Program için yardım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DamienDuff

DamienDuff Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam ben bu programı illa Split yapmak isteyen arkadaşlar için yazdım. Yoksa benim tercihim 1 gün arayla yapılan full body’dir. Ayda 15 antrenman yapar.

Ve hesap yapalım.

Split olarak haftada 1 kez göğüs çalışan bir arkadaş göğüs gününde 4-5 hareket girerek 200 küsur tekrar yapıyor diyelim. Bu da ayda 800 tekrar eder.

Full Body’de ise her antrenman gününde 70-80 tekrar yaptığını düşünelim göğüs için.. 1100 ile 1200 arası tekrar yapar ki full body ile daha çok çalıştırmış oluyorsun.

Üstelik protein sentezinden maksimum fayda elde ediyorsun.

Bu nedenle zaten ifbb seviyesine gelmemişsen full body veya kaslarını haftada 2-3 çalıştırmana imkan vermeyen programlardan uzak durmalısın.

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Bence de fullbody mantıklı ama ben şimdi 4 gün gitme zorunlulugum var nedeni ise ben uzağa gidiyorum arkadaşımın arabası var ben fullbod yapıp 3 gün gidersem farklı günler de oluyoruz ben o yüzden beraber yapmak için. Ben split yapmam dedim fullbody uyuşmuyor ama upper lower yapıyoruz 1 haftadır gayet iyi gidiyor Zaten üst böölge günlerim çok yorucu 3 göğüs 3 sırt 2 omuz 2 biceps 1 triceps yapıyorum bazıları kol yapma diyor bilmiyorum.

3. DamienDuff

DamienDuff Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    53
    Gayet iyi bence. Aynen devam.

Sayfayı Paylaş