Pilatesin Faydaları

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve FLEX-POINT tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. nurcan9191

nurcan9191 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Kasım 2014 ---
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Kasım 2014 ---

2. alpwer

alpwer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
  3. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Salonlarda anlatilmayan şöyle bir yanlis var maalesef,gelen bayanlar pilatesle inceleceklerini,hatlanacaklarini ve kivrimlarinin belirgin olacagini düşünüyor..
    Sadece pilates yapip ağırlığa elini surmeden bunlarin olacağını sanan cok buyuk bir kitle var
    Antrenörlerin yanlis yonlendirmesi bunda etkili guzelce anlatilmiyor bu konu..

4. şevval

şevval Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 4 kg kettlebell ile 50 dakika bir egzersiz yapıyorum ve programım 455 kcal yaktıgımı söylüyor; ben 8 kg bir ağırlıkla 25 dakıka yaptıgımda 455 kcal mi yakarım nasıl olur

5. Davinci

Davinci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar efendim,
    Öncelikle güzel bir gün geçirmeniz dileği ile.
    30 yaşındayım. 15 yaşında teşhis konulmuş bir skolyozum var. Onunla yaşamaya alıştım. Çok çok zayıf olduğum için yıllarca mantı yiyip oturdum. Neyse sonra iş hayatına atıldık. Bazı ilaçlar kullanmak durumunda kaldım ve kilo yaptı. Ama tam bir havuç modeliyim. Yani göbek ve üst bölgesi aldı. Neyse efendim, pilates yapıyorum. Fakat ayrıca fiziktedaviye gidecek param yok. Şu anda 52 kiloyum eskiden 45 kilo idim. Boyum1,66. Neyse bacak kol facia. Çok şükür yine iki bacak iki kolum var. Allahıma çok şükür. Sorum şu efendim hem sırt ağrım olmasın hemde yaşlanınca çocuklarıma yük olmayayım kas kitlem olsun vs. Pilates her gün 40 dk yapıyorum internetten. Topun üstünde her şeyi yaparım. Sadece şınav zor, kollarım göbeğimi taşımıyor. Neyse, nasıl bir çalışma önerirsiniz hocalarım çünkü hiç göbeğim gitmiyor, hafif kalıyor artık bu 40 dk. saygılarımla hocalarım, destek lütfen

Sayfayı Paylaş