Survivor Allstar 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Malum tv8.de survivor allstar başladı..
    Benim sıkı takip ettiğim ve taraf tuttuğum bir yarışma..gerginlikleri sevmem bu yüzden turabi ve duygu en uyuz olduğum tipler..turabinin antipatik hareketlerle rating bile kaybetttirdiğini düşünüyordum ki acun da rahatsız olmuş demek ki abuk sabuk sevinme olayını yasakladı..

Geliyim bizi ilgilendiren tarafına..
    Anıl.da ciddi bir kas kütlesi artışı var..özellikle bacaklara iyi yüklenmiş belli..hilmicem yine boş durmamış çalışmış..
    Turabi sağlam çalışamış olanlardan ama karakterini çok legal görmediğim için steroid kullanmıştır diye tahmin ediyorum..yine de günahını almayım :)
    Pascal ve hasanda yaşlanma belirtileri var..ahmet dursun formsuz..

İzlemeye devam..

murderali ve wrestler bunu beğendi.
  2. serhat98

serhat98 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen katiliyorum anil in bacaklar digerlerine gore daha hacimli avantaji da bu oluyor

3. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Turabiyi tutuyorum ünlülerin hepsini gömecek kısmetse

4. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    Turabinin supermen dansindan sonra agziyla kus tutsa bile yaranamaz :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HushMoney bunu beğendi.
  5. typer

typer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    görecez bakalım erkek yarışmacıların kas kütlesi ne kadar kalacak eğer gerçekten dedikleri gibiyse 90 gün egzersiz yok yemek yok hiçbir şey kalmaması lazım

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    erkeklerden en iyi yarışan şimdilik hilmicem bayanlarda merve aydın ama favori yarışmacılarım bayanlarda berna erkeklerde turabi ayrıca anıl 2012 yılında bile kassız haliyle çok iyiydi şimdi eskisinden daha çok güçlü bakalım ilerde ne olucak

7. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ada konseyini izliyorum..
    duygu.nun karşısına hilmicem çıktı..turabi birinci olmuştu ama hilmicem turabiden kendisini söylemesini istemiş..
    duygu beni uyuz eden bir tip..adanın en huzursuz eden tipi..
    karşısına çıkacak herkesi eleyebileceğini düşünüyordu ama hilmicem.i. duyunca şoka girdi..
    birazdan sonuç çıkar :)

8. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  9. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İyi oldu iyi:)

elezar bunu beğendi.
  10. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Hilmicem şuana kadar şahit olduğum en cesur adamlardan biri,daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yapıp SMS de güçlü olan ve takıma çok zararlı olan duygunun karşısına kendi isteğiyle çıktı.Muhtemelen oyları birbirine yakındır çünkü gönüllülerde Hilmicem ve turabi yakın,seven ikisinide sever.Turabi 1.olduğuna göre çoğunluk turabide,hilmiceme az oy kaldı.Yani öyle görünmese de düşününce büyük bir risk onların oyu bölünüyorken duygunun tek bir kitlesi var neyse ki gitti

11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Dün aksam burdaki basligi görerek ilk defa seyrettim,o adada yasamak isterdim,cennetten bir köse,öyle bir adada yasiyim agirlik setim olsun,olta,zipkin setim olsun yeter:):)saka bir yana öyle Cennet gibi bir yerde acliktan telef olup gidicekler,bi olta takimi olsa proteinin dibine vururlar orda:):)

12. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    sizce bahsedilen erzaklar dışında cidden ekstra bişeyler veriliyo mudur? Yani bilmiyorumda mesela karşı takım hiç bişey kazanamadı erzak oyunlarında hiçbişeyimiz yok açız diyolar kimi koşuyo deniz kenarında,kimi yüzüyo,kimi mekik çekiyo fln.Ben 6 saat yemek yemeyim açlıktan iki büklüm oluyorum.Pek inandırıcı değil bence ekstra bişeyler daha veriliyodur abartmamak kaydıyla.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2015 ---
    BEkçi zaten bi takım kazandı olta ,zıpkın seti vs ama 40 yılda bi el kadar balık tutuyo 10 kişi paylaşıyo 5 gr protein ya alıyo ya almıyolar :)

13. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni

daha öncede bir konuda belirtmiştim, hobi olarak 10 yıldır modelcilik ile uğraşıyorum , modeliclikten kastım şudur : http://i.hizliresim.com/P5GvZ7.jpg Survivor 'ın geçen yılki hava çekimini yapan kişi modelci bir arkadaşım ve kendisinin söyediğine göre birşeyler veriliyor kamera arkasında

cece1 bunu beğendi.
  14. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    acun zaten taneri yarışmaya almayınca tanerde instagramdan video çekip yayınlıyo yemek veriyolar hatta yüzücü derya büyükuncunun protein tozu aldığını söylüyor.Gerçi tanere inanılmaz ama mantıklı düşününce o verilen erzaklarla imkansız :)

15. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Yarismacilara yiyecek bir seyler veriyorlar.acun kendisi soyledi,insanlar yemek yemezse ölür diye aciklama yapti.zaten vermeseler adamlar oyun oynayamaz.gene de buyuk bir açlik çekiyorlar orasi kesin.zaten 10-15 kilo veriyorlar.favorim berna.

16. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Merve büyüksaraç balık tutamadıklarından ve ateş yakamadıklarından bahsetmiş elendiği zaman..
    yemek verildiğinden ve noterin belirsiz olduğundan bahsettiği için de acun dava açmıştı ama kazanamamış..yani yemek veriyorlar büyük ihtimalle..

17. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar size birşey söyleyeceğim belki inanmayacaksınız ama Acun, Turabi kimi aday çıkaracağını söylemeden önce sms oylarına siteden bakılabileceğini söyledi ve reklama gitti. Bende o sırada telefondan siteye girip baktım sıralamada; 1.Turabi, 2.Hasan, 3.Duygu, 4.Hilmicem'di. Reklamdan sonra Turabi Hilmicem diyince ben baya bir üzüldüm, vay be Hilmi ne yaptın oğlum sen derken Acun elenen isim Duygu dedi. Ben şok oldum Acun'un sitesine girip baktım bu sefer 1.Turabi, 2.Hilmicem, 3.Duygu. Acun Hilmicem gidince reyting düşer diye Duygu'yu yolladı.

Bekci bunu beğendi.
  18. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Benim Favorim bozok. O olmazsa Hilmi ve Hasan. Turabi'yi sevmiyorum. Pascal nouma'da anterior Pelvic tilt var durusbozuklugu. :) Duygu tam bir pislik isi gucu algi oparasyonu yapmak durmadan baskalarini biseyle sucluyor. gitti iyi oldu bence.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

19. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ben de bu yönde düşünüyorum. Genelde reyting yaptıran yarışmacılar hep polemiğe girip, kavga edenler, abuk sabuk hareket edenler oluyor. Bakınız; nihat doğan, duygu, turabi. Mesela bir de ütopya diye bir yarışma var yine TV8 de.. Orada neydi oğlanın adı, hıh Semih.. Oğlanı önüme koysalar şamarlamadan duramam (gerçi biri şamarladı, diskalifiye oldu yarışmadan) ama halk oylamasında 1. çıkıyor.

İşin özü genelde gıcık tipler reyting topluyor. Bu sebeple elenmeleri programın reytingine zarar. Acun sms lerde kalmasını istediği yarışmaya binlerce oy atabilir. Sonuçta bir cebinden diğerine gidiyor. Duygunun kalmasını isterdi. Hilmicem de reyting sebebi. Birbirlerine kırdırmak onun işine gelmezdi ama hilmicem in işine karışamadı, o da sms le ya da sıralamayla işi halletti şeklinde bir teorim var :)

Bekci bunu beğendi.
  20. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hilmi gitse yarismalardaki cekisme kalkardi,yyck ekmek bulamazlardi,oyun kazanamazlardi.
    Duygu gitse kavgalar azalacak,tartisma =reyting acun icin.
    Tartisma herturlu cikar diyip yarisin dengeli gitmesini istemistir acunmedya ekibi.

Sayfayı Paylaş