Savaş Cebeci Definisyon Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dexterli tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Günde 100gramdan fazla proteinin kimseye bi fayda sağlayacağını düşünmüyorum.Belki et sindirilirken yakılan kalöriden istifade etmek istemiştir.

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Dusunmekle mi oluyo bu isler :) 100 kg adam 100 gr protein mi alsin,ayrica spor yapmayan evinde oturan bi yasli adam teyze bile 100gr ma yakin aliyodur zaten gunde

3. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Bence bu kadar eleştirmek yersiz, videolarda bir çok kez söylediği gibi ben sizin kas kütlenizi yada diğer özelliklerinizi bilemem diyor zaten. Ayrıca diyet dönemlerinde protein tüketimi özellikle low carb için arttırılır. Ve yine balık yağı harici supplement zorunlu değil denilmekte.

Benim aslımda aklıma takılan definasyon antrenman programı haftada 2 gün ağırlık antrenmanı+1 gün hit kardiyo şeklinde yapmış. Bulk videosundaki gibi bu da çok farklı bir definasyon antrenman programı. ( düzeltme yapayim ben yanlış anlamışım bu haftada en az 5 gün yapılacakmış.)

İkinci olarak neden kuru erik, düz erikten lif farkı nedir ? bu kısmı saçma olmuş. Kurutulmuş meyvelere dışarıdan şeker katılıyor. Lif kaynağı için keten tohumu tavsiye ederim bunun yerine.

Son düzenleme: 18 Ocak 2015
  4. papichulo

papichulo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    40 cm kol yapan savaş hocayı eleştirir olmuş.Aferin beyler, güldürüyorsunuz.Adam diyor ki bu değerler aşağı yukarı değerlerdir, kas, yağ kütlenize göre hesaplayın.

5. Kuz

Kuz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Komiksiniz gerçekten. Bakıyorsunuz savaş hocanızın 50 cm kolu var. Görüşümü belirtmeden 50 cm kolu da açıklayayım. Adam bi vidyo çekmiş 50 cm kol diye ama pump yapmış mı bilmiyorum orasını. Hadi pump yapıp yapmadığını bırakalım mezurada ciddi boşluklar var ve 50 cm kolum var demiş. Vidyonun altında da bunu eleştirenlere güya kendisini kıskanıyorlar da eleştiriyorlar gibi tavır takınmış.
    Neyse bakıyorsunuz 50 cm kolu var ve diyorsunuz ki bu adam bilgilidir baksana 50 cm kolu var :D Ne alaka ? Benim örneğin bacak genetiğim iyidir bacaklara saçma sapan bir program uygularım ve şişiririm bu benim bilgili olduğum anlamına mı geliyor. Ayrıca ön yargılı konuşmayayım diye vidyolarını izledim itici bir konuşma tarzı ve bir şeyleri yalamış yutmuş da bilmiş bilmiş konuşuyormuş gibi bir tavrı var.
    Kişilik olarak kötü birine benzemiyor ama ben bu adamın bilgisine güvenmem şahsen.

Bir konuda gerçekten bilgili olan adamlara bakın övünmezler ve genelde konuşmalarını bilimsel verilere dayanarak konuşurlar ve bunu da dile getirirler anlarsınız. Öyle bi adama güveneceğinize iki bilimsel makale okuyun araştırmalara bakın.

6. papichulo

papichulo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece 1 videosunu izlediğin belli.Savaş cebeci neredeyse her videosunda bilimsel konuşur, araştırmalar sunar biz de bu yüzden ona ve bilgisine güveniyoruz.

7. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Savas cebeciyede bilimsel konusmuyor dendi ya pes,yeryuzunde bir insanevladi yokturki herdedigi %100 dogru olsun.adam size taslaği vermis,bi zahmet yag kas oranlarinizi bulunda ona gore ayarlayin makrolari.zahmet olmazsa tabi...

8. Kuz

Kuz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Hahah. Sen güvenmeye devam et ama biliyormusun eminimki savaş cebecinin bilgisi 10 kat fazla olsaydı ama kolu 35 cm olsaydı ona güvenin şimdiki kadar olmazdı :)

9. papichulo

papichulo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yoo
    kaç videosunu izledin savaş hocanın ? işkembeden konuşuyorsun şu an

10. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Sakin olun :D Fan kavgasına dönüşmesin.
    Doğrusuyla yanlışıyla sonuçta bir değer.Yüzlerce ingilizce kanal var yutupta.Seneler önce scooby1961 diye bir adam başlattı olayı genel olarak.Bizde de bunlar başlattı bakalım sayıları artacaktır git gide ve bu bi şekilde acemilere yol gösterecektir.Türk kanalları da olması güzel.İngilizcesi olmayanlar için çok rahat hazır temel veya gelişmiş bilgiler sunulması iyi bişey.Fakat ingilizcesi iyi olan birisi için bu türk kanallarının malesef hiçbir anlamı yok çünkü bahsedilen şeylerin tamamının çok çok daha fazlası yüzlerce kez bi ton yabancı videoda ve forumlarda tartışılmış şeyler.Ben açıkçası internetteki türkçe içerikte böyle gelişmeler görünce seviniyorum.

bigdream bunu beğendi.
  11. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yeri burasimi bilmiyorum kendim konuda actim ama burada daha detayli olur diye düşünüyorum savaş cebecinin diğerine 3 gün önce basladjm 86 kiloyum 1.5 yildir düzenli spor yapiyorum programda tek değiştirdiğim şey tavuğun gramaji günde 400 -450 gram civsri yiyorum program gereği kalori ve karbonhidrat çok çok düşük 1500 kalori etmiyor gibi birşey 6 gün diyet 1 gün yükleme yapmayı düşünüyorum sizce 1.5 aylik bir sürede kas kaybi fazla yasar miyim onerileriniz var mi

12. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler savas cebeci öyle youtube da her yayın yapan insana benzemez herseyi bir bilimsel açıklamaya dayanağa dayandırır definasyona giricek bi arkadas girsin programa bitince desinki ya bu program olmadı yağ yakamadım vs vs... SAVAS CEBECİNİN Dedigi gibi HADİ ORDAN!
    Definasyondada proteine abanılır yani biri demis 180 gram protein fazla kime göre neye göre ? Benim 195 boyum var 100 kıloyum oyle yağlı falanda degilim vucudum gayet fit ben bulking de gunde 200 definasyonda 250 300 gram tuketiyorum kas kaybı olmasın diye yorumları lütfen mantıklı yapalım...

dexterli bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş