Son zamanlarda artan sahte ürünlerle ilgili olarak...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben geçtiğimiz sene istediğim ürünü olmasada farklı markalarda olanları px üzerinden arkadaşım vasıtası ile alabiliyordum.hatta salon sahibi bir kardeşimize resmen koca bir torba 400 ytl tutarında ürün çıkardık.500 gram alman malı creatıne son kullanma tarihi yaklaştı diye 15ytl'ye vermişlerdi.

2. alpago

alpago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Alın size istediğiniz supplement kutuları üreten site. www.fortedg.com

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    alpago kardeşim supplement kutusu ürettirmek için öyle uzak diyarlara,yabancı sitelere gitmene gerek yok.plastik parçası altı üstü.türkiye'de bu kutuları üretebilecek en az 50 tesis vardır.mesele bu değil.
    herkes "sahte ürün,sahte ürün" diye çığırtkanlık yapıyor.henüz ne bu forumda,ne de başka bir forumda,ne de reel hayatta 1 allah'ın kulu sahte supplement bulduğunu ispatlayamadı.
    burada sayfalarca yorum yaptım,ne düşündüğünüz umrumda değil artık.
    saygılar.

4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    [mesele bu değil.
    herkes "sahte ürün,sahte ürün" diye çığırtkanlık yapıyor.henüz ne bu forumda,ne de başka bir forumda,ne de reel hayatta 1 allah'ın kulu sahte supplement bulduğunu ispatlayamadı.
    burada sayfalarca yorum yaptım,ne düşündüğünüz umrumda değil artık.
    saygılar.[/quote]

yAAAA teşekkür EDERİM benimde anlatmaya ve anlamaya çalıştaığım konunun özeti BU. bi furya tutturmuşlar ADANA İncirlik askeri hava üssünden çıkma. amerikan pazarı gittigidiyor - hemen al sat .com mantığım almıyor. tamam ok sahte hani nerde? kim yapmış kim kanıtlamış?bu güne kadar 2 kişiyle irtibatım oldu. bağlantı kuruyorum adamlarla (adanadan ürün satanlarla ) klasik cevap '' YAA KARDEŞ ARACI ÇOK PARA KOYDU ARTIK MALLAR DAHA BİRAZ DAHA PAHALI ÜRÜNLER'' Mantık belli adamı yeni tanıyosun ürünlerinin fiyatını bilmiyosun sana pahalıya satıyo kime ulaştıysam bunu dedi. tabi sahteliğini-gerçekliğini sitemiz sayesinde henüz öğrenemewdiğim için kararsızlığımdan dolayı almadım orası aytı bir konu

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    peki analiz ettirdim,işte sonuçları,xxx ürünler orjinal çıktı diyen oldumu şimdiye kadar?

orkunberk bunu beğendi.
  6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    analız bı toın para e adam zaten bunu ucuz oldugu ıcın alıyor

walla benım kafama yatıyor gecen burada bı adres vermıslerdı bana cok yakın gıdıp konuscam bakalım ne dıycekler bakalım ne kadar dıycekler :)

7. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    şahsen analizi kendi vücudumda yapabiliyorum.
    aldığım hydroxycut hardcore'u kullandıktan 30-40 dk. sonra kalp atışlarım ve nefesim hızlanıyor ve terliyorsam,
    aldığım nitrix'i kullanmaya başladıktan bir süre sonra damarlarımın eskisine oranla %50 belirginleştiğini kendi gözlerimle görebiliyorsam,
    bu da bir nevi analiz sayılır.
    saygılar.

8. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Arkadaşlar dediğiniz gibi ilk testi vucudunuzda hissedebilirsiniz..Ben 4 ay öncesi Nanox9 Nitric oxide getirtmiştim.Yine adanadan.Bir bayim diyebilirim.Askerlerden alıyorlarmış.Gerçi bu aralar askerlere büyük firmaların çok baskı yaptığı ve ürün almakta zorlandıklarını söylediler.Nanox9 dan 1 servis sabah aldım.Aldıktan 10 dk sonra bütün vucudum yammaya başladı.Hatta kollarımda hafif kırmızı renk aldı...Alerjimi falan diye merak ettim..Sonra 20 dk sonra geçti..Saç tellerimden ter çıktı diyebilirim..Antremandan yarım saat önce aldım yine bir servis aynen sabahki gibi oldu..Ama çok iyi antreman çıkarttım.birkaç gün sonra yakıcı etkisi kayboldu yalnız pump olayı hep devam etti ve fazlasıyla fark ediliyordu..

9. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53

ama tehlıkelı bı analız dostum

orkunberk bunu beğendi.
  10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bugüne kadar anapolon kullananlarda hep orjinal kullanıyorum dediler.aslında haklıydılar ilaç orjinaldi ama kutu üzerinde yazdığı gibi 50 değil 35-40mg arasıydı.vucut malesef algılamada bu şekil hatalara düşebilir.buda birşekilde sahteciliktir.kendinize bukadar güvenmeyin.

orkunberk bunu beğendi.
  11. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    sonuçta önemli olan benim istediğim etkiyi yakalayabilmem değil mi guardbody?
    eğer istediğimi alabilmişsem,bir ilacın ve ya supplementin 1 mg. olmasıyla 100 mg. olması arasında bir fark yoktur benim için.
    saygılar.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    istediğpin etki derken kıstas ne burada?kullandığın üründen gerçek anlamıile istifade edip etmediğini kanıtlayacak tek unsur hissetmenmi?ozaman forumdaki her hisseden arkadaş için her ürün orjinaldir.zamanında atletizm sınavlarında koşan bir bayana doping diyerek daily one adında bir vitamin vermiştim.birinci olarak bitirdi.onunda hislerine göre orjinal bir doping verilmişti.benim yıllardır nox turevleri kullanan fakat bahsedilen etkileri görmeyen arkadaşlarımda mevcut.hatta içlerinde milli takım sporcularıda var.bu adamların hissetmemesi ellerindeki ürünlerin sahte olduğu anlamınamı geliyor.bu tartışma şu olaya benziyor;biri sana satıcısın deyip kenara çekiliyor.o şahıs bir daha ağzını açmıyor ve satıcı olduğunu ispatlamayada kalkmıyor fakat sen satıcı olmadığını ispatlama için uzun süre çabalıyorsun.bana göre çıkmaz sokak.
    sen belki 100mg olan bir ürünün sahtesini 1mg olarak kullanıp etki gorebilirsin fakat herkesin bu etkiyi göreceği garanti değil.ayrıca bu ürünün sahte olduğu gerçeğinide değiştirmez.o sadce kendini mutlu hissetmek için oynanılan bir oyundur.

orkunberk bunu beğendi.
  13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    istediğim etki derken,örneğin definasyonda tıkandığım bir dönemde hydroxycut hardcore kullanmışım ve yağ yakımını gene başlatmışım.mesela,2 haftadır kilo veremiyorken yeniden kilo verebilmeye başlamışım.1 kutu 23 günlük ya,23 günde normalde yakamadığım kadar yağ yakmışım.gibi...

ve ya definasyon dönemimin sonunda daha damarlı bir görünüm istemişim ve 3 haftalık bir nox kürü yapmışım.ve damarlarımı gözle netçe görülebilir bir şekilde belirginleştirmişim.gibi...

başka bir şeyler daha yazmışsın guardbody fakat fazla anlayamadım.anlayabildiğim tek şey,az daha konuşusam adımın satıcıya çıkacağı.bundan sonra bu konulara daha fazla bulaşmasam iyi olacak.

saygılar.

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    söylediğim yanlış anlaşılmasın.benim senin hakkında satıcısın gibi bir düşüncem yok.demek istediğim konunun ana başlığı ile alakalı.yani bir ürüne sahte dersin ve kenara çekilirsin,ispatlamanada gerek yoktur.çamur at izi kalsın misali.fakat ürünü kullannalar veya satıcılar orjinal olduğunu ispatlamak için 10 kat daha fazla çaba sarfederler.bu nedenle konuyu çıkmaz sokak olarak yorumladım.üzerine herhangi bir cümleyi alınmanı istemem.satıcısın demek istsesem direk derim zaten.sanırım yanlış anlaşıldım yada yanlış anlattım.

15. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    estağfurullah abiciğim,söylediklerinden alınmadım.zaten zaman zaman özelden de mesajlaşıyoruz,muhabbet ediyoruz.hakkımda az ve ya çok izlenimin vardır herhalde.2 gün sonra türkiye'den ayrılıyorum zaten,bu saatten sonra satıcı olsam kaç yazar. :D bir keresinde forumdaki arkadaşlarımızdan birisi foruma hakkımda "satıcı" olduğumu yazmıştı.sağolsun mod.lardan birisi duyarlı davranıp bu iftira mesajını silmişti.meselenin çıkış kaynağı bu yani.
    bu arada sahte ürün satıldığı ortaya çıkarsa en çok ben sevineceğim çünkü bu belirsizlik iyice sinirlerimi bozmaya başladı.hiç değilse o zaman "evet,sahte ürün var" diyebileceğim.
    saygılar.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende keşke sen satıcı olsaydın diyorum.en azından bir şekilde yurtdışından daha makul şartlarda elimize daha kaliteli ve nadir ürünler sağlayabilirdin.satıcı olmak bence kötü birşey değil.legal yollardan kimsenin memnun olduğu zaten yok.sadece forum kuralları gereği yasaklı.şayet izne gelme durumun olursa ilk ben sipariş vermek isterim.

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    abi yaz sonuna doğru 1-2 haftalığına gelmeyi düşünüyorum.ama onun yerine ailemin 1-2 haftalığına avustralya'ya gelme düşüncesi var.o olmazsa geleceğim.haberleşiriz.ama ondan sonra 3 sene türkiye'ye gelemeyeceğim çünkü askerlik problemim var.bu arada satıcı olmak elbette ki kötü bir şey değil fakat seninde söylediğin gibi forum kurallarına aykırı.bu yüzden bu forumdan birisine hiç bir zaman satış yapmadım ve yapmam da.

18. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bu durumda ürünler orjinal ama kaçak...
    Avukatları kaçak ürünleri satanların tepesine bindirmeden önce keşke bukadar insan neden kaçak ürünlere tüm risklere rağmen rağbet ediyorlar diye birazcık düşünselerdi. Yüksek vergiden şikayet ediliyor- bizde yüksek fiyattan o yüzden aracıların dahada fiyatı yükselmesi ve üzerine aşırı vergilerin bindilmesi hiç işimize gelmiyor.

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    şirketler istediği kadar kaçakçılığın önüne geçmeye çalışsın.korsan filmler ilede yıllardır mücadele veriliyor.kazansalar bile ben gider yumurta tozu alır yine o parayı vermem.yeterki iş inada binsin.

20. antimerkez

antimerkez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 gun once universal nutrition protein tozu aldım.Bi once kullandıgım syntha 6 nın tadı cok guzeldi ve kolay karısıyordu..Yeni aldıgım tozu karıstırmakta zorlanıorum.Shakerda yapınca da uzerinde baya ygun bir kopuk bırakıyor..Sİzce bir sorun mu var?

Sayfayı Paylaş