Omuz Düsüklügü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve siyah beyaz tarafından 20 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bonatschi güzel açıklamış: kardiyo'dan öteye gitmez yaptığın çünkü seni suda asıl geliştiren suyun vücut hareketlerine gösterdiği direnç ve vücudunun bu etkiye tepki vermesi.

Judas Priest bunu beğendi.
  2. stronger93

stronger93 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 14 yaşımdan beri 2 yıldır bu sporu yapıyorum. İlk başladığımda omuz genişliğim 97 cm di. Şu anda 123 cm. Sorum ise şu benim omzum 26 cm genişledi peki kemik olarak ta genişleme olmuşmudur? Yaşım çok genç olduğu için böyle bi ihtimalin olabileceğini sanıyorum siz ne düşünüyorsunuz?

3. OzhaeN

OzhaeN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Foruma daha yeni üye oldum. Gerçekten çok yararlı bilgiler paylaşılıyor teşekkür ederim.

Bende omuzlarımdan şikayetçiyim ve 2 haftadır salona gidiyorum. Biraz kiloluyum ve omuzlarım dar ve düşük. Bunun için salona gittiğim zaman, karın için mekik, koşu falan; omuz için de, ense press yana açış ve öne açış yapıyorum. 3x10.

Sizce doğru mu çalışıyorum??

Vücut resmimi de koyuyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

http://img243.imageshack.us/i/mmme.jpg/

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    omuz düsüklügü genetik birşey flexor hocanın 1.sayfada yazdıgı hareketleri dene benim omuzlarımda düsük ama bu benim hosuma gidiyo :D bana göre dimdik askılık gibi olmasından iyidir bu şekil birde genel olarak sunu gördüm berki yanlıstır ama bu düsük omuzlu kisilerin genelde gögüsleri daha cabuk gelisiyor gibi geldi salondaki bir gözlemim...

5. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bence güzel gözüküyor omuz düşüklüğü cok asırı olmadığı sürece acaba benim mi zevkim cok abez :D

bu arada kendimi övmek için söylemedim doğuştan geniş ve dik omuzlarım var yanlıs anlasılmasın

6. Azalee

Azalee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben amatörce vücudumu geliştirmek istiyorum spor salonuna gidebilirim ancak omuzlarımın çok düşük ve dar olduğunu düşünüyorum boyum 1.90 kilom 75 ve kafa boyun yapım biraz büyükçe omuzlarımın geniş ve hacimli görünmesi için hangi kas bölgelerini çalıştırmalıyım ve ne yapmalıyım bu arada yaşım 17 yardım edebilirseniz çok sevinirim ??? omuz ölçüsü =110

7. easyjazz

easyjazz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Andrea bunu beğendi.
  8. Andrea

Andrea Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Anıl
    Yer:
    İstanbul
    Benim sorum olcak bende karın kasları nezaman çıkar? fotoma bakarmsın en soldaki,

9. berkehan_13

berkehan_13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu durum benimde dikkatimi cekti.goguslerim gelişmiş ama omuzlar sorun bilimsel olarak durum nnedir bilmem :)

10. ajan321

ajan321 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bilgiler icin cok tesekkurler

Sayfayı Paylaş