nasıl toparlayacağız bu durumu?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sağlamirade tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Hay allahım ya başlıkları okurken koptum sabah sabah :D Bak şimdi motivasyonun kırılmasın, bir bayan gelip bana teklif ettiği zaman ben bunun altında bir şeyler ararım ve genelde bayanlardan teklif aldım sürekli bir seyler aradıgım için bu teklifin altında ilişkilerimde pranoyak oldum ve düzenli bir ilişkim olmadı, eğer etkilemek ve bir yerlere varmak istiyorsan sadece ona durumu caktır fazla üstüne gitme, baska türlü anlaya bilir gec olsun ama temiz olsun :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bir bilinmez daha sende sağol FPS-King ..

3. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Burada bilinmezlik yok herkes ben değil, herkes sen de değil . Kimseden o bu şekilde yorum almana da gerek yok . Eğer hislerinin doğruluğuna inanıyorsan hislerinden eminsen oturt karşına konuş açık açık her şeyi anlat yada dediğim gibi sadece hislerini ona çaktır ufak mesajlar gönder beden dilinle vs vs :) 20 Yaşına gelmişsin ve eminim ki en azından 3-5 ilişkin olmuştur acemi sayılmazsın :)

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    asıl mevzu içinde birşeyler karalayayım eğer birinden hoşlanıyorsan konuş bence ilk adımı sen at yada belli et hoşlandığını sevmek suç değil sonuçta bırak elalem ne derse desin olumlu bir örnek vereyim nasıl ki biri bana terminatörsün dediğinde terminatör olmuyorsam yada fakir bir adama zenginsin ulen :)demekle fakir insan zengin olmuyorsa sanada biri kezban dediğinde kezban olmuyorsun merak etme

5. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yok merak etmiyorum artık sevgilisi varmış .) geldi bugün birlikte spor yaptılar... yorgan yandı kül oldu yani.)

Balboa7 ve daekmean bunu beğendi.
  6. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    O zaman yapacak bişey yok.En azından sevgilisi olduğunu erken öğrendin.Konuştuktan sonra öğrenmen daha büyük hayal kırıklığı olabilirdi.

7. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Sağlamirade hangi bölümde okuyorsun merak ettim gerçekten:) konuşmaların felsefe-psikoloji izlenimi ıyandırdı bende ama..

8. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yanlış uyandırmış.)
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mayıs 2014 ---
    daha da kötüsü kız arkadaşıda ordayken konuşsam aralarına girmiş olurdum belki tatsızlık çıkardı,iyi oldu.)

ßeast bunu beğendi.
  9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kezban lafı çok geçmiş ben de çok kullanırım alın size kezban örneği kezbanizmnin doruklarında çok yakın tanıdığım bir kız:
    şimdi bu kezbanımız, ki kızmayın hak vereceksiniz, boyu 1.55 civarı. bu arada kimseye boyu yüzünden lafım yok, allah vergisi, zaten kısa boylu
    olmak bence bir kız için dezavantaj değil, bir sürü kısa boylu güzel kız var, bkz shakira, ayrıca ben de uzun sayılmam 1.76 boy ile 1.50 bir sürü
    güzel kız var çevremde. neyse biz kezbanımıza geri dönelim, bu arkadaş spor da yapmaz hayatında hiç yapmamış, yürümeye bile üşenir,
    heryere taksi vs. beslenmesi de süper kekler börekler sürekli şekerli şeyler, hadi boyu geçtim ama fizik senin elinde, fiziği kötü, çok kilolu ve
    ben fiziği eleştiririm çünki kendi elinde olan bir şey. hani kamyon gibi derler ya afedersiniz.

neyse bu arkafaşımız spor da yapmaz ama sporculara da aşırı bir merakı vardır :)

şimdi bu arkadaşla aramda duygusal bir şey geçmedi geçemez çünki kendisi benim açımdan kezban zaten onun kriterlerine de uzaktan yakından
    yanaşamıyorum bile. şimdi bunla aramız iyi arkadaş kanka gibiyiz geldi bana sordu:
    deathlifteeeeer, senin tanıdığın spor salonunda çevrende falan şöyle fit ve 1.90 boylu var mı? -evet var. - peki sevgilisi vaar mı?
    şimdi kezbanımızın 1.55 boyu var. 15cm de topuklu giyince oluyor 1.70. biz de kız erkek arası 20cm fark olur ya kendisine kriter
    koymuş 1.90 olacak en az kaslı ve fit olacak. KEZBANIMIZA göre 1.85 in altı erkek değilmiş. bu arada yaşı da 32. ona göre
    erkek dediğin 1.85 ve üzeri olacak gerisi çöp, ayrıca kaslı fit olacak. ya sen kaslı fit istiyorsun da sen spor yaptın mı hiç? aynaya baktın mı hiç şöyle boydan?
    ama ona kalsa herkes onun peşinde herkes ona yazıyor ama onun kriterleri var tabii.

onur04, Balboa7, Mustimusti ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Deathlifter türk kızlarının büyük bi çoğunluğu aynı mantıkta. Alanya'da bu tiplere selam bile vermiyolar, ama inanırmısın hala hepsinin ego tavan yapmış bi afralar tafralar kaprisler. Kızım avrupalı kızlar varken sizi sallayan yok sahilde tek başına pinekleyip yine tek başına (yalaka tip erkek bulanlar ayrı) tatili bitirip gidiyosunuz ne bu artistlik hava hala anlamıyorum :)

onur04, Mustimusti ve deathlifter bunu beğendi.
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ha bir de kriterlerde renkli göz vardı onu unutmuşum

onur04 ve Mustimusti bunu beğendi.
  12. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kezban buysa ben bu değilim.) ha ben kezbansam, bana bunu yakıştıranın ciddi sorunları var ki umrum olmaz ... ben onun kulvarında 1.90 kalıyorum çünkü.)

deathlifter bunu beğendi.
  13. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Moralinizi bozmayın spor yapan bayan 9999 adım öndedir,sonradan öğrenmeniz daha kötü olurmuş,daha iyi biri bulmanız dileğiyle :D

Her önüne gelene kezban diyen kişi kekodur boşverin insanları :D .

14. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    peh, daha iyisi kimse o bulsun beni, işimde gücümdeyim artık.) olmadı,kapandı o defter.)

15. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Konu çok iyi. Bazı kızlar malesef kendini birşey sanıyor. Sen zaten öyle değilsen bunu gösteriyorsundur ve böyle düşünmene gerek yok zaten..

16. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    artık gerek yok.) ama ben erkekleri pek anlayamadım öncesinde bu yorumlardan sonra kafamda birşeyler aydınlandı, insan hoşlandığı insan olunca saçına bile bahane buluyor. yoksa ben kendimi biliyorum ama o beni nasıl biliyor telaşıydı o.) geçti.. sağol gereksiz düşünmediğin için bu da parmak basılası bir noktaydı bence biride da çıkıp demiyor ki "karşılıklı diyalogla çözelim"

AtknUludag bunu beğendi.
  17. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Uzun zamandir yokum hepsini okuyamam nedir son durum :D

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Uykusuzburak ne guzel ozetlemissin antalya ve ilcelerindeki durumu :)
    Turk kizindaki hava popStarlarda yok sahildeki.herbirinin tavri sahildeki tek kiz havasi. Bide yabanci kizlari tepeden tirnaga izlerler, elestirirler. 1kere bayan arkadaslarin oldugu grupla sahile gittim tovbe ettim :)

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

uykusuzburak bunu beğendi.
  19. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Sorma musti çoğununda burnu havada, suratı mahkeme duvarı gibi, en güzeli tipten 6 ay yer ama genede Olympos Kraliçesi modunda takılıyolar :)

torifonta ve Mustimusti bunu beğendi.
  20. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hahaha ne guldum ya olympos kralicesi :)
    Saglamirade senin durumuna gelince, hayirlisi budur de gec. Belkide senin baskasina acilmak icin konu acman gibi bi baskasida cevresinden fikir almaya calisiyordur sana acilmak icin.aynen dedigin gibi o seni bulsun ;)

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş