Steroid Kullanmaya Yeni Başlayan Arkadaşım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muti5757 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Başlıkta belirttiğim gibi 17 yaşında bir arkadaşım var.14 yaşından beri bu sporla uğraşıyor fiziği genetik yapısı boyu olsun gerçekten oldukça estetik ve sağlam duruyor ama her ne kadar dil döksemde 17 yaşında olması rağmen steroid kullanımına dün itibariyle başladı bu arkadaşı nasıl bundan vazgeçirecez fitness model olmak istiyor steroidsiz olmayacağını söylüyor zararlarını anlattım foruma yönledirdim makaleleri okuması için yok nuh diyor peygamber demiyor bunun hocası yönlendirmiş galiba steroide gözümün önünde arkadaşımın bir yandan gelişirken diğer yandan erimesini izleyemem bana akıl verirseniz beraber hareket edebiliriz gerçekten yorumlarınıza ihtiyacım var anne-baba derseniz ayrılar 8 yaşından beri arkadaşım babası yurt dışında annesiyle arası bozuk babası para gönderiyor sürekli arkadaşıma o parayıda zaten supplement tarzı şeylere harcıyor dersleri zaten rezil durumda devamsızlıktan kaldı gene bu sene yani hayat umrumda değil

2. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Valla üzüldüm açıkcası hemde 17 yaşında kullanacak tamam koca bi vucut çıkacak ortaya fakat bırakınca koruyamayacak ve psikolojik etkiye girecek devamlı steroid Allah versede başına bi iş gelmese senin içinde zor valla daha önce kullanıp sağlık sorunları yaşayan birileri varsa etrafında onunla konuştur yada olur mu bilmem ama psikolokla konuştur böylece vucudunun zaten çok güzel olduğunu ve yeterli olduğunu anlatabilirse bırakır ama sanki kafaya koymuş gibi önünde durmak zor Allahtan öyle bi sorunum yok.Başka aklıma birşey gelmiyor ama national geopraphic in steroid belgeselini izletebilirsin ama ters etkide yapabilir.Bazı yerlerde çünkü kafasına koymuş gibi.

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    steroid kullanmaya karar vermiş birini vazgeçiremezsin. bunu unutma

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bigger stronger mı öyle bir belgesel vardı 7-8 ay önce beraber izlemiştik genel anlamda steroidin zararlını anlatan bir belgeseldi o zamanlar kafasında yoktu steroid felan gerçekten kafasına koymuş sanırım bu kadar kendinden emin olmasının sebebi örn arnold olsun o tarz profesyonel bodycilerin hala yaşamaları kaç yaşlarında olmalarına rağmen ama şunu bilmiyor yarın bir sıkıntı geçirse öyle doktorlardamı muayne olacak yanlış hatırlamıyorsam arnold 3-4 kere kalp ameliyatımı sağlık sorunu yaşadıgı için ameliyat olmuştu adamda para var her türlü imkan sağlanıyordu arkadaşa birşey olsa özel hastanede tedavi olamaz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:56 ----------

En yakın arkadaşın olsa bilemi en enazından çaba göstermezmisin? Elimden geleni yapacam ama genede beni dinlemezse geri dönüp baktığımda elimden geleni yaptım demek zorundayım

5. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bir musibet bin nasihata bedeldir. yapsın görsün

6. burhan0303

burhan0303 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    fotoğrafcı
    Yer:
    istanbul
    Merhaba
    son çare olarak ihbar et arkadasını baska cözümü yok zihnine girdiyse zehir gibi cıkaramazsın

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bence bir şekilde salon hocasını ihbar et o elini çekerse ki çekmek zorunda kalır arkadaşında bırakmak zorunda kalabilir. 17 yaşında bir ÇOCUĞA steroidi kullandırmak ne kadar legal bir durum bilmiyorum.

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Salon hocası steroidi satmıyor arkadaşıma sadece kullanması yönünde tavsiyeler vs bu tür temkinlerde bulunmuş arkadaşta etkilenmiş galiba steroidi nerden temin ettiğini bilmiyorum ben adam akıllı kenara çekip konuşacam son bir kez başka birşey gelmiyor elimden malesef

9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Cocugun vucudu cok iyi diyosun kafaya koymus diyosun sence o cocuk seni dinler mi?arkadasinini o kadar dusunuyorsan git ailesiyle veya yakin cevresiyle konus ama yapacak olan her turlu yapar.

10. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    yazık olur sen arkadaşı olarak son kez ikaz et zararlarını anlat en azından senin için rahat etmiş olur.umarım vazgeçer

11. hardtrain

hardtrain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer kullanacaksa,en azından sık doktor kontrollerinde bulunarak kullanmasını tavsiye edin.

12. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    buradaki bazı arkadaşlar gibi ''yazık olur'' dersen dışarıdan sana bana söylenen bırakınca sarkacak gibi saçma gelir arkadaşına.bence iyi düşünüp güzel bir konuşma hazırlamak lazım.ingilizcen varsa yabancı forumlarda daha çok kaynak bulursun sanırım.

13. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    ihbar et diyenlerin mantığı nedir sanki uyuşturucu kullanıyor. kimi nereye ihbar edeceksin ortada kanun dışı bişey mi var.

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşının ismi ne (sorması ayıp) ?

15. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    ismi Hakan

muratcan.biceps bunu beğendi.
  16. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Arkadaşın felaket bir şekilde jeff seid hayranı herhalde ? 14 te başlamış yaşı 17 herhalde 1 seneye de pro kartını almayı umuyordur ondan böyle birşey yapacaktır muhtemelen :))

17. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aynı durumda benim bir arkadaşım var ama o 16 yaşında 3. küründe ne desem bilemiyorum anne baba durumları böyle olan arkadaşlarımızda oluyor bu.hele birde maddi durum iyiyse ...

18. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Malesef gene gittim konuştum foruma yönlendirmeye çalıştım babasıyla irtibata geçtim adamın verdiği cevap : kendi sorunu son 1 haftadır anapolona başlamış bu işin peşini bırakmıcam kimden temin ediyor felan öğrenecem anapolon ne demek ya? 17 yaşındaki birinin testo bile kullanmaması gerekirke anapolon alıyor çocuk bu nasıl birşeydir

19. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Anapolon mu? Gerçekten güldüm.. Anapolonun ne olduğunu biliyormu arkadaşın? Kısa sürede kilo aldırır,fakat bu kilo alımı sudur. Kürü bıraktıktan sonra patlamış bi kum torbası gibi söneceğini biliyormu? Bırak kullansın , nedesen vazgeçiremessin.. Etkilerini (Zararlı) görünce zaten kendisi vazgeçicektir. Umarım iş işten geçtikten sonra farketmez..

Son düzenleme: 17 Temmuz 2013
  20. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bırak sana uyarmak düştü yapacağın şey beklemek 2 ay bekle ve sonra gelip yanına özür dilicek senden...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş