Survivor Allstar 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yaş boy kilo ne alaka bilmiyorum?? İstatistikler söylüyor işte kim daha başarılı.

Ve şunu söylemek istiyorum ben her türlü kendisine kefilim turabi yanındaki adamı ASLA yazmaz.Geçen sene Müge başarısız olmasına rağmen yazmış mıydı? Ertungayı? Turabi agresif olabilir ama karaktersiz değil hilmicemi hele sırtından vurma ihtimali hiç yok çünkü hilmicem survivor ın en iyisi turabiden fazla oyun alan tek kişi giderse takım biter

2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Tangalarla dans eden adamin delikanlilik dersi vermeside ilginc,bi kisininde cikip yaptiklarini yuzune vurmamasi dahada ilginc.
    Misal hakan oyun kazandiktan sonra deseki tanga giyip dans etmeye benzemez kaybedersin boyle iste dese.turabi direk dellenir ardindan diskalifiye.hakandada akil yok :)

Savino89, hardtrainer, elezar ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Turabi karekterisizin Allah'ıdır.
    Her yıl kendine bi rakip belleyip onu ezerek üstüne çıkmaya prim yapmaya çalışıyor. Mert, Ekrem, Yiğit geçen sene ki adam gibi adamlar. Ne yaptılar Turablaya?
    Bu yıl daha sörvayvırın ilk bölümünde geçen senekilere laf attı. 2 gün geçirmediği milli sporcumuz Hakan'a tonla artist laf etti. (Hakan evli bir adam ve karısı izliyor) Geçen yıl Sahra'yı ilk fırsatta sırtından vurdu. En son sıra Hasan'a geldi çünkü, Turabla'dan korkmayan tek adam, ona yaparsın abi demeyen tek adam Hasan. Hasan ondan ne fiziksel ne oy olarak korkmaz, Turabiye zaten onunla kavga etmeye cesaret edemez Tayland maymunu.

I believe in Fitness

4. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    yüzüne vuramaz çünkü orası acun medya,turabi nasıl hakanın ağzını burnunu kırınca elenirse hakan da bel altı vurup tahrik ettiği için elenir.Bir insanı geçmişiyle yargılamak da hoş bişey değil adam öyle para kazanmış yapıcak bir şey yok
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Mart 2015 ---
    Gözlemlemelerin bazıları doğru olabilir orası survivor,kazanmak için ezer de baskı da kurar bu onun taktiği.Milli sporcumuz hakan haksız çünkü kendisi bir YALANCI ve korkak,Hilmicem hiç birşey yapmadığı halde nasıl korktuysa Acun a şikayet ediyor.Herkes gördü zaten,Sahra ile geçen seneden beri kavgalılar aralarında geçeni bilmiyoruz bişey diyemem.Hasan bence de daha beyefendi ve normal günlük hayatta daha karakter sahibi birisi ama orası Survivor,dediğim gibi.Efendilik yarışması değil kimseyi dövüş konusunda kıyaslamıyacam çünkü saçma olur,orası psikolojik bir savaş.Ben turabi'yi destekliyorum çünkü onu izlemeyi seviyorum,zevkli ama rakibim olsa nefret ederdim orası ayrı konu

Son düzenleme: 24 Mart 2015
    h3adslay3r bunu beğendi.
  5. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Turabi çok sinsi, içten pazarlıklı bir adam sürekli bir olay çıkarma peşinde bizim insanımızda olayı ve aksiyonu sevdiği için Turabi gibi illegal karakterli insanları destekliyor. Turabi o kadar adam olsaydı, Hasan'a karşı oynadığı oyunu kazandığında öyle saçma sapan hareketlerle sevinmezdi. Turabi'nin asıl amaçladığı güçlü gördüğü kişilerin üstünden oyun oynamak. Mesela geçen sene Yiğit sms'de birinci olunca gitti Yiğit'in üstünden oyunlar çevirdi. Yok gizli gizli hindistan cevizi yiyiyorlarmış, yok badeleri alıp kendileri için saklıyorlarmış. Turabi bunları hindistan cevizi toplarken gördüğünde kameralarda ordaydı. Adamlar ne hindistan cevizi yiyiyordu ne de başka birşey. Yiğit hindistan cevizini kırıp çürümüş mü, çürümemiş mi diye bakıyordu. Zaten onuda herkese dağıtacaktı ama Turabi bunu kaçırırmı hiç? Hemen Yiğit'in üstünden oyun oynadı, halkın karşısında küçük düşürüp, sms kaybetmesini istedi, başarılıda oldu. Ben ilerleyen zamanlarda Hilmi'ye ve Hasan'a büyük oyunlar oynayacağını düşünüyorum Taner'i ve Bozok'u pek takmaz çünkü onları kendine rakip görmüyor. Turabi'nin insanların arkasından nasıl oyunlar çevireceğini bekleyip göreceğiz.

elezar, neverbackdown., 2pacist ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İşte striptizci Turabi maymununun ultra amatör bir sporcudan yediği dayak :)

Yok ben şöyle dövüşürüm, yok adama bir vururum kaburgası kırılır... :)
    Omuz çıkarma hikayesi doğru ama onu da gene Taylanda gelmiş daha 1-2 haftalık amatöre karşı yapıyor. Vurduğun zaman kemik kıracak kadar iyiysen git profesyonel ol, 3-5 amatörü yendim diye artistlik yapma. Daha bacağını kaldıramıyor ama ben herkesi döverim havasında. Ayrıca ben bu kırbo Turabi'nin steroid kullandığını düşünüyorum çok hızlı kas kaybediyor. Hilmicem'le Turabi'yi kıyasladığımız zaman Turabi resmen eriyor. Geçen sene mesela Yiğit ve Akın çok fazla kas kaybı yaşamazken (hatta Akın'ın karın kasları belli olmaya başladı, yağ yaktı) Turabi resmen çamaşır gibi çekti.

elezar ve neverbackdown. bunu beğendi.
  7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    ''Kafes dövüşcüsü o , sen ne diyosun'' ben hiç kafes dövüşü videosunu bulamadım.Yaptığı işi küçümsemiyorum ama kendisi ve insanlar öyle abartıyorki sanki UFC de Alistair , Silva gibi adamlarla dövüşmüş gibi :D Onuda geçtim bir sporcu asla adamın omuzunu çıkardım , bacağını kırdım diye övünmemeli bana göre.

h3adslay3r, 2pacist, AnTiCoRe ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Neverbackdown sagolsun yazmis bende ayni sekilde dusunuyorum. Sporcu ahlaki diye bir olayin varligindan haberdar mi bu turabi emin degilim...

h3adslay3r bunu beğendi.
  9. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Turabinin Tayland'taki Muay thai macerasi sirk gibi birsey. Bildigin WWE gecen sene akin ustune yurudu konusamadi korkudan.
    Ne kafesi lan? Ne BJJ ne Judo ne Gures bilmeyen adam Tek muay Thai ile MMA dovuscusu olamaz. O kadar iyi olsaydi 2 sene once ki Antalya'da ki MT turnavasinda onu gorurduk. Onun ki dovus degil sirk.

I believe in Fitness

neverbackdown. ve h3adslay3r bunu beğendi.
  10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Her şey bir yana, turabinin bir karakteri olduğuna inanan insanlar da varmis. Öğrenmiş olduk. Hayat insana ne ilginç şeyler öğretiyor ;)

elezar, neverbackdown., 2pacist ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben Turabi'de insanlık namına da birşey göremiyorum. Geçenlerde Seda balığa çıktığında gözden kayboldu. Hasan ve kızlar endişelenirken, Sahra da Turabi, Hilmicem ve Taner'in yanına giderek ''Seda kayboldu'' dedi ama Turabi'nin umrunda mı? Köşede Hilmicem'le yatmışlar milletle dalga geçiyorlar. Turabi orada yatıp gülerken Hasan okyanusta kızı arıyordu. İşte insanlık, işte karakter. En sonunda Seda gülerek çıktı (gerize...) ben kaybolmadım daldım diyor. Turabi'de Seda çıkınca yanına gitti ''onlar sana değil zıpkına üzüldü'' dedi. Ben böyle adilik, .....'lik görmedim!

elezar ve 2pacist bunu beğendi.
  12. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bu yarışmayı ne kadar takip ettiğinizi merak ediyorum açıkçası

13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bende netten izliyorum bölümleri. Biri de Taner'i yazmamış he nasıl silik bi herifse artık:D Hasan bunu yazdığında bu üçlüye karşı yapılmış bi hareket!!! falan diye ortalığı velveleye veren arkadaştı milleti gaza getirdi. Hayır seni yazmasından doğal ne olabilir karşı tarafın kızlarıyla yarışsa yarısına kaybeder bu adam . Turabi cahil ama pratik zekalı bi adam çok karşı çıkabilirsiniz ama. Bugünkü oyunda çarptırarak atma taktiğini yine o buldu. Keza çoğu oyunda anlık yaratıcılık sergiliyebiliyor bu adam da kafa yok değil bence. Bence final hariç Hasan'la falan sms'e çıkarsa ağlar sızlar milletin altından girer üstünden çıkar fakirlikten falan derken Hasan'ı yer ben söyleyeyim yazık olur. Turabi'yi tahtından indirecek tek adam Hilmi orada Turabi'ye yanaşıyor falan diyorlar da yani hikaye. Adam kiminle takılsın yani mecbur onunla yakınlaştı ilk günlerde sonra devam etti. Kızlarla falan arası yok adamın tipi Playboy ama kafa yapısı barzo gibi Hilmi'nin bi garip küçüklüğünde özgüven kırılmaları yaşamış olabilir. Bu arada Turabi'nin kafes dövüşü muhabbeti de bi kaç ay önce yaptığım tartışmayı getirdi aklıma. Çocuk bana sen kim olduğumu biliyor musun kick boks'çuyum ben falan diyordu Badr Hari sanki korkudan öldüm bende. 2 sene kick boks kursuna giden kick boks'çu oluyor hemen. Bende 6 sene güreş yaptım da tartışırken falan ben şöyleyim böyleyim demedim kimseye. Hayır madem kafes dövüşçüsüsün neden striptiz yaptın geçinmek için? Demek ki hiçbişey kazanmıyordun yani, bu da ne kadar alt seviyede dövüştüğünü gösterir. O zaman adam gibi amatör yapıyordum kendi çapımda diyeceksin Cain Velasquez gibi dolaşmayacaksın ortalıkta. Millette bişey zannediyor bunu 2-3 sene kursa gideyim aha bende dövüşçü oldum ne güzel iş:D

14. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    turabinin şampiyon olduğu seneyi tamamen izlemiştim. Ancak turabiyi tanıyabilmek için bu kadar fazla zamana gerek yok. Zapping yaparken bile denk gelse ne olduğunu anlar insan.

15. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Begum eleme sirasinda turabiyi özetledi.o lafi yedikten sonra zaten herkes helal ne laf soktu be dercesine bakti.
    Taner etkisiz eleman.adama yorum bile yaptirmiyorlar yarisma hakkinda veya adayla ilgili bi olayda mikrofon uzatilmiyor bile,arada bir konusuyor ondada altyazi olmasa onuda anlamayacak kimse.

16. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ara ara denk gelirse seyrediyorum fakat halen tanerin o adaya neden götürüldüğünü,ne yaptığını,görevini anlayabilmiş değilim.Sahi ne yapar tener:)

SoldiersOfGod ve Thorm bunu beğendi.
  17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    program adı üzerinde eğlence programı onun için ne kimsenin fanatik hayranı olmaya nede kimseden nefret etmeye gerek yok bence bu tür programlarda reyting için tartışmalar kavgalar olur bu durumda tv karşısında eğlenceli vakit geçirmeye yarar ben keyif için seyreder güler geçerim spor yaptığım için oyunlardada gaza gelirim hepsi o kadar yani ve ilk dörde girecek isimler şöyle olur gibime geliyor turabi,hilmicem,doğukan ve merve aydın

Bekci ve wrestler bunu beğendi.
  18. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ben ilk öğrendiğimde oldukça şaşırmıştım. Belki bilmeyen bir çok kişi de benim gibi şaşıracaktır ama bu taner eski survivor şampiyonuymuş :eek:

Bekci bunu beğendi.
  19. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Taner duruşu ve olmayan fikirleriyle ben yokum diye gösteriyor kendini zaten. Ben hasan'ı destekliyorum hem efendi hem iri yarı yapılı ve dedikoduyu sevmiyor.. Keşke Hasan Turabiyi pataklasa diye içimden geçiyor istiyorum ama Hasan elenir işin kötü tarafı o.. Hasan'ın çoğu konsey sıralamasında sms lerde 1. yada 2. olmalıydı hep, bu halk havalı artis ve bi okadarda boş olan Turabi yi nasıl seviyor anlamadım. İşin ayrı tarafıda elbette yemek veriliyor tabi, yemek konusunda veriliyomu yok verilmiyomu diye konuşmaya bile gerek yok bence :) Ama işte formalite icabı çok açız vs. vs. diyorlar.. Ayrıca Pascal da lordoz var bel çkuru fazla, ilginç ..
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2015 ---
    Hasan öyle sakin gözüküyodu ama Turkish Power diye bişi varmış, türklerin smackdown u gibi bişe, orda güreşiyormuş bende daha yeni gördüm ilginizi çekebilir buyrun

Son düzenleme: 25 Mart 2015
  20. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Benim de garipsediğim bir konudur; turabi gibi bir karakterin halkımız tarafından benimsenip, rağbet görmesi... Ya insanımız saf, temiz kalpli, hal hareketlerini iyiye yoruyor, ya da turabi gibi düşünüyor. Umarım ilk tahminimdeki gibidir. Yoksa gönüllüler takımında sms atılacaksa, bu kişi erkeklerden hasan kadınlardan ise özlemdir. Bu açık ve net.

Takip edenler bilir, bunun gibi bir de ütopya adlı yarışmada semih tipi var. Millet 'semih, semih' diye ölüyor. Herif 'adamlık' a tepki olarak dünyaya gelmiş ama yarışmanın en popüleri durumunda.

torifonta ve 2pacist bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş