ne yapıyor bu velet

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Cibril tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Cibril

Cibril Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    abseto bunu beğendi.
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. Air-Quantum

Air-Quantum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Türkiye
    su ana kadar yaptığım gerek yanlıs haraketler gerek diğer şeylerden ötürü fitnesstaki abilerimin uyarılarından edindiğim tecrübeye göre kendini yormaktan başka birşey yapmadığını kesin olarak söyleyebilirim :)

4. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    son hareket güzelmiş aslında deadlift+curl hareketi.:p boş yere fitness a gidiyordunuz boşa para veriyorsunuz diyor bir de:D

5. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    haha komik ama yanlış yerde :)

6. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    mükemmel video bence. amatör yemek videolarına benzemiş. ''arkadaşlar evet şuan dambılımız hazır''

7. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    kas öyle kolay çıksaydı 1 yıl çalışan mr olimpia olurdu ama nerde şahsen ben 15 ayda 40 cm soğuk kol görebildim sonrası hep duraklama son doğal ölçü 44.5 cm %10 a göre yazıyorum biliyorsunuz define halini yazmak huyumdur hedef o çünkü:D videodaki kişinin platodan haberi yok galiba:D buraya ölçü yazmayacaktım ama boş yere fitness deyince dayanamadım hatta şunu yazayım 17 yaşından bu yana 2.5 yılım yarış atı gibi her hafta 3 gün antrenman şeklinde geçti 4 yıl dolu tamamda yarış atı gibi deli gibi çalışmak 2.5 yıl bu gelmiş boş yere fitness diyor 2.5 yılı boşa koşturduk o zaman haftanın 3 günü yarı ölü oluyodum yazmıcam yazmıca dedim o kadar 2.5 yıl deli gibi uğraş gelsin ufaklığın biri boş yere desin zayıflıktan çıkmış kemiklerini göstersin facebook gruplarındada var bi tane nerdeyse ağzımı bozacaktım gelmiş 4 yıl verdim diyor kilom 55 diyor proteinsiz yaptım diyor biz yapalım 4 yıla yakın zamanda 44.5 cm i doğal adam 30 cm kolunu koysun altına herkül yazsın bende bu mu herkül diyeyim millet gidip bench videoma bakıp sen yağ tulumusun kurusan 35 cm senin desin utanmadan gidip o 55 kiloluk cılızada full kas desin gelip 43 cm 1.5 yılda yaptığım %10 a çeksem 40 cm olacağı belli olan kola sırf çocuğa öyle dedik diye yağ tulumu yok 35 cm kalır oda maksimum desin o çocuğu savunup bak full kas desin bende bunu kaldıramıyom ya 1.5 yış tabiri caizse köpek gibi çalış 40 cm define kol yap üstünde 3 cm fazla yağ 43 cm olan kolu 35 desin biri öteki 37 desin bu çocuk ve gibilerinde heal olun desin bana yağ tulumu desin 3 cm yağdan sebep 40 cm define koyana mr olimpia mualamesi yapsın şimdiki kolumu atsam hele babaannemin kolu gibi kurusa 38 cm desin 53 cm kol kurusa 46 cm kol %10 da yılların tecrübesi 6 ayda 35 cm yapana full kas bana 46 cm define çıkacak kola full yağ 30 cm kalmaz desin neresi adalet kür sonu bir hacim kürüyle sağlam growth çakıcam 47 cm %10 en az kanımda 50 cm görücem % da çakıcam fotoları önlerine bakalım birde o yağlı kolu atıcam yanına 46 cm lik kol 50 cm oldu buda 53 cm yağlı kol bu koldan bu hale dicem 6 aylık kendini işin ordinaryüsü sananlar bakalım ne dicek içimi döktüm bu 6 aylık 18 yaş altı bir çoğu 15 yaşında olan ordinaryüs kılıklılar bıktırdı beni babaannesiyle karşılaştırıyor bende babaannen 220 bench basıyor değil mi diyorum bak ben 182.5 kg şu anda diyorum video atıyorum 25 kg plakanın fotosunu ve bikaç kanıt videosu tek kelime yazamıyor videonun altına çok uzattım ama bıktırdılar bu kendini ordinaryüs sananlar yağ var diye kası yok sayıyorlar bu koymuyorda ötekine bak bu full kas diyor görsen sanki lazar angelov u örnek veiryor ya adamın 33 cm kolu var gelmiş benimle alay ediyor uzun ve eleştirili yazdım ama yağ tulumu kas yok bişe yok full komple yağ diyenlerden sıkıldım birde bazı işi bilenler savunuyor bu çakma ordinaryüsleri onlarda alem yarışmacı olmuşsun ama birşey öğrenememişsin hiç kas yok full yağsın adamlar haklı desin onlarda en son çıkıyor adam akıllı işi bilen 3-5 kişide ağzımı bozmaktan son anda vazgeçiyorum bu laflarım bu forum için değil diğer forumlar içinde değil sadece facebooktaki çakma ordinaryüsler için burdan kimse alınmasın hepinizi çok seviyorum sagolun varolun ben çok bilgili değilim 5 yıllık tecrübem olsada hiçbir zamanda olamam o kadar zekam yok diye düşünüyorum

8. Cibril

Cibril Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Burada paylaştıktan sonra video neredeyse 1500 izlenme olmuş :D

9. PatatesliJubin

PatatesliJubin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları: