Protein tozu antrenman faydaları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    O salondan arkana bakmadan topuklarını kıçına vura vura kaç derim :)

2. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle yapıcam :)

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    O adamın hoca olduğuna emin misin? Weider mega mass protein tozu değil gainerdir. Ayrıca 7 kioluk bir gainer 1 ayda bitmez.

4. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    hocanın bana protein tozu demişti hatta 3 arkadaş falan beraber alın kişi başı böleriz 1 kilosu size 1ay rahat gider demişti ama kullanma talimatlarında 80-80-100 olarak antrenman günlerinde 3 kez alınması gerektiği yazıyor o yüzden hocanın dediği gibi okadar çok dayanmasıda imkansız diye düşünmüştüm

Son düzenleme: 27 Eylül 2012
  5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Eğer bir hoca size birşey satmak istiyorsa almayın, alacağınız varsa da ondan almayın, netten verin siparişi öyle alın.

Spora yeni başlayan birisi için supplementler kesinlikle gereksiz, sadece dengeli beslenme yeter, sonrasında aşırı zor antremanlar yapılmaya başlandığında takviye olarak kullanılabilir.

Ayrıca gainerlar tamamıyla gereksiz yemek yemeye üşenen gainer alıyor, faydasız, sırf balon ürünler ve genellikle yağ yaparlar, gainere verilen paraya çok acıyorum,onun yerine mis gibi makarnanı yap , pilavını yap bunları ye.

Özetle supplement illa kullanacaksan protein tozu al(şuan gereksiz), onu da hocadan alma internetten al, gainer kesinlikle kullanma, normal yemek ye :)

Son düzenleme: 30 Eylül 2012
  6. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dengeli beslenemiyorsan al dengeli besleniyorsan ve ögünlerin tam ise hiç gerek bile yok bide eritme işlemi yapıyorsan hiç ama hiç gerekyok

Ancak şöyle bir olayda vay Whey protein yağ yakımına yardımcı oluyor denmekte şahsen ben şüpheliyim bu konuya ancak mantıken baktıgımızda Whey protein aldıgımızda tokluk hissini artırıyor kişi yemek yemeyincede haliyle bi kıpırtı olur...

Herneyse o salondan ayrıl protein tozu alma çalışmaya devam :)

Sayfayı Paylaş