Sporcu Beslenmesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sporcudyt tarafından 19 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sporcudyt

sporcudyt Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,
    Foruma yeni üye oldum. Sporcu beslenmesiyle ilgilenen ve spor yapan bir diyetisyenim. Sporcu beslenmesi alanında ciddi hatalar yapan, beslenmeyi (olumsuz yönde) çok abartan sporcular arasında fitnes sporcuları, vücut geliştiriciler, powerlifterlar yer aldığı için foruma üye olup yeni açtığım sosyal medya hesabını paylaşmak istedim.
    Temelden komplekse, amatörden profesyonele kadar sporcu beslenmesindeki bilgileri zamanla yayınlayacağım bu adreste. Merak ettikleriniz, konu önerileriniz olursa son çalışmalar ve kitaplar ile cevaplamaya ve aydınlatmaya çalışırım. Bu alanda bilgi veren doktorlar, besyo mezunları, antrenörler vs de var. Benim gözlemim yaptıkları hatanın tek bir çalışmaya bakarak sonuç çıkardıkları şeklinde(bunu yapan meslektaşlarımda var ne yazık ki). Benim amacım bu alanın saygın isimlerinin güncel kitaplarını, meta analizleri, derlemeleri, rehberleri ve position paperları harmanlayarak daha doğru ve temeli sağlam bilgiler vermek şeklinde.

https://www.instagram.com/sporcudyt/

Hepinize sağlıklı sporlar ;)

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    -17.1- Site içerisinde kişisel-kurumsal ticari kaygılar içeren ya da bir markayı/kurumu abartılı bir biçimde öven/karalayan mesajlar atılamaz. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından incelendikten sonra haber verilmeksizin silinecektir.

17.2- BodyForumTR.com' a üye olsun ya da olmasın, her türlü birebir/online kişisel antrenör (personel trainer) tanıtımı (mesaj atma, konu başlığı açma, üye kullanıcı adı, imzası ve profilinde web sitesi, facebook, instagram vb. hesap adresi paylaşma yoluyla) yapmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş