Son zamanlarda artan sahte ürünlerle ilgili olarak...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sağlık bakanlığı işini yapıyor olsa önce eczanelerdeki ilaçlar dozunda çıkardı.üçüncü dünya ülkesindeyiz arkadaşlar kabul edin.1 adet anapolon 50 yerine 35mg olarak bu ülkenin eczanesinin rafında tedavi amaçlı satılıyorsa bunun suçlusu sanırım biz değiliz.istediğiniz yere şikayet edin çözüm sadece birkaç haftalık.ankaradaki pasaja kaç defa kilit vuruldu ama bugün gidin herşey aynenn devam...

orkunberk bunu beğendi.
  2. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    yurtdışında 20-30$'a satılan ürünler,türkiye'de 150-200 liraya satıldığı müddetçe,hiç bir güç kaçakçılığın önüne geçemez.
    bir sömürü düzeni kurmuşler ve halkı yağmalıyorlar...

ugureker ve SEHZADE bunu beğendi.
  3. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamam iyi hoş söylüorsunuz amerikan askeri satiyor diye ama şimdi şöyle bişi var mesela nitrix 44ytl gibi bi rakamla satiliyor bunun 100de 10 siteninin yani satici 39 ytlye satiyor bu adam o zaman kaça aliyor amerikanin bile çok altinda bir fiyat oluyor?ayni şekilde diğer ürünlerde bu aarada kanyondaki eczanede o malum sitedeki bütün ürünleri satiyorlar ve çok faiş fiyatlara mesela nitrotech 110 ytl adam kendimiz getiriyoruz dedi ama nedense bütün ürünler o sitedekii ürünler v çok fazlaca mesela celltechin paketli şeklii falan ayrica istanbulda uyanik eczanelerin hepsi masaaltindan satiyor bu ürünleri hemde 2-3 katina yani kısacasi ürünler heryerde bu ürünler adanada var-mardinde var ankararada var istanbulda var ne amerikan ordusuymuş distrübütör firmalar bile bu kadar yaygin değil:):):):)

orkunberk bunu beğendi.
  4. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    gg den , 1 adet syntha almıştım bitti kapağındaki koruma bandı çok tuhafıma gitmişti , çok dikkatimi çekmişti , sanki sonradan yapılmış gibiydi kıllanmıştım , 2 gün önce de aynı yerden prolab aldım veee aynı kapak aynı koruma bandı ve aynı şekildeydi.
    iki farklı firma ama kapaklar aynı kutularıda aynı incelikteydi.
    artık kimse bana bunlar askerlerden alınıyor demesin , ortada çok büyük bi tezgah var....

orkunberk bunu beğendi.
  5. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen sana katılıyorum.Hatta şunuda eklemek istiyorum Abd den gelen ürünler yaklaşık bu fiyattayken yerli üretimler de hemen hemen bu fiyattalar.Hadi birisi diyelim ki ta ABD den geiliyor yerli üretimler neden bu fiyatlara yakın onu anlayabilmiş değilim.Fiyatlar uçtukça herzaman bir alternatif doğacaktır.Kaçak ürünler sonuç itibarı ile orjinal ama sahte ürünlerin ne olduğu belli değil...

6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    pekı no-xplod dıyelım bır formda arkadasımız kullanım seklı orjınallıgını sormustu yanı shaker da fazla sallanmaz hatta mumkunse kasıkla karıstırılır yoksa shaker patlar yanı kapagı

bunu yakın zamanda denıyen varmı

7. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ankara amerikan pazarından universal ultra whey aldım önceki mesajlarımda yazmıştım. Almadan önce satıcı adama sordum ne kadar ürün diye. 908 gr lığa 80 ytl dedi. 1 kilo universal animal max vardı onun fiyatını sordum bir de. Aynı fiyat dedi. İnternetten bu 2 ürünün fiyatına baktığımda 17-23 ytl arası fark var. Adam aynı fiyattan satıyo. Bu normal mi bi gariplik yok mu? Hala kullandığım tozdan kıllanıyorum. Babam almanyada ona söyliycem yollasın bana bi weider. İnşallah olur :)

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yerli firmaların yakındıkları konular hep aynı.gümrük vergisi yok sağlık bakanlığına verilen ücretler falan filan.e ozaman niye türkiyeye tezgah açtınız güzel kardeşim.aynı fiyata sattıktan sonra ben senin prosesini görmedikten,denetleme koşullarına şahit olmadıktan sonra neden aynı paraya daha bilindik mal almayayım.peki piyasaya ilk çıktığınızda neden düşük fiyattan verdiniz.piyasada tutunma çabası adına düşük kar marjı ile bu işi kısa vadeli yapan firmalar şimdi resmen uçuyor.ben olsam yine düşük kar marjı uygular ve öncelikli olarak kendi ülkemde tekel oluşturmaya çalışırım.sonuçta bizler markaya karşı bağımlı değiliz.öncelikle fiyat ve kalite orantısı arıyoruz.yerli paketleme yapan arkadaşlar demekki şu an sattıkları suplamentleri hazır paketlenmiş olarak ülkemize getirip satsa fiyatlar dahada uçarı olacak.eğer her birey birer kullanıcı olarak kendi içimizden gelen bu insanların malına şahsen ambargo uygularsa dize gelirler.zaten aynı fiyata satıldıktan sonra gider universal veya ultımate alırım.şu anda ankarada mevcut bir firma kaldı.fiyatları ve ürün portföyü inanılmaz fgüzel.umarım aynı şekilde ilerler ve kendi halkına daha uygun koşulları sağlamaya devam eder.

okankut ve SEHZADE bunu beğendi.
  9. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Dediklerine tamamen katılıyorum.Madem tüketiciyiz herşeye eyvallah diyemeyiz sonuçta öpücükle almıyoruz ve 1 kutu yada 2 kutu alıpta tamam yeter demiyoruz.Fiyat ve içerik çok önemli.

10. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53

kapagın altındaki koruma bandına (ürünün ağız kısmındaki kartonumsu nesne) takılanlara bı tecrube. bana usadan kre alkalyn ve nanox9 getırdı arkadasım. kapak altıındakı koruma bantlarıyla resmen mucadele edıp yırttım. oysa turkıden aldıgım bı kac urunde o kartonumsu neyseye nerdeyse elımı surer surmez cıkmıstı. hee yanı adam sahtesını yapsa bıtek onumu yapamayacak oda ayrı. ama ıkısını karsılastırma anlamında bı tecrube.........

ugureker bunu beğendi.
  11. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

2 kere noxlopde aldım.. biraz hızlı karıştırınca bile bardaktan taşıyo köpükleri.. cellmassla beraber kullandım.. bu ürünleri kullandığım dönemde ağırlıklarda ciddi artış sağladım.. orjinal olduğunu düşünüyorum.. ancak son kullanma tarihlerinden şüpheliyim.. ürünlerin üstne sonradan basıldığı için sahtekarlığa müsait..

12. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    no'xplode

çalkaladığında shaker patlıyorsa büyük ihtimallle sahte değildir..
    tadı acımsıdır biraz..yani aroması arkasında farklı acımsı bir tad vardır..
    etki için tam anlamıyla aç karnına ve antremandan 30-45 dk. önce içilmesi gerekiyor..
    zamanla 3 ölçeğe kadar çıkın..bol bol su tüketin..
    asıl etkisi kullanırken değil bırakılınca farkediliyor azalan ağırlıklardan dolayı..

ewet bende bu yazıyı kaydetmiştim kendime

13. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    bu analiz olayıyla belki site yöneticileri ilgilenebilir..
    şüphelenilen bir protein tozunun analizi yapılabilir.
    maliyete isteyen forum üyeleri katılır..gönüllü olabilecek birinin
    hesabında havuz olacak şekilde para toplanır.zaten çok da yüksek tutarlar değil sanırım.
    analiz sonucu sitede de açıklanır.
    sonuç olarak bu bir fikir, yani geliştirilmeye musait.

14. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    şimdiye kadar coktan olurdu ama ??? !!!!

15. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Olurdu tabi ancak bir forumda okankut'un yapmayı düşündüğü şeyi yapmak ütopik. Yani bayağı bir insan birleşicekte, paralar gönderilicekte analiz yapılıcak. Çok zor bir olay, protein tozu alımında bile bir çok aksaklık çıktı bu olayda neler olur düşünmek istemiyorum. O yüzden en güzeli faturalı ürünleri kullanmak, çünkü sıkıldım aklımda soru işareti kalmasından. Ürün orjinal olsa bile düşüncem yüzünden bir işe yaramıcak o derece yani :)

16. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    noktayı koymussun

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    guardbody bu da bir ölçüt olamaz aslında.bu sitedeki yorumların etkisi var mı bilmiyorum fakat satıcılar birden ürünlerin fiyatını 2'ye katladılar.39'da sattıkları nitrix'in,no xplode'un fiyatı birden 69'a fırlamış..49'a sattıkları true mass ın fiyatı 99'a fırlamış..sırf sahte zannedilmesin diye adamlar fiyatları katlamışlar resmen.zararlı çıkan gene biziz..

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    evet bende geçtiğimiz hafta farkına vardım.kesinlikle site takip altında.fiyatlar tam dediğin gibi yükseliyor yalnız birşey daha dikkatimi çekti ellerindeki ürün portföyünüde tükenmiş misali gösteriyorlar.3 sayfa mal satanlar şimdi 5 kaleme düşürmüşler.ama özel mesaj atınca inanılmaz fiyat indirimleri ürünler ortaya çıkıyor.aslında benim verdiğim rakam bir ölçüttü fakat adamlar uyandı.bu durum benim için farketmiyor çunki zaten kim olduklarını biliyorum.

orkunberk bunu beğendi.
  19. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Çok doğru fiyatlar birde arttı birde sadece sahte anlaşılmasın diye değil sanıyorum.Dün amerikan pasajındaydım dediğin gibi ürünlerin fiyatlarının artmasıyla birlikte çoğu ürün yok.Nitro tech alacaktım bir tane bile olmazmı koca pasajda.Konuştuğum satıcıdan biri abi bu furya bitmek üzere dedi.Sanıyorum distribüyörler ve yerli üretici firmaların avukatları sıkıştırmaya başladı artık rahat getirtemiyorlar onun içinde ürünler kıymete bindi ve pahalandı.

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    çok uygun fiyata oldukça kaliteli ürünler piyasada var arkadaşlar.boşuna riske girmeyin.biraz araştırma yapın.

Sayfayı Paylaş