Survivor Allstar 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Favorim gerek kişilik gerek performansıyla Hasan.Vücudu nasıl konuşulmadı anlayamadım bana göre en iyi vücut orada .Hafif bulk gelmiş bence ileriyi düşünerek çünkü öncekinde daha yağsızdı.Bireysel oyunlardada diskalifiye olmadığı sürece :D en iyisi ki bunu istatistiklerde gösteriyor..Güç oyunlarında rakibi yok gibi gözüküyor.

Hilmicemi oldum olası sevmemişimdir bana çok sinsi geliyor.Turabiyide geçen sene destekliyordum ama bu sene ondanda soğudum.Yakında Hasana cephe alırlar zaten ki gönüllü erkeklerin kıskandığı ortada.

Ancak Hasanın eski neşesi ve hareketliliği yok gibi..Eskisi gibi olsa her yönden daha iyi olucak diye düşünüyorum.Kükremesi vb. :D

Tanerin olmasını çok isterdim :D

Anılda eskisinden güçlü ve daha başarılı gibi..
    Bu yorumada aynen katılıyorum sms işine hiç güvenmemişimdir..

Son düzenleme: 7 Mart 2015
    SoldiersOfGod ve buffdudes jr bunu beğendi.
  2. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Ünlüler ile gönüllüler kızları değiştirirse kazanan taraf hiç değişmez bence, bu nedenle dengeli olmuş. Benim en gıcık olduğum karakter taner, tatile gitmiş turist gibi. Nasıl şampiyon olmuş anlamadım. Favori gördüğüm isimler Hasan ve Hilmicem. En zayıf halkalar ise Taner ve Fulya.
    Hasan genelde yarışmaya gitmeden normal kilosunun 10-15 kilo üzerinde gidiyor, geçen seferde aynı taktiği uygulamıştı. Zamanla onun çevikliğinin biraz daha artacağını düşünüyorum.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yaw bu başlık altında birsürü yorum vardı ne oldu onlara??şaşırdım şimdi:)sil baştan olmuş:)
    @diez

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Ayni isimde iki baslik vardi digeri arkalarda bir yerde galiba :)

Bekci bunu beğendi.
  5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Olabilir son zamanlarda forumda çift açılan başlık sayısı oldukça fazla.@onur04

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Hasan bu sene bence de durgun..ama sanırım o kadar çok sivri tip var ki karakter itibari ile aralarından sivrilmek istemiyor..
    hatta az önce olta konusunda bozok ile bile ters düştüklerini gördüm..Hasan kibar ve medeni bir adam..ters muhabbetleri sevmiyor ve hemen uzaklaşıyor ortadan..
    Hasan aynı Anıl gibi kazanmasını istediğim yarışmacılardan..

StormBlast, neverbackdown. ve wrestler bunu beğendi.
  7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Gönüllülerden destekledigim tek adam hasan..

Keşke bu sefer hasan i ünlüler takimina alsalardi. Takim bomba olurdu. Maddi-manevi...

neverbackdown. bunu beğendi.
  8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Definasyon döneminde mutlaka o adaya gitmem lazim,abi nolmus onlar öyle bugün gördümde heeepsinin gaarin gas lari cikmis sonbahardaki yapraklar gibi kurumuslar:):)

saq04ever bunu beğendi.
  9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Hasan yine yarışmada farkını gösterdi valla 115 kg diye duydum bu haldeyken bile bu kadar hızlıysa defineleştiğinde kimse karşısında duramıyacak diye düşünüyorum , kişiliğindende ödün vermiyor..30 yumurta , 400 gr pirinç , 500 gr tavuk yedıgını söyledi :D

Bende sadece Hasanı destekliyorum gönüllülerde..Öte tarafta anılıda severim :D

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bu muhabbeti ekşide gördüm de inandırıcı gelmedi. Hasan yeme bizi ya diyesim geldi:D Öyle canavar bi hali yok Hasan'ın. Bunun haricinde supplement vs. de eklenirse baya bişeyler alıyor demektir. Ama görüntüsüyle ters düşüyor. He çok karakterli adam o ayrı. Turabi çocukluğunda çok ezilmiş veya gençliğinde bişeyleri yaşamamanın verdiği sinir var bence. İnsanları hep ezmeye çalışıyor o yüzden komple insanlara karşı nefreti var adamın. Favorim Hilmicem. En güçlü, en dayanıklı, en atletik yani adam da bütün özellikler toplanmış. Seçtiği herhangi bir spor dalında çok başarılı olabilir bence. Şunu da diyeyim ya insanın Nadya gibi hatunu olsa vallahi yaşlanmaz heralde. Çok şirin konuşması falan hep pozitif esprili ego sıfır. Cidden kız seni alan yaşadı durumu var.

zeo64 bunu beğendi.
  11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Hasanın nasıl öyle bir hali yok adam dev gibi :D Ayrıca takviye kullanmıyor diye biliyorum bende bir kaç yerde okuduğuma göre..

Thorm bunu beğendi.
  12. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Öyle canavar gibi bir hali yok derken 192 cm boyunda muhtemelen 105 110 kiloluk birinden bahsettiğimizi de unutmayalım bence. Haksızlık olur yani.

neverbackdown. bunu beğendi.
  13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Öyle canavar hali yok diyenlerin hasan in yaninda durduklarinda fikirleri degisir muhtemelen :)

Airoud, Savino89, Balboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    muthis tespit. nadya konusundada katılıyorum, inanilmaz bi sempatim var nedense.

15. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Hasan dediğiniz kiloda yok,vikipedi de yazan 94 tahminimce de o civarlardadır o boya göre fazla hacimli değil bencede

16. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim favorim gönüllülerden Hasan, ünlülerde Doğukan. İkisi de hem insanlık hem de karakter bakımından çok iyi insanlar. Doğukan'ın ve Hasan'ın ilerde çok iyi bir tempo yakalayacağına inanıyorum.

17. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Evet beklediğim gibi hasana karşı kılıçlar çekildi.Ortada bir sebep yokken taner ve hilmi cem gibi iki sinsi adam turabiyi kışkırttı..Yine geçen seneki gibi çekiç Vb aletleri alarak turabi baskı kurmak istedi ama karşısındaki bu sefer Hasan olunca sökmedi :) Doğukanın dediği gibi hasanın bileğini kimsenin bükebileceğini düşünmüyorum ki o atletik duruma geldiğinde zaten durdurulmaz olucaktır

h3adslay3r bunu beğendi.
  18. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Turabi Hasanı yiğit sandı heralde artist. Tam sopalik Turabi adam olsa bari

I believe in Fitness

h3adslay3r bunu beğendi.
  19. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Orda durucan,Turabi alttan almadı hatta hasan olduğu için daha bile üste çıkmaya çalıştı,başarılı oldu mı? Oldu.Fiziksel özellikleri kıyaslamayı bir yana bırakın Turabinin fan kitlesi çok daha büyük,yancıları bile hasandan daha güçlü.Zaten istatistiklere göre de Hilmicem en çok oyun kazanan kişi ikincisi de Turabi,her bakımdan iyiler.Hilmicem ile ikisini zaten kimsenin durdurabileceğini düşünmüyorum Hasan yanlış yaptı yazık olacak

20. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    gerçekten en sevmediğim karakter tipi şu turabi.sporcu adamın belli ahlak kriterleri olur,ben turabide bunları göremiyorum.hasan da harbiden efendi adam,son bölümde hasana da bulaştılar,turabi her fırsatta düşmez kalkmaz bir Allah gibi şeyler söylese de içten içe sms gücüne güveniyor da,bu hareketleri devam ettiği sürece ben hasanın puan toplayabileceğini düşünüyorum.yada hilmicem turabinin yörüngesinden cıkarsa,aklı başına gelirse(ki turabi dostu olmayaack bir adam,ilk fırsatta hilmicem/taner i de sırtından vurur bundan eminim,hilmicem mallık yapıyor)turabiyi eleyebilecek en büyük potansiyele hilmicem sahip smsde.

dipnot:düne kadar liderlik hasandaydı.hasan son oyunda oynayamayınca değişmiş durumlar.yaş/boy/kilo durumuna bakılırsa survivorın en başarılı yarışmacısı hasandır şüphesiz.

elezar, neverbackdown. ve h3adslay3r bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş