Next station definasyon

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    Her kasta olduğu gibi karın kasında da genetik önemli. Benim kollar omuzlar çok çok geri özellikle köprücük kemiğim çok kısa oldugu icin omuzlarım daracık. Ama karın calısmadan karın kaslarımın gözüktüğünü biliyorum.

Sonuç olarak senin formun,vücudun gayet iyi çalışmaya devam :)

mrthr35 bunu beğendi.
  2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Beli inceltip yağ oranını 12 lere çekebilirsem daha net yorumlayabiliriz :)

3. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Genetigin kötü geldi bana karin bolgesi ozellikle :)

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Evet karın bölgesi Allah’a emanet ama yağ doku olduğu içinde öyle görünüyor olabilir meyveyi soymadan içindekini bilemiyorum pek :D omuz arka kol ve göğüsten yana sıkıntım Yok memnunumda biceps karın ve sırt şüpheli

5. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Ben karin icin dedim saten :D gerisi iyi bence

mrthr35 bunu beğendi.
  6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    4 günlük kasları dinlendirmenin ardından yoğun bir fb ile canımızı çıkarttık :D

Ekli Dosyalar:

OKR ve ScarlettFox bunu beğendi.
  7. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    kaç yıldır idman yapıyorsun

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2 sene diyelim

9. Alpan

Alpan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Liftler ne durumda düşüş var mı kayda değer başladığında nasildi ve suan nasil ana hareket kiloları?

10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2.5 kg gibi bir azalma var , fullbody çalıştığım için o miktar bazen daha da azalabiliyor, önümüzdeki sene güç ağırlıklı bir program uygulayabilirim definasyondan sonra

11. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    karın kası genetik. ektomorf vücut tipinde 3 gün çalışınca çıkıyor bende de senin gibi görünmüyor yüzde 10'un altını görmeden. Yüzde 10'un altına inince kalan kütle seni memnun eder mi bilmem beni etmedi sonuçta doğal sporcuyuz. Ben karın kası olmadan iri omuzlar kollar sevdiğim için bu şekilde devam ediyorum. Sen de hedefin olan 75 kiloyu görünce benim gibi olacak tekrar ömür boyu bulka gireceksin :) hayaller kuzey tekinoğlu hayatlar somalili maratoncu maalesef naturellerde..
    ayrıca deri kalınlığı ve vücuduna bol olmuş giysi gibi durması da buna engel. gerdirme ameliyatı işini görür :yum

mrthr35 bunu beğendi.
  12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    O kg hedefim tamamen vücudun olabildiğince yağlardan temizlenmesi yoksa o kg’lerde gezme gibi bi hedefim Yok tabiki, yüksek yağ oranı her zaman dezavantaj yaratır hormonal olarak özellikle, ondan sonra daha temiz ilerliyebilceğimi düşünüyorum , bakalım ya %10 12 leri bi göreyimde, benim vücut Zaten her türlü goril gibi duruyor 75 kg’de de 85 gibi bir görüntü olur muhtelemen :)

13. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Omuz catin gayet guzel fakat sanirim trapez calismiyorsun? Her ne kadar yaptigimiz tum hareketlerde devreye girsede bebek bakimi gibi bakim istiyor. Genis omuzlarin var ve bunu taclandiracak sey kol degil trapezler :D Bu arada %10-12 civarina inmek bildigin bagimlilik yapiyor demedi deme, 3 sene once birakip daha dun tekrardan baslamama ragmen hafiften yag oranim yukseldigi icin 63 kiloda diyet yapasim gelmiyor degil, yatirim tavsiyesi degildir :)
    https://hizliresim.com/36rvl4 Ketoyu iliklerime kadar uyguladigim zamanlardan :D

Son düzenleme: 14 Mayıs 2019
  14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Konunu incelemiştim dostum gayet güzel bir form yakalamışsın bir zamanlar o formu umarım tekrardan elde edersin :) trapez arada çalıştım çok değil o yüzden biraz geri gibi trapezde ama çokta kötü değil idare eder gibi :D , bu hafta gececiyim yeni uyandım gidip bir güzel kardiyo yapıcam şimdi miğdem de bomboş :)

15. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yaklaşık 5 6 gündür hafif bir bel ağrısı yaşıyorum , bel ile kalça arasında ince bir yerde hafif hafif sızlama oluyor, spordamı oldu iştemi oldu bilmiyorum , yanlız bele yük bindiricek bir egzersiz yapmıyorum , squat bile yapmıyordum , ilginç, 1 haftada bugün 2. Kez fullbody girebildim , tedbirli, kemer ile bütün idman çalıştım , ve hafif tempo ile girdim zorlamamak için en azından kas kaybı olmasın diye, bir sıkıntı olmadı, şu ağrı geçsin şuanlık , Pazartesi’ye kadar geçmezse film çektiricem her ihtimale karşı, işe de gidip rahat rahat çalışıyorum bir engel teşkil etmiyor aslında ama geçer umarım başım ağrımaz.

16. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    omuz çalışırken bel fıtığı olmuş biri olarak ihmal etme beyin cerrahına görün derim. Eğer üstüne gidersen daha büyük bir sorun olur kas kaybetmeyim diye spor hayatını askıya alma...

17. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Bende de öyle kronik bir ağrı oluyor. Özellikle de bacak idmanı sırasında. Alıştım artık ama yakın zamanda mr çektireceğim daha önce film çektirdim bir sorun çıkmadı. Filmde sorun çıkmaz ise mr konusunda ısrarcı ol dinlen deyip geçebilirler.
    Merhabalar. Bilgilendirebilir misiniz biraz? Uygunsuz bel pozisyonundan dolayı mı fıtık oldunuz? Şikayetleriniz neydi ve fıtığı öğrendikjten sonra antreman performansınızda ne gibi değişiklikler oldu?

18. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    O macfit kemerleri hiçbir işe yaramıyor bu arada aklında bulunsun sadece görsel :) Arada belde pump olabiliyor ve olduğunda hafif bir ağrı yapıyor. Bu tarz ağrılarda antreman sonrası esneme yada hafif masaj ile biraz rahatlama olmuyorsa kesinlikle ertelememek lazım.

mrthr35 bunu beğendi.
  19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Ağrı kesici filan kullandım da biraz daha etkisi azaldı gibi , belki üşütmüş de o yüzden hassaslaşmış da olabilirim, doktor bi ilaç yazmıştı bel kasları onarıcı etkide birşey onu alıcam birde , Pazartesi’ye kadar geçmezse tamamen film çektiririm , aman aman bir etkisi yokda korkuttu baya

20. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    fortem ağrı giderici iyidir; onu da sürebilirsin.

Sayfayı Paylaş