Steroid Kullanmaya Yeni Başlayan Arkadaşım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muti5757 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Arkadaşlar dediğiniz gibi elimden geleni yaptık 10 kere konuştum yapacağım tek şey beklemek büyük bir ihtimalle kalıcı hasarlar oluşacak kendisinde ondan sonra steroid kelimesini ağzına alacağına ihtimal vermiyorum.

2. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    anapolonuda hangi akıllı önermiş merak ettim :D . Bari dikkat etsinde saç dökülmesi. jinekomasti ve deride apselenme olmasın. Top model olayım derken eldeki bulgurdanda olmak var..

3. Savaslar33

Savaslar33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Babasına söyle

angilonit bunu beğendi.
  4. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Güzel taktik. Babasına annesine falan söyleyin bence, yaşı da genç daha nasılsa sözleri geçiyordur :).

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Daha önceki mesajımda bildirdim babasını arayım konuştum adamın verdiği cevap kendisi bilirdi adamıda bıktırmış

6. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İlginçmiş ya gerçekten.

7. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Vazgeçiremezsin diye bir şey yok, o kişiyi 4-5 arkadaş aralarında anlaşıp sürekli "olum zaten hayvan gibisin, süpersin, gerek yok senin için yeterince irisin, dahası kötü durur. ne gerek var onca masrafa" tarzı şeyler söylerlerse vazgeçme ihtimali artar. en azından bunu 2-3 kız yaparsa daha da etkileyici olur.

8. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Hayatta bazen bir olayın önüne kişi tecrübe etmeden geçemezsiniz. Bir musibet bin nasihat diye atalarımız boşuna söylememişler. Ben dinleyeceğini düşünmüyorum.

9. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Please complete ' e katılıyorum . Arkadaşınızın şuanki durumunu överseniz bence işe yarar :)

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İstediği sonucu alacaksa kullansın bence ben olsam vazgeçirmeye uğraşmam. Yaşı çok erken tabi de zaten 40 yaşında vücudu gösteriş için değil sağlık için yaparsın anca. Ben biraz daha farklı bakıyorum. Kontrollü şekilde girecekse küre girsin yani. Arnold kaç yaşında girmişti ki ilk kürüne çok uç bi örnek ama:)

11. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    yaşı çok genç ben olsam napar eder vazgeçirirdim bu zor tabi biraz ama ypıcaksın lan bunu arkadaşın daha genç doğruyu yanlışı bilmiyor sen şimdi git bu salağın babasını telefondan arama git yüz yüze konuş adamın damarına dokun sen ne biçim babasın olun hayatı hakkında kararlar veriyor sizden görmediği sevgi yüzünden hayatını karartıyor bare git mani ol de adamın babalık duygusu varsaki vardır ağır basar o engeller senin yapacağın tek şey iyi bi rol yapmak bunuda arkadaşına borçlusundur...

12. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    eğerki kafaya koymuşsa yapacak birşey yok senın yapman gereken bu süreçte hep yanında olman doktor kontrolünde olmasını öner hatta önerme birlikte gidin doktora kontrollere gözün hep üstünde olsun en azından sağ salim çıksın kürden

13. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bazılarınız fazla abartmış çocuk her gün 2 paket sigare içse 1 ufak rakı içse delikanlı içsin zamanla geçer derdiniz.böyle yapınca labaratuvarda kobay fare olmuş gibi tepki gösteriyorsunuz.kür sağlığa zararlı olabilir ama bugün yap 10 sene sonra organlarını eline verelim gibi birşeyde değil.

14. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Millet kur yapmayi olumle yasam arasindaki cizgi saniyor:D

15. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    De mi ya oysa ki çekirdek çıtlatmak kadar zararsız bir olay!!!

PumpX, Pulbiber072, barfiksPro ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Arkadaşımla dün gezdik dolaştık beraber bu konuyu ciddi bir şekilde konuştuk aynen konuştuklarımız bunlar özet geçersek ıvır zıvırı ;

Ben : Abi anapolon nedir ya biraz acele etmiyormusun daha yaşın 17 dünyada o kadar fitness model var acaba senin gibimi steroid kullanıyorlardı birden yüklememi yapıyorlardı bedenlerine ben sana bu konu hakkında fikrimi söyledim bence testo bile kullanma ama hayat senin hayatın benim görevim arkadaşın olarak seni uyarmak sana destek olmak yardımcı olmak seçim senin hayat senin gerçekten hepsine herşeye değer diyorsan devam et bunun üzerinede bu konu hakkında konuşmak istemem senle.

Arkadaşım : Kardeşim senin yerinde bende olsam aynısı yapardım ben artık kararımı verdim hayatımı bu spora göre şekillendirecem ama dediğin gibi kendimi biraz fazla kaptırdım bu işe şimdi sana bundan sonra kullanmayacağımı söylesem bile uygulamaya geçiremem profesyonel olarak yardım almayada başlıyacam 1-2 tanıdıkla görüştük streoid konusunda tecrübesizim bu işte tecrübeli bir kişiyle yol haritası çizecez anapolunuda kesmeyi düşünüyorum umarım herşey istediğim gibi olur ya fitness modem olacam ya da fitness model ikinci bir seçenek yok benim hayatımda.

17. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bilinçsiz kürün ölümden daha kötü olduğunu, bilmicek kadar bilgisiz değilsindir herhalde?

18. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bilincsiz veya bilinclide yapilirsa tabiki her turlu zararli ama yorumlarin cogunda bilincli bile yapilsa kur yapmanin olumden farki yok bunu kastettim
    .

19. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bahsettiğimiz şey testo değil anapolon daha tam olarak ne işe yaradığını bilmeyen biri bunu ısrarla kullanırsa sonu ölümdür başka birşey değil.

20. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Ya birak Allah askina forumdan okuduklarinla burda yorum yapma.hayatinda eline anapolon aldin mi?millet daha eline hayatinda testosteron ampulu almamis yok su boyle yapar su yararlidir su zararlidir bu oldurur cart curt forumdan okuduklariyla ahkam kesiyor millete bilgi veriyor.yani siz ne kullandiniz neyi tecrube ettiniz neyinize guvenerek boyle yorum yapiyorsunuz?ben kullandim olmedim hadi ne olacak simdi?bir sey yazarken tecrubeniz varsa yazin yoksa bulasmayin.bulasacaksanizda bilimsel referans kaynak gosterin.ayrica bu konununda tamen ilgi cekme amacli acilmis bir konu oldugunu disunuyorum.hadi kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş