Protein tozu antrenman faydaları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sporda 2haftamın ilk günüydü bugün hoca sürekli protein tozu almam konusunda diretiyor ama ben biraz kaygılıyım erkenmi diye düşünüyorum bana protein tozu alırsan daha verimli calışır 5-7.kilo yerine 10 kilo kaldırırsın dedi ve daha hızlı gelişirsin dedi ama ben protein tozu alınca daha fazla kilo almaktan korkuyorum zaten göbeğiimide eritmek istiyorum bana satmak istediği protein tozu weider mega mass 4000 7kg sana 6-7 ay gider dedi fiyatıda 475 TL ben araştırdım forumdan o markayı kullanma talimatlarına göre 1ayda bitiyor 1 ay için 475 tl çok para siz bu konuda ne diyorsunuz hoca doğrumu söylüyor protein tozu almalımıyım almalıysam weideri mi almalıyımm alırsam 7 ay gidermi yoksa daha uygun fiyata bir marka önerebilirmisiniz

2. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    bence hoca sana geçiriyor

3. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bende öyle düşündüğümden buraya konu açıp danışmak istedim bu sporda çok yeniyim neyin nasıl yapılacağını kavramaya uraşıyorum

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    günlük beslenmende aldığın protein miktarı yeterliyse protein tozu kullanmanıza gerek yok..
    ayrıca protein tozu mucize iksir değil 5 kg gircekken 10 kg yaptırsın, sadece gerektiğinde kullanılması gereken bir besin takviyesi..
    hocan ticareti de aşmış ileri derecede tüccarlığa dökmüş işi, zaten diretmesinden de belli..
    forumdaki beslenme ve supplement konularını araştır, sana böyle gelen insanlara kanma..

skymaster bunu beğendi.
  5. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme programı oluşturup hiç protein tozuna para vermiyim dedim ama forumda bakıyorum çok iyi beslenmesi olan arkadaşlar bile illaki protein tozu kullanıyor aklımı o biraz çelmişti

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    skymaster göbek eritmeye çalışıyorsun hocan sana ilk günlerden hemen gainer kakalamaya çalışmış hemde 475tl den, bu spora yeni başlayan gençler hızlı kas kazanmak stedikleri için ekmek arıyorlar sende onlardan biri olma hocanla ilişiğini kes programı düzenle uygula forumda bir çok konu var hepsini tek tek okumanı tavsiye ederim, hoca konusunda ciddiyim almak istemiyorum de birdahada konuşma.

2157 bunu beğendi.
  7. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Bence başka salona git.Beni kakalamaya çalışan bir hocam olsaydı,o salondan ayrılırdım.

Bu arada ilk 4-6 ay ek besin kullanma.

8. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    göbek eritmeye calistigin halde sana protein diye gainer satip cebe para indermeye calisan paragöz cahil ve sacma bi hocayla muhattap olma ve bunuda yüzüne vur bence. ilk aylar cok agir girmedigin icin protein tozuna ihtiyac duymaz vücut , ama almaya niyetliysende forumdan arastırıp al

9. brhmcr

brhmcr Guest

COk iyimis ya yag yakmaya calisan adama gainer satisi :) Hocana bizden selam et tum BFTR ailesi olaraktan :)

10. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzüne vur adamın bir tane ve o salondan ayrıl

11. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    pre-workout ürünleri daha ağır kaldırmana yardım eder. Ben redis ya da genrise protein tozu + bir pre-workout ürünü kullanmanı öneririm.

12. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkür ederim üçkağıtcının teki olduğuna artık eminim koşu bandna bineyimmi dedim gerek yok sen ağırlık çalıştıkca göbek erir diyor ama ben yinede her antrenmandan önce 5dk biniyorum sizce daha fazla binmelimiyim

13. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    antremandan once 5 dk kosman sadece vucudunu isindirir bende yapiyodum gobege katkisi olmaz daha fazlasi lazim ve sadece kosmaylada olmaz . hocan iyi kardiyo programida yapsin dicemde bence o hoca hicbisey yapamaz . sen en iyisi forumda yag yakimi konularini falan oku.

skymaster bunu beğendi.
  14. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bir konu okudum simdi 30 dk kardiyodan bahsediyor ama hoca fazla koşarsan bisiklete falan binersen kilo verirsin zaten ağırlık calışırken terliyorsun göbek erir dedi bundan sonra koşu bisiklete falanda önem vericem

15. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakman ıcın sana koşuyu önermeyen bir hocanın oldugu ve kilo vermek isteyen ınsana gainer öneren bir hocanın oldugu yerde asla çalışmazdım ben olsaydım, adam resmen ters yönlendiriyor. Bana kalırsa direk salon değişmelisin

16. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  17. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    yarim saatlik kardiyo programlari iyidir ama o ne kadar sacma bi hocadir :D kilo verirsin ne yaa tabiki yag yakicaksin bolgesel yag yakimi olmaz vucudun tamami yagi yakar boylece gobektende kurtulursun en iyisi sen hocanin dediklerinin tam tersini yap thums: agirlik calisirken göbek gitmez unut bunu . gobegin icin iyi bir diyet ve kardiyo programi sart

skymaster bunu beğendi.
  18. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Forumdan öğrendiklerimi uygulicam diyetide yapıcam birkeresinde beslenme programı sordum internetten öğrenebilirsin bunları bol bol araştır ama çok ye tavuk yumurta et muz falan bol bol ye dedi ama yağsız olsun dedi bende öyle yapıyordum elimden geldikce yağsız yiyorum ama günlük yağda alıyorum sırf yağsız olmaz :)

19. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    O salondan ayrıl hocan sana protein tozu diye gainer kakalamaya çalışıyor ayrıca protein tozunun kilo aldırma gibi bir özelliği yok yanlış bilgilendiriyor üstüne birde.

20. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle ayrılıcam ama cok motivasyon düşüklüğü oldu bende bazı hareketleri tam tamına yapamıyorum sıkıyor canımı

Sayfayı Paylaş