Next station definasyon

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    boy :179 kg, 87-88 Omuz 130 , göğüs 110 , kol 38.5 , bel en kalın yer 95-96 en ince yer 88 89 cm , sonuçları hep beraber takip ediceğiz, verimli bir clen bulk dönemi geçirdiğimi düşünüyorum , öncesinde de yağ oranım yüksekti Zaten sadece hacim alırken yağlanmadım yani , şimdi temizlenme zamanı. Önerilerinize açığım dostlar . Bu form ile başlıyorum yağ yakımı dönemine, antreman programın 2 gün 3 bölge , göğüs omuz triceps , sırt biceps bacak şeklindeydi , definasyon için uygun olabilir bu program da
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mart 2019 ---
    Bunu unutmuşum

Ekli Dosyalar:

2. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Kütle eklemeye devam, bana sorarsan yetersiz kas kütlesi define için üstelik olanları da define de kaybetme :) Sağlam kütle eklenebilir halen.

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yarışmaya girmicem ki dostum amacım estetik olmak sadece ama bilemedim :)

4. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Aynen anlıyorum seni bence için nasıl rahat etcekse öyle yap yağlar gözüme batıyor dersen yani

mrthr35 bunu beğendi.
  5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Batıyor ister istemez, hacim var da millet o göbek ne diyor habire bir yandan doğru aslında

42-cm-kol-istiyorum ve Agent47 bunu beğendi.
  6. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    KAS KÜTLESİ KAZANIRKEN YAG YAKMAYA ÇALIŞ BİRAZ ZOR OLUR AMA BAŞARABİLİRSİN SABAHLARI KARDİYO EKLE SAAT 6 DA KALKIP KOŞ KAHVE İÇ KOŞUDAN ÖNCE ONDAN SONRA GEL BİRAZ DİNLEN UYAN KAHVALTI FALAN SPORA GİT BESLEN AKŞAM YİNE KARDİYO AMA BESLENMENİ SAGLAM TUT

7. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Formuna göre 8-12 haftalık sert bir definasyon dönemine gir 3/1 veya 4/1 carb cycle uygula yağları gün ici ayarla düşük karb gunu yaglar 80 grama kadar cikabilir yüksek carb günü ise 30a kadar da düşebilir. Bu arada en az 200 gr protein almalisin kalori acigida 700-800 olursa iyi olur

Tabi sabahlarida 30 45dk cardio

mrthr35 bunu beğendi.
  8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    O işler naturel sporda kolay olmuyor zaten 6 7 aydır yağ oranım artmadan kütle ekledim ama bi yerden sonra sürekli mükemmel şekilde verim alınmıyor maalesef , ilk 79 80 kg iken bu yıl dediğin gibi hacim aldıkça yağ oranı uzun bir süre artmadı ama şuan 88 kg’min, bu kg’de yapılabilecek en iyi şey kas kaybetmeden olabildiğince yağ yakmak olur,
    arkadaşında dediği gibi 3 aylık özenli bir süreç iyi olur :)

9. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Şimdi şöyle düşünüyorum. Ben 106 kiloyum. Omuzum 138, göğsüm 118. Yani Senin kilonda aldığın ölçüler çok iyi. Nerdeyse benim kilomdaki insana yakın. Daha bulk yapmanın alemi olmaz kanısındayım. Ama kolların küçük kalmış seninde. Definasyonda daha da küçülecek. Kollarına yoğunlaşıp kolları belki 41 42 yaptıktan sonra definasyona girmeyi deneyebilirsin.

42-cm-kol-istiyorum ve mrthr35 bunu beğendi.
  10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Kollar ölçü olarak küçük hocam evet ama benim vücudumda yağ tutmayan 2 yer var bacaklar ve kollarda 0 yağ denilicek kadar az gövde de birikiyor yağlar nedenini bende bilmiyorum :D o yüzden arka kolun çizgileri çok net belli oluyor bu yağ oranıyla bile, kollar yarım cm 1 cm en fazla düşerse düşer diye düşünüyorum, birde biceps de etki ediyor bicepsim uzun yatay geliyor benim o yüzden ölçüyü de etkiliyor mesela yüksek tepeli genetik olsa 1 1.5 cm daha fark ederdi 3 ayda 87 88 den 80 e çeksem bana yeterli olur , Ağustos gibi temiz beslenerek ayda 1 kg civarı alarak ilerlerim bu yoldan sonrada bakalım sonuç nasıl olucak

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ince ince başladım , bu sabah aç karna hafif tempo kardiyo ve güzel bir abs antremanı uyguladım, iyi ter attım aşırı efor sarfetmemeye rağmen, cevap alamadığım bazı sorular var bunlar hakkında önerilerinizi bekliyorum, antreman programımı nasıl yapmalıyım 2 seçenek var kafamda,
    1.
    göğüs omuz triceps/ sırt biceps bacak antreman sonuna 15 20 dk kardiyo ekleyerek + boş gün oldukça haftada 1 belki 2 gün özel kardiyo ve abs günü ,
    2. ihtimal componud hareketlerin temel olduğu bir fullbody programı dizany edip ertesi gün kardiyo yapıp 3. gün full off
    en mantıklı iki seçenek antreman için bunlar henüz karar veremedim.
    bir diğer konuda suplement konusu, şart değil evet ama vardiyalı bir işim var bazen çok kötü yemekler çıkabiliyor ve yeteri kadar beslenme şansı olmuyor bu yüzden benim için şart
    elimde antreman öncesi kullanabileceğim bigjoy citrüline ve arjinin var daha baya var bitmesine , optimum gold whey var bu bitmek üzere,
    whey lazım , şuan onlar için kafamdaki markalar scitec izole whey 300 tl civarıydı, weider gold whey 350 400 arası , optimum golda devam edersem oda 300 tl şuan, whey de önerebilirsiniz, maddi yönden sorun yok .
    ek olarak metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımını destekleyebilecek bir ürün önerisi olan varsa onlarıda araştırmaya çalışıcam. herkese iyi forumlar.

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni siparişlerim gelicek ucuza geldi diye fazla fazla aldım whey beni 6 7 ay götürür artık :D 2 kutu multipower 2 kutu thermonatör 1 kutu bcaa antreman öncesi de pre workout etkisi yapmaya çalışıcam beta alanin aldım arjininle citrüline vardın zaten carnitindende cafein alıyor olucam zaten , umarım linç yemem :D

Ekli Dosyalar:

13. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yavaş yavaş ilerliyoruz yağ yakımına, kalorileri şuan 100 200 keserek başladım pek azaltmadım yavaş yavaş ilerlicem

Ekli Dosyalar:

Agent47 bunu beğendi.
  14. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence cok korkma kalorileri kesmekten bende 3 hafta önce başladım definasyona ilk 1 haftasi cok düşük kalorilerle geçirdim hatta 1.5 haftasi sonradan karbi ve yagi ayarladım böylece daha fazla yag yakmış bulundum

15. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Çok kesmeme rağmen büyük ihtimalle çoğu su ama yaklaşık 1.5 2 kg azalma var :)

16. chop

chop Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam sen bilirsin ama bence clean bulk yapmalısın. Vücudun hacimli değil şuan, definasyonla çok küçülürsün. Önümüz yaz zaten ister istemez kilo vereceksin bence kütle almaya odaklan.
    Kolay gelsin

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2 haftalık bir zaman geride kaldı, fotoğraflar yemekten sonra dolu miğdeyle ve ışığın kötü olduğu yerde genelde , ufakta olsa etkileyebilir, kalorileri azaltmaya yeni yeni başladım , kas kaybetmemek için ince hareketlerle devam ediyorum bir anda kısmıyorum kalorileride karbonhidratıda , önerisi olanların önerilerine açığım

Ekli Dosyalar:

zRedDragon bunu beğendi.
  18. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    İyi çalışmalar:)

mrthr35 bunu beğendi.
  19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkürler iş ve spor aynı anda zorluyor bazen de definasyon sonucuna kadar direnicez artık :)

20. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Bundan ben de muzdaribim:) konu da açtım hatta önerileriniz olursa almak isterim

mrthr35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş