Salon Hocası ve program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve grumpy tarafından 19 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. grumpy

grumpy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam öncelikle benim ibkaç şikayetim var bizim salonun hocası hiç bişey bilmiyor program isteyince yazamam ben diyor ve sigarasını alıp dışarı çıkıo yani yaptığı tek şey sigara çay içip salonun kilidini açmak ben şuan 4.aydayım 89 başladım 77 yim şuan ama vücudumda göğüsler falan belli olmuyo ilk 3 ay internetten örnek program aldım ama 4.ay la ilgili bişey bulamadım size sorum bu kendi programımı mı yapmalımıyım ? kendim internetten araştırarak hareketleri öğrenip program yazmalımıyım ?

2. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Neden gidiyorsun kardeşim o salona o parayi haketmeyen şeref yoksun u insanlara para kazandırmaya devam ediyorsun bırak başka salon mu yok

3. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Gitme boşuna ordan hayır gelmez.

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Salon uucuzsa devam et. Yabancı dil varsa zilyon tane bilgi kaynağı bulursun.

Tanrı Türk'ü korusun.

5. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bence salonu şikayet edip kapatılmasını sağlamalısın. Sporda öncelikli olan sağlıktır ticari kar daha sonraları gelmelidir, bu yüzden böyle bir salona gidip para kazandırmanı tavsiye etmem

6. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bizim ülkemizde şöyle bir algı oluşmuş. Spor salonuna kayıt olursan sahibi program vermek zorunda...

Bu sadece bizim ülkemizde böyle. Burada(Avrupa) giriş kayıt ücreti ödersin onun dışında program ve beslenme kontrolü ile ilgi her yardıma para alırlar. Salon sahibi salona Uzmanlar alır ve onlardan ücret karşılığı.

Bu algı değişmeli diye düşünüyorum. Arkadaşın birisi de şeref yoksunu demiş. Peki bu arkadaşımız o salona kayıt olurken sormamış mı hangi program uygulayacağım? Ne yapacağım? Program yazacak mısınız? Bu soruları sorduğun zaman biz yazmıyoruz demesi lazım eğer yazıyoruz deyip sonrada yazamam dediyse haklısınız.

Mini not: Adamın üslubu ters bence yazamam demek yerine biz yazmıyoruz ama şu kaynaklardan yararlanabilirsiniz diyebilirdi.

7. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Katılıyorum. Bilgi elimizin altinda.

Tanrı Türk'ü korusun.

8. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Ne bu avrupa özenti si arkadaş Türkiye burasi . Adam salonu acıyor sa spor hocasıni da tutacak ant programını da yazacak

ReLax35, SoldiersOfGod ve tolga93 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş