SORU-CEVAP

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve _Tunc_ tarafından 28 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkür ederim OKR güzel sözlerin için
    Kanadı göğüs gününde 2 yahut 3 hareket olarak yapıyorum pazartesi göğüs kanat günüm
    Çarşamba günleri de sırt yapıyorum,sırt günüm temel hareketlere ve supersetlere dayalı suan diyette olduğum için yüksek tekrarli ve nabzı yüksek antrenmanlar yapıyorum

2. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tunç bey , bu forumda yeniyim ve daimi olarak aktif bir şekilde takip etmeyi düşünüyorum.Sorum şu
    Yaşım 17 Boy:186 Kilo:80
    Hipertrofi için bulka girmek istiyorum günlük 3300 kalori almam gerek makro hesabımı vesaire kendi başıma hallettim.Hipertrofi için daha fazla hacim kazanmak için bir antrenman programı yapmam gerek henüz antrenman programları için bir yazıya bilgiye denk gelemedim.Anlayacağınız üzere daha fazla hacimlenmek ve kas kütlemi arttırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirm

3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Beslenmeni+dinlenmeni halletigini varsayalım:Bulk ve diyetteki antrenman farkı nedir tekrar sayıları mı antrenman şiddeti mi düşük tekrar yüksek ağırlık mı kasa daha çok zarar verir yüksek tekrar düşük ağırlık mı. Aslında kas tekrar saymaz kas ona verilen hasara bakar, yani kısaca hem dusuk tekrarların bulunduğu (min5) hem yüksek tekrarlardan olusan(max18) içinde supersetlerin olduğu antrenman programları her zaman verimli sonuç verir. Dennis james in 5k dolara yazdığı programda bile bu boyledir ☺

4. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
  5. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Merhaba Tunç, SARM’s hakkında bilgin var mı? IFBB Pro sporcu olan Murat Gönül paylaşıyordu bir aralar Ostarin falan acaba gerçekten çalışan ürünler mi diye merak ettim açıkcası bilgin varsa ve paylaşırsan sevinirim. Dünya şampiyonasında başarılar diliyorum. Takipteyim.

Sayfayı Paylaş