Program ve Destekler Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hagal tarafından 13 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Hagal

Hagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Proje Yöneticisi
    Yer:
    İstabul
    Tamam arkadaşlar ben başlangıç için genel olarak hepinizden biraz dinleyerek anladım mevzuyu üstüne de biraz daha araştırıp. Koşudan uzak durma nedenim astım + sigara içiyorum tıkanmadan çok zor. Hitt en mantıklısı benim için şuan aralıksız koşmam çok zor.
    Beslenme şekline biraz daha karbonhidrat ekledim. Benim de yapım mezomorf istesem de çok inceleceğimi sanmıyorum,son eklemeden sonra.
    Bölgeleri ve ağırlıkların planlarına sırt ekleyip,+ setleri arttırıyorum.
    2 gün - 1 gün dinlenme şeklinde bölüyorum çalışmaları da.

Teşekkürler herkese.

stefan35 bunu beğendi.
  2. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Aynen öyle dostum. bende o yüzden fit olmayı tercih ettim. 1 ay daha fitness sonra crossfite geçiş yapıcam.

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    @eren123321
    Benca kas kütlen çok çok iyi daha ne kadar büyümeye gidersin bilmiyorum da bu halde bile definasyona girsen çok daha sağlam vücut çıkar , sadece karın kasına bakarak sporu yapmak dan ziyade genel olarak bütün vücudu bu şekilde geliştirmek estetik olarak da daha iyi olucaktır diye düşünüyorum karın kası yapıp 90 cm göğüs 34 cm kolda kalacağıma karın kasım daha geç olsun ama 40 45 cm kol 110 üstü göğüs olsun daha iyi yani.

stefan35 bunu beğendi.
  4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    biyoloji ile bunun ne ilgisi var kardeşim sen önce bir klavye kullanmasını öğren bana biyoloji dersi vereceğine,ben zaten senin tezini onaylamaya yakın bir mesaj atmıştım,her insanda kas varsa o zaman 5x5 le başlasın niye o zaman itiraz ediyorsun başlayamaz diye ?
    saçma sapan mesajlar atma,hacim koyacak bir kas kütlesi yok yazdım o sebeple 5x5le bir kişi antremana başlayamaz
    ne dediğiniz çok ta umrumda değil ben bu konuları görüp ha demek böyle olması gerekiyormuş diye antremanlara başlayan insanları düşündüğüm için yazıyorum adamların ayları çöpe gitmesin diye yazıyorum yoksa kimin ne dediği umrumda bile değil bu sporu 2 yılı aşkın süredir yapıyorum ancak bilgi birikimim bu sporda 2006 yılından beri var,neyin doğru olduğunu kesin olarak bildiğim için yazıyorum

Son düzenleme: 14 Aralık 2016
  5. Sicofil

Sicofil Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Hagal,

Tavsiyelerim : Burner vb. Ürünler Benim Açımdan Hiçbir İşe Yaramayan Supplementlerdir.HITT Antreman'ı Yapmana Gerek Yok.Forma Girerken Fazla İncelmek Diye Birşey'de Yok Buna Sen Gidişatına Göre Karar Verirsin.Ona Göre Beslenme ve Antreman Yol'unu Seçersin.Sen Şuanlık HITT Bırak,30 Dk Koşu Yap.Bacak Antreman'ın Haftada 2 Kez Olsun.Ama Ağır Olsun.Güç Bakımından Destekleyici Olarak Promera Con-Cret toz formda olan kompleks bir Kreatin Kullanman.Ve Karbonhidrat Bu Kış Aylarında Yükseltmekdir.Sonrasında Yaz Aylarına Doğru HITT Antremanına Başlar Definasyon Programına Geçersin.

Antreman Programı Olarak'ta Bunu Tavsiye Edebilirim.

Antreman Programı için TIKLA
    Promera Con-Cret toz formda olan kompleks bir Kreatin TIKLA

Başarılar Dilerim.Umarım Hedefine Ulaşırsın.

Hagal bunu beğendi.
  6. eren123321

eren123321 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    kardesim bana mi bu iltifatlar bide sana cok katiliyom bu spor estetiklik sporudur zaten

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aynen kardeşim 15 ayda gayet güzel kas kütlesi inşa etmişsin kol ve göğüsler belli ediyor yani karın kası yok diye 15 ay kötü gelişim demek saçma olur bence başarılı

8. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Diyet Konusunda Ketojenik Diyet Devamlılığı Çok Zor Bir Diyet Bana Göre, IF Diyeti İse Gerçekten İşe Yarayan Bir Diyettir Ayrıca Aç Kalınan Sürede GH Hormonlarındada Bir Nebze Artış Olur Buda Ekstra Getirilerinden Biri,
    Aç Kalınan Sürede Metabolizma Yavaşlar Cümlesi Bana Biraz Saçma Geliyor. Çünkü Sen Sık Öğün Yersen Vücut Sadece Yediğini Yakar, Önceliği Onlar Olur Ama IF'de Aç Kaldıgın Sürede Vücuda Kullanması İçin Besin Girmezse Enerjisini Yağ Hücrelerini Kullanarak Sağlar.
    Program Olarak İse 5x5'De İşe Yarar Çünkü Compound Egzersizler Mevcut Daha Çok Kas Kütlesinin Devreye Girmesi Daha Çok Yağ Yakımı Demek, Ayrıca Kazanacagınız Güç Sizin İçin Uzun Vadede Çok Yararlı Olacaktır.. Başarılar

9. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Yanlis anlasildim hemen duzelteyim. Karin kaslari yoksa bir vucutta o vucut hic derken Estetiklik olarak demek istedim belirteyim.
    Kimsenin emegine dil uzatamam.

zzzxxz ve mrthr35 bunu beğendi.
  10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    @Zizxy olabilir dostum her insanın tarzı farklıdır, kimini daha kaslı güçlü sever , kimisi daha zayıf fit sever herkes aynı şeyi sevemez :)

zzzxxz bunu beğendi.
  11. eren123321

eren123321 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    sa
    sağol yorum için zaten yıllarca yüzdüğüm için omuz sırt göğüsler baya bi geniş büyümeye gelirsek gidebilidiğim kadar gidicem Allah'ın izniyle göbek olayındada zaten göbek çıkarsa diyet yapan bir insanımdır
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Aralık 2016 ---
    ben seni anladım kardo sen diyosunki 50cm kolu olupta göbeği 9 aylık hamile gibi olmak yerine ince belli ücgen vücutlu karnı düz sert bi tarz seviyorsun anladım
    kardes her insanda kas vardır sen bodyb yapınca mevcut kas kütleni arttırırsın olan budur ben baslamaz demiyorum kendine yazık eder diyorum zaten o adam ne kaldırırsa kaldırsın gelişecek eyer 5x5 yaparsa güçlenecek zaten kas artıncada güçlenecek niye kas yapmak varken güçlensinki herif bodyb yapıyor powlift değil bi nete gir 5x5 niye yapılır diye hayatım da bikere bile olsun 5x5 yapmadım hiçde pişman değilim
    ha ama adam gidipte 2.5 kglik dumbelle bench basarken ıkınıyorsa evet o dam 5x5 yapsın ona birsey demem

Son düzenleme: 14 Aralık 2016
  12. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Hem fikir olduk süper :)