P90X Ab Ripper

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve snnozlm tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. dtoretto

dtoretto Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Pes etmek yok snnozlm :) 10 gün oldu programa başlayalı. Gerçektende hala ilk günkü gibi zorlanıyorum ilk 3 harekette :) Bunun sebebi sanırım ayaklarım çok kuvvetsiz :) Azmettik bir kere sonuçlarını alana kadar devam :)

2. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    arkadaşlar sitede bi ara p90x ve buna benzer dvdlerin fullü vardı arıyorum bulamıyorum bilen varsa beni yönlendirsin lütfen saygılar

3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar bir ayrıntı eklemek istiyorum. Bu heryerde yazmaz ama eğer menisküs sorununuz var ise buradaki bir kaç hareket size iyi gelmeyebilir. Hatta ağrı ve acıya sebep olur. Özellikle sadece kalça üzerinde yapılan mason twins ve buna benzer hareketler. Bir de combo lu bir şey var o da aynı şekilde rahatsızlık verir. Menisküs rahatsızlığı yaşayan arkadaşlara duyrulur.

iNFaZ100, o başlık kapatıldı sanırım. Linklerin çoğu ölmüştü zaten. Google'dan ara derim.

Bende uzun bir aradan sonra bu gün tekrar başlıycam. :)

joker23 ve iNFaZ100 bunu beğendi.
  4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Hala daha 25 tekrarı çıkaramıyorum :) Şu anda 20 tekrar ile yola devam. Belimi kuvvetlendirmek için de sonunda ters mekik yapıyorum ( 3x20 ).

Klasik mekik hareketlerinden bıkanlara tavsiye edilir :)

5. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende hala bu programı uyguluyorum ..

6. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28

ters mekik hareketi nasıl yapılıyor ?

7. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    arkadaşlar ben bazen overtraining oluyorum yani uzun süreli kas ağrısı oluyor sizce ne kullanmalıyım beslenme programımda karbonhidrat çok az %14 yağ oranım var 74 kg yim vücudum normalde alışık fitness a fakat bu program çoğu zaman overtrainingle sonuçlanıyor protein tozu ve amino asit kullanıyorum bide bu programda dinlenme günleri falan varmı emin değilim hangi günler hangi video ile çalışılacak bilgi verirmisiniz ben sırasıyla hepsini yapıyorum iyileştikçe

Son düzenleme: 16 Şubat 2011
  8. Wonder_kiss

Wonder_kiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam Ben www.zamunda.net ten P90x programını indiriyorum.

şimdi Normal p90x ve p90x ab ripper farklı mı ?

Çünki youtube linkleri ölmüş :(

9. 2ist

2ist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    p90x tum programin adi. p90x ab ripper icindeki videolardan sadece birinin ismi.

yukaridaki mesajlardan birinde bir arkadas originali satin almak istedigini yazmis, gida takviyeleri de oldugu icin. gida takviyeleri dvdlerden ayri satiliyor ve turkiyeye gondermiyorlar. cok ilgileniyorsa turkiyeye bu urunleri gonderen bir ingiliz sitesi var ancak p90x in gida takviyeleri zaten normalde bile cok yuksek fiyatli bir de kargo vs binince uzerine ucuyor. benzer icerikli farkli markalar mevcut sonucta. ama itiraf etmeliyim p90x urunleri kadar lezzetli bir sey daha gormedim :)

iNFaZ100 bunu beğendi.
  10. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    2ist siz bu p90x olayında bayağı bi bilgilisiniz galiba acaba beslenme programı nasıl belli bi beslenme programı varmı acaba

11. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bu başlığı yeni gördüm ve birşeyler yazmak istedim ben programı buldum fakat programın çalışma kısmında 1 gun antreman 1 gun dinlenme olarak geçmiyor .1.gün göğüs sırt ve karın 2.gün baska bsey ve karın böle gıdıyor.bu videoları gordugumde kolay göründü gözüme itiraf edeyim :) ne var bunda yaparım dedim ama arkadaşın yazdığı gibi 3. hareketten sonra çöktüm bıraktım aşırı zor geldi youtubedekı antreman vıdeolarında cok kılolu bırının bu antremanı nasıl yaptığınıda görmedım genelde bıraz yada normal kılolular var.

bu programa başladım ve bugun 2.günüm göğüs ve sırtın 20dk sonrası bıraktım:) ab ripper da 10dk da tabıkı nizami yapamıyorum .

benim sorum şu biz böyle bir gün ara bir gün devam seklınde gidersek çok kılolu bırı olarak ( boy 1.80 kılo 120 ) 90 gün sonunda bu iş
    e yarayacakmı şüphe ediyorum bilen varsa bseyler paylaşırsa sevinirim. saygılar

12. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    p90x rutini bencede cok guzel bir çalışma metodu. bununla istenilen definisyon yakalanır rahatlıkla. nefes nefese yapılan bir idmandan bahsediyoruz. butun p90x rutinlerini hakkıyla yapabilen arkadaşlar zaten ''insane'' denilen sıfatada sahip oluyorlar :d şaka bi yana adamı çelik gibi yapar bu egzersizler.

joker23 bunu beğendi.
  13. promise90

promise90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu programın türkçesi var mı? Elimde program ingilizce , ingilizcem iyi olmasına rağmen antreman ve besin programı kısmını anlamadım.

14. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    antremanda ingilizceye gerek yok arkadaşım hareketleri dikkatle izle anlaşılıyor bende bılmıyorum beslenme programını tam uygulayacagını sanmıyorum farklıymış sanırım kendıne uygun bı program bulabılırsın beslenme bölümüne bakabilirsin

15. huntertrtr

huntertrtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    "programın çalışma kısmında 1 gun antreman 1 gun dinlenme olarak geçmiyor .1.gün göğüs sırt ve karın 2.gün baska bsey ve karın böle gıdıyor"
    derken nasıl yani bir seferde programın tamamını uygulamıcaz mı? yoksa 12 hareket varsa 6sını bi gün dier 6sını öbür gün gibimi uygulcaz?
    (ingilizcem iyi olmadıgından anlayamadım videoyu)

16. 2ist

2ist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    program bir gun agirlik bir gun kardio agirlikli calisma olarak ilerler. hergun farkli bolgeleri calistirarak zaten dinlenmeyi de gerceklestirmis oluyorsun.

17. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Göründüğü kadar zor değil. Henüz üçüncü denememde tamamlamıştım. İki günde bir yapıyorum ve Scissors haricinde zorlanmıyorum hareketlerde. Set araları yok denecek kadar az olduğundan üst midede kasılma fazla oluyor ama çok problem değil bence.

İlk denemem sonucu 3 güne yakın çok ağrı oldu midemde, bacaklarımı elimde taşıdım ertesi günü, ama şu an hiçbir ağrı olmuyor antrenmanın sonrası ve ertesinde.

Yalnız alt mideye yeterince vurmuyor gibi. O açıdan da değerlendirilmeli, belki bazı hareketler eklenebilir, onlarla kombine edilebilir.

18. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Bugün bu programın bir kısmını uyguladım ve cidden aşırı zorlandım, biz yıllar yılı mekik diye kendimizi kandırmışız, hayatımda belkide ilk defa bütün abs'ların ağrıdığını hissediyorum, aşırı zorladı ancak çok sevdim.

19. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    salonda bana verilen mekik haraketleri bu ab ripperin yanında cocuk oyuncağı kalıyor ve hiç işe yaramıyor elinizden geldiği kadar bu ab ripper i yapmaya çalışın tavsiyemdir şiddetle

20. Unsaid

Unsaid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun suredir forumu takip ediyorum.hic aktif olarak katılmadım.zaten siteye girdigim zaman saatlerce cıkmak mumkun olmuyor okumaktan.bu p90x benimde ilgimi cekti.burda onceki mesajlarda bu programa başlayan arkadaşlar şu anda ne durumdalar acaba nasıl gidiyor? arada bilgi alabilirsem cok sevinirim.saygılar

Sayfayı Paylaş