Savaş Cebeci'nin Orta Seviye Kişilere Önerdiği Göğüs Antremanı Hakkındaki Yorumlarınız...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NEBUKADNEZAR tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    ingilizceniz varsa izleyin lütfen:

rich piana, kısaca diyorki. naturelsen basmak zorundasın . ama bir kür içerisindeysen kür seni zaten güçlü kılacaktır. kası o antreman bitirmelisin, ben bazen 40 tekrar bench yaparım (1 sette) ama bunu naturel sporcuya önermem. onun yapacağı şey güce yönelik antremandır. çünkü güç ve kas gelişimi arasında güçlü bir correlation (bağ gibi bişi sanırım) vardır. ben ilk yarışmamı kazandığımda lisede 315 lb benchle 6 tekrar yapıyordum steorid kullanmama rağmen. bu beni diğer sporculardan daha güçlü ve hacimli gösterdi. sonra zaten cycle'a başladım.
    arkadaşlar bu posta daha yazmicam, inşallah herkes doğrusunu yapar . deneme - yanılma sporu bu spor. benim için heavy duty - 4 saniye push 2 saniye pull tarzı programlar yaramadı ama size belki yarar.
    kolay gelsin iyi çalışmalar..

doxux ve mkaya bunu beğendi.
  2. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    savaş hocanın programına devam eden arkadaşlar var mı sonuçları yazabilirler mi ?

3. merakli01

merakli01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Üç haftayı bitirdim gayet memnunum konuda eski mesajlarıda okudum savas bey bulk yapmayın demiş biri o videoyu izledim demek istediği özetle 8 ay yağlı gezip 2 ay fit gezicem diye eziyet çekmeyin her zaman fit gezin demek istiyor

4. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Proğramı uygulamış olan ve sonuç gören ya da göremeyen kişiiler varsa yazabilir mi ?

5. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Tüm mesajları okudum, yaza doğru bu programa başlamayı düşünüyordum, deneyenler tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur

6. kaan26

kaan26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    programı 1 ay kadar uyguladım göğüste gelişme ilk üç hafta oldu fakat sonra durdu ama kilo artışında eğer beslenmenize de dikkat ederseniz ciddi bir artış oluyor örneğin ben programa başladığımda 75 kilo ile bench presste 6 tekrar yaparken şuan 85 kilo ile çok rahat 6 tekrar çıkartıyorum.fakat program hem çok sıkıcı geliyor hem de bi süre sonra etkisini kaybediyor tavsiyem 1 ay uygulayın 1 ay başka program uygulayın sonra tekrar 1 ay dönün

7. fusu145

fusu145 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    1 ay bitti benim sabır istiyor sıkıcı tarafı biraz uzun sürmesi bekleme süreleri uzun

Sayfayı Paylaş