-defans yeteneklerini kıyaslarsak aslında sağ bekte oynaması gerekiyor. ama gelin görün ki orta sahada oynayınca skora direk etki yapabiliyor. gökhan gönül sakat olmasaydı bence dönüşümlü olarak bu ikili sağ kanatta mükemmel işler çıkarırdı. kısmet.
    volkan için birşey daha yazmak istiyorum. normalde kalecilerin iyi refleksleri olması gerektiğini düşününce bence fiziği dezavantaj.

17. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    volkanın refleksleri gayet ii bence...kalyi cok ii kaplıyor....birde fiziği cok abartı değil, tam tersine olması gerektigi gibi...o fizik hareketlere engel olmaz tam tersine daha da destekler aktif olmayı...sen volkanın cüssesini cok abartıyorsun...eskiden o çok iriydi...sonra azarı iştince , zayıfladı bilerek....bence ideal kaleci vücudu ...hiçbir hareketine de engel olmuyor....

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de, fiziği iyi ama öyle hantal-kas yığını bir adam değil yahu!
    Tam atletik uzun boylu insan, yalnız terliklerle programa çıkması ve azar işitene kadar body yapması çok komiğime gitti, et kafa lafını biraz öylesine demiştim, üzülüyorum ki gerçekten öyleymiş!
    Böyle adamlar çok ne yazık ki, ağzını açana kadar birşey zannedersin, ağzını açınca bozuk para statüsüne inerler, tabii onu yargılayacak kadar tanımıyorum ama gözümde canlanan profil ve dün maçta yaptığı hareket pek parlak değil!

19. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Maç muhteşemdi.Futboldan anlamam ama milli maçlarıtakip etmeye çalışırım.Bu güne kadar izlediğim maçların hiçbirinde bu kadar heyecanlanmamıştım.Durum kötüde olsa toparlamayı bildiler .
    Yanlız bütün bu güzelliklerin yanında Volkanın sorumsuz hareketi hiç yakışmadı.Bir sporcu fizksel yeterliliklerin yanında yüksek zeka ve ahlakada sahip olmalıdır .Hiçbir kişisel savunma koskoca bir ülke veya takımın başarısını gölgede bırakmamalı veya sekteye uğratmamalı.

Yüce Atamızında dediği gibi; “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”.

20. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    son 15dakikası heyecanlıydı,sağolsun çek antrenör 35 yaşındaki Koller'i 90 dakika oyunda tutup,ondan daha hızlı Baros'u yedek bekleterek yüklendiğimiz dakikalarda kontra yememizi engelledi.
    Fatih Terim'e de bravo diyim Bayern Münih gibi büyük takımda düzenli ortasaha oynayan adamdan sağ bek yaratma sevdasından 3 maç sonra vazgeçtiği için(!)

Sayfayı Paylaş