P90X Ab Ripper

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve snnozlm tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bu kadar sık tekrarlı ve ardı ardına yapılacak hareketler tabii ki yağ yaktıracaktır ancak başlamadan önce çok iyi bir kondisyon ve bence mutlaka doktor kontrolü gerekir. Bu kadar sık tekrar ve arada dinlenmemek kardiyo vasküler sisteme inanılmaz bir yük bindirecektir,

2. berkekolik1

berkekolik1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar sadece bu video ile olmaz!!
    Bu bir settir oda setin çalıntı videosudur. Set içinde özel çalışma programı ve 12 DVD vardır.

Seti almak ve hakkında çok daha fazla bilgi için google da p90xtr diye aratın.

Ben bu hafta itibari ile yeniden başladım öyle body ye benzemez ;) adamı inletir..

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evde ilk uyguladığım karın antremanıydı.İlk ayın son haftasında tamamen tamamlıyabiliyordum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:00 ----------

Sadece bu video ile olmayacak şey nedir?Ben bu videoyu klasik body rutinimin yanında karın idmanı olarak kullandım iyide oldu.P90x bildiğimiz gibi yabancı fitness antrenörü Tony Horton'un oluşturduğu bir programdır p90x2 çıkmıştır.Fitness programı ve kısa sürede vaad ettiği şeylerden dolayı yorucu ve zordur.Ama bodyle karşılaştırma body buildingde antremanlarda zordur.Gir bakalım bi 200 kg Squat zor neymiş anlarsın :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:04 ----------

Çok haklısın bu yüzden bu programın yani p90xin daha mini bir programı var p90 bu genelde kondisyonu düşük insanlara öneriliyor.Programın amacı kısa süreçte iyi bir sonuç vaad ettiği için dediğiniz gibi cardio biraz ağır gelebilir insanlara.

4. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    5 ay karın çalışmışlıgım oldu 4. ayda bunu 1 kere yapmıştım da hakkını verdigim söylenemez gerçekten çok zorlayıcı hareketler bu program bence mükkemmel bişey

5. berkekolik1

berkekolik1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam ben body yaptım zaten zamanında siz bi anda 200 kg squat yapabildiniz mi? :)
    Ben seti uyguluyorum fakat aşırı derece kondüsyon lazım tony kardeş nefessiz yapıyor siz başka yerlerinizden soluyorsunuz :)

Fakat her ders farklı kas gruplarına hükmettiğinden yağ yakma hızı oldukça fazla :)

6. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    beyler p90x i cidden başlayıp yapacaklar için söylüyorum etkisi var 46 barfiks çekmek kolay bir iş değildir sanırım değilmi bu program sayesinde 2. ayımda 46 barfiks çekebiliyorum :)
    şuan düzenli olarak 2. ayımı bitirdim :)
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/2-ayim-bitti-p90x-80899.html
    burada resimlerim vardır. Son olarak p90x ile hacim kazanılmaz yok işe yaramıyor diyenler için söyleyeyim eğer bu programı denemediyseniz haklısınız işe yaramıyor ama denerseniz sonuçlar olumlu 2. ayımdayım ancak maddi durumlar yüzünden çokta beslenmeme dikkat etmedim 3. ayımda beslenmeme dikkat edicem. Araştırmalarıma göre 3. ay herşey tam olarak ortaya çıkıyormuş hayırlısı bakalım :)

7. Beige

Beige Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hocam linkler kırık şunu bi düzeltebilirmisin, paylaştgn videolardan sadece 1.sini bulabildm digerini bulamadım
    programı uygulamayagelince bende bunu 1 aydır yapıyorum , dogru olanı gün aşırı yapmakmıdır ?

8. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    p90x ab ripper programini bende uyguluyorum ve cok memnunum bu arada kazandigim tecrübelerimi sizinle paylasmak isterim.
    Oncelikle yen baslayan biri hareketleri pes pese yapmak zorunda degil. tek tek yapsqda olur ama olabildigince az dinlenmeye calissin yeter. (bir kac gun karin kaslarinizin agrimasj gerekiyor yataga koltuga uzanirken bile karin kaslariniz ağrıyorsa korkmayin ve birakmayin dinlenin yeter.Ancak 3.gunde hala ilk gun gibi agriyorsa biraz daha dinlenmekte yarar var.)
    Gelelim orta seviyeye peş peşe yapmasiniz olur ama maks.1 2 defa dinlenmelisiniz.(2 gunde 1 yapmalisiniz)
    İleri seviye kesinlikle hareketleri pes pese yapmalisiniz.(gun asiri yani 1 gun yapip bir gun dinlenin)
    Not: İstediğiniz karin antrenmanini yapin beslenmenize onem vermezseniz oldugunuz yerde sayarsiniz.
    UMARIM YETERINCE BILGI VERMISIMDIR. KAFANIZA YATMAYAN BIR ŞEY OLURSA MESAJ ATIN YETER

9. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    3 aydır bu programı yapıyorum ab ripper x süper tam ve eksiksiz yapıyorum.

10. akin292

akin292 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar net olarak işe yarıyor mu yaramıyor mu.
    ben 2 haftadır düzenli yapıyorum yani hep böyle giderse bu kadar emeğe vücutta acır şekil alır diye düşünüyorum.
    boşa gitmez yani bence sanmıyorum. ha o abartıldığı kadar brad pitt vücudu olmaz ama işte plaj vücudu üç beş bişeyler formda kalmanızı sağlar.
    ama bence 90 gün değil 1 yıla yakın azimli çalışırsak tabi ki sonuç alırız.
    bir de ben 5 kiloluk dambıl kullanıyorum. evet bazı hareketlerde hafif geliyor ama çoğu harekette tam geliyor. zorlayan pozisyonlarda.
    bence kimse gaza gelipte 10 kilo almasın. beliniz çok fena ağrır.

Sayfayı Paylaş