Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    evet kullanabilirsin verim artar

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Intra workout yada post workout olarak kullanabilir miyiz ki?

3. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    yazıyor zaten 8 gr

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:23 ----------

kesinlikle kombine edebilrsin çokda güzel olur.

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    O oran olmuyor. 2:1:1 mi yoksa 4:1:1 mi falan

5. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    ewet doğru haklısın bu ürünü bcaa olarak değilde antrenman öncesi pump ve enerji için düşlünüyosan al bence

6. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bu ürünü yaklaşık 5 porsiyon kullandım. Ve benim için hayal kırıklığı oldu. Bu düşüncelerim beni bağlar. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz . Daha önce bsn amino-x kullanıyordum. İçimi, tadı ve idman sırasında verdığı enerji ve sonrasındaki toparlanma da verım aldıgımı dusunuyorum. Sonra bıtınce dedım muscletech nıtro deneyeyım. En basta belırdıgım gıbı 5 porsıyon kullandım. Ne tadı, ne enerjı yada herhangi bir etkisini göremedim . Üstüne üstlük c vitamin fazlalığındanmıdır nedir ? Böbreklerimde sureklı agrı yaptı. Öyle bir his ki sankı bunu cok kullansam kum dokecekmısım gibi :))
    Belkı bu yan etkenler kısının vucuduna gore sporu yaptığı zamana göre değişiyordur dşyecem ama 8aydır vg ıle ugrasıyorum. Ve 5 aydır supplement kullanıyorum İlk kez bir ürünü yarıda bırakıyorum.

7. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    alıcaktım konunun tamamını okuduktan sonra ikilemde kaldım. sizce bsn amino x mi bu mu?

8. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    ben kullanıyorum ve güzel etkisi var, bu şu demek değildir ki bende etkili olan sizde olacak yada sizde olan bende olacak, bu nedenle bende hiç etki etmedi tavsiye etmiyorum şeklindeki söylemleri çok abes buluyorum,

sen sadece sana etki etmediğini yaz 'tavsiye etmiyorum'' kelimesini niçin yazarlar hiç anlamıyorum sanane o kısım seni ilgilendirmez,
    sana yaramayan belki karşı tarafa yaracayak sen tavsiye etmediğin içinde sana güvenerek kullanmayacak boşuna kayıp yaşayacak yazık değilmi, herkesin bünyesi aynı mı, ( bu yazıyı genel olarak yazdım tüm ürünler/başlıklar adına)

her ürünü herkes denemeli, bu ürünler deneme yanılma yöntemiyle test edilir kişi üzerinde, sana en uygun olanı sen deneyerek bulacaksın, örneğin ben 5 çeşit protein tozu denedim ve nitrotech te karar kıldım ve nitronun tüm ürünleri bende harika performans sağlıyor, ama bu demek değildir ki karşıdada sağlayacak, ben bana iyi geldiğini yazarım okadar tavsiye etmiyorum olayını karıştırmam...

Amino Fx ',n tadı öyle söylendiği kadar kötü değil ben suyla içiyorum ve beğendim şahsen, ağızda elma çekirdeğinin tadını bırakıyor, ve aslında buda benim çok hoşuma gidiyor:)

ama tadını beğenmeyenler meyve suyu ile karıştırırlarsa bu elma çekirdeği tadını büyük oranda absorve ederler, yani sıkıntı yaşamazlar,

sonuç olarak bünyeme etkili bir ürün olarak işledi, denemeyenler denerlerse etki derecesini test edebilirler,

9. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Genelleme yapılmasını bende sevmiyorum. Benim mesajıma cevap olarak söylemedğini düşünüyorum. Zaten bende bu düşüncelerin beni bağlayacağını belirttim. Herkesin yapısı farklı.

10. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    yok hayır ne size nede başkasına yazmadım , yukarıdada genel olarak yazdığımı belirtmiştim zaten, sizinkisinin altına denk geldiği için öyle gözüktü sanırım.
    sadece bu başlık esas alınarak değil benzer başlıklardada aynı durumun olduğunu ve bunlara karşı olarak yazılan bir yazıydı yazdığım :)

11. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim

12. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    bence değişik bir ürün denemek amaclı 1 tane aldım...
    bitince görüşlerimi aktarırım...
    ama pakedini görünce gözüm doymadı onu size söyleyim...:D

13. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar bunu neyle içiyosunuz? eziyet resmen bunun tadını gidericek bi meyve suyu yok mu? tozları çiğnerim daha iyi :)

14. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar ben bu ürünü antrenmandan ne kadar önce almalıyım?1 saat önce 30 dkk önce hemen önce?Ne zaman?

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    30dk önce kullan

16. sif0n

sif0n Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Bu ürünü yeni aldım ve whey proteinle beraber kullanmayı düşünüyorum. Tavsiye edilene göre; ant. önce yarım ölçek aminofx, ant. sonra yarım ölçek aminofx, yine ant. sonra bir ölçek protein ve yatmadan önce bir ölçek protein olarak kullanmam söylendi. Ama bana pek mantıklı gelmedi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

17. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    antdan 30 dk önce 1 ölcek amino fx ant dan hemen sonra whey 1 ölcek

sif0n bunu beğendi.
  18. fsal10

fsal10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürün ile weider mega forte likit i karşılaştırabilir misiniz ?

19. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ben kullandım başlığı açanda benim ürünu kullandım bitmek üzere hatta etkisi gayet iyi.Sadece antrenmandan 40 dk önce 1 olcek aldım.Tadı çok kötü.Eğer miden hassassa alma ama tada önem vermiyorum dersen öneririm.Birde muscletech nıtro-tech varsa antrenmandan 1 saat once nıtro-fx ve nıtro-tech karıstır ıc ıyı etkı alırsın.

20. cagricinar

cagricinar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Best Body Pro Protein Hindistan Cevizi Aromalı 750 Gr best10 L

muscleTech Amino Fx Pro Series Fruit Punch 385 G

MusclePharm Assault 736 Gr

bu ürünler var bende bunları antreman sırasına gore nasıl kullanmalıyım acil yardım?

antremandan kac dk önce hangısını ondan sonra hangısını vs guzel bi şekilde söyler mısınız?

Sayfayı Paylaş