Normal duzeyde bir boxcu bir kavgada beni alt edebilirmi?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve bozkurt1907 tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Yani, kavgayı başlatan taraf olmamak lazım tabi. Ben çevremdeki herkese, kız arkadaşınız taciz edilmedikçe, şahsınız için kavga yapmayın derim.
    Ayrıca, ben her ihtimale karşı üzerimde silah, şok tabancası ve çelik jop taşırım. Bazen arkadaşlarım, cephanelik gibisin der ama bunları her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak taşıyorum.
    Çünkü insanlarda mertlik kalmamış. Adamı dövüyorsun, gidip 2-3 arkadaşını alıp tekrar saldrııyor. Gene dövsen, bu sefer 10-15 kişi olup saldırıyorlar. Bunlar başımıza geldi.
    İnsanlarda mertlik, erkeklik gibi kavramlar yok olup gitmiş. Bu yüzden, her ihtimale karşı, nefsi müdafaa için tedbiri almak lazım.

abseto bunu beğendi.
  2. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Isin hukuki mahkeme boyutuna gelince arkadaslar asil burnuna sakin vurmayin burunda olusabilecek en ufak catlakda mahkemeye ciktiginizda kalici hasarli yaralamaya giriyor buda daha once sucununuzun olup olmamasina gore 8 ay ila 2-5 sene arasinda hapis cezasi uygulaniyor , daha once uzerinizde suc yoksa para cezasi ve 5 sene denetimi serbestlik ile kurtuluyorsunuz ama oda cok sakat cunku 5 sene boyunca en ufak bir suc isleseniz cezaniza ekleniyor ve iki kati icerde yatiyorsunuz :D basima geldi ordan biliyorum ben ucuz yirtmistim :D

abseto bunu beğendi.
  3. repab

repab Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Doğrudan bu soruya cevabım eğer karşındaki arkadaşlar tüy siklet değillerse (şuan için) boyunun uzun olması dezavantaj bile diyebilirim. Minimum 1-1.5 sene boksla haşırneşir olan kimse seni dümdüz edebilir. Tamamen teknik ve güç meselesi.
    Güçten kastım spesifik. Bilek güreşinde bazı kadınların erkekleri yenebilmeleri gibi...

Dvrmchrky bunu beğendi.
  4. repab

repab Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Ayrıca profesyonel olunmadığı sürece kimse 4-5 saat boks idmanı yapamaz.

Sayfayı Paylaş