Nasıl Kilo Alır ve Fit Vücut Yaparım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erdekli01 tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erdekli01

erdekli01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, ben lise 2'ye geçtim 15 yaşındayım boyum 1.78 Kilom 56 çok zayıfım cılız gözüküyorum.Kilo almayı ve fit bir vücut yapmayı kafama taktım,internette biraz araştırdım 1 paket yulaf ezmesi aldım her gün sabah-öğle-akşam yiyorum.Sabahları 2 adet yumurta peynir zeytin vs. günde 3 kerede çalışıyorum (mekik,şınav,barfix vs.).Ara öğünlerde katmaya başladım ceviz kuru yemiş falan yiyorum.Nasıl hızlı bir şekilde kilo alıp fit bir vücut yapabilirim sizlerden yardımlarınızı bekliyorum.

2. erdekli01

erdekli01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mesela size klasik yediklerimi söyliyim otelde çalışıyorum zaten.

Sabah: 3-4 dilim beyaz peynir,2 kaynamış yumurta,1 simit,1 bardak süt,2-3 tane de poğça.Yedikten 10 dakka sonra falan ufak bir kaseye yulaf ezmesini sütle karıştırıp yiyorum ardındanda 4-5 tam ceviz yiyorum.

Öğlen:1 tabak pilav,makarna - kuru fasulye,bezelye,nohut,dolma vs oluyo.10 dakka sonra gene 1 kase yulaf ezmesi sonrasında 5-6 tam ceviz.Sonra hemen çalışıyorum (barfix,mekik,şınav) gibi basit hareketleri yapıyorum.

Akşam:1 tabak çorba - Köfte,şiş piliç,kanat,göğüs falan et türleri çıkıyor ondan 10 dakka sonra gene 1 kase yulaf ezmesi gene 5-6 tam ceviz.Sonra gene çalışıyorum işte.

Sizlerdende tavsiyelerinizi bekliyorum program vs.

3. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi

Sayfayı Paylaş