Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw dostum 7 Gram Bcaa az değil içindeki Glutamin ve Taurin oranı da dikkat çekici...
    Bir kere Hele de benim gibi Definasyonda olan birisi için BCAA ant. öncesi de sonrası da çok lazım,yoksa tam tersine erime başlayabilir.
    Ben çok güzel etkilerini görüyorum 1 ölçek ant öncesi 1 de sonrası alıyorum.Hala da bu görüşten yanayım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:09 ----------

ürünün üstüne ne yazmışlar bilmiyorum ama ayrı zamanlarda kullanılan hele de 2 kritik zamanda (ant. öncesi ve sonrası) Kullanılan Bcaa içerikli bu aminoasit Kesinlikle heba olmayacaktır.
    Ve Tekerrüren ifade ediyorum Recovery için de Ant. Öncesi enerji ve amino için de güzel bi seçenek.
    Günde 1 derken Galiba içindeki 1 gr. C vitamini böbreği yorar gibi düşünmüş olabilirler.

2. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir
    Erbakan Hoca, kesinlikle 1g C Vitaminiz azımsanacak bir değer değil hele hele yoğun idman yapanlar bu ürünü hem önce ve sonra alsa böbrek uzun vadede telef olur, yazık günah bence talimata uyulmalı bu ürün tam bir, idman öncesi için dizayn edilmiş bir ürün, idman sonrası yalnızca ek BCAA ve Glutamine alsan daha mantıklı.... Böbrekler çok kıymetlidir, hele hele bir de kreatin alınıyorsa aman dikkat uzun vadede telef olur... Saygılar...

3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam eyvallah böbreğe zarar verir diyin vs. ama bu 1 ölçek ant öncesi de ant sonrası da alınırsa bcaa ve glutamin olarak büyük faydası olur.
    Boşa gider demek koca bir martavaldır.

H3MaN bunu beğendi.
  4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    erbakan hoca bobregı rıske deyermı glutamıne ıcın ekstra onu kullan arkadasın dedıgı gıbı gunde 1 gr dan fazla c vıtamını tas yapar ınletır valla

5. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle aranızda bulunmaktan son derece memnunum, forum da daha yeniyim, fakat daha önce böyle birbirine yardım eden her hangi bir forum ile karşılaşmadım. Benim bir sorum olacak, çok acamiyim ve bu işin epey başındayım. Ama istek ve azim %100 bende.
    Ben Muscletech Nitro-Tech protein ile, Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series amino asidi kombine yapmak istiyorum. Bana sadece protein tozu yeterli olur mu ?
    Yoksa ikisini beraber kullanıp, yani kombine yaparsam bana + puan sağlar mı ?
    Yorum ve cevaplarınız için şimdiden hepinize teker teker teşekkür ederim.

6. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tabi ki sağlar fakat yeni başlıyorsan spora bir 4-5 ay alma hiçbir ek besin ürünü. parana yazık olur. ama 6 aydır falan yapıyorsan whey ile birlikte amino kullanabilirsin.

suleyman1992 bunu beğendi.
  7. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    3. aydayım, 3 aya kadar düzenli yapmasam da bu saatten sonra kendime bir program çizdim, ve bu program üstünde devam edicem. Çok teşekkür ederim cevabın için.

8. orhuns

orhuns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    33 yaşındayım.. 170 boy, 70kg... 4 aydır da haftada 5 gün body yapıp, 2 gün yüzüyorum..

sabah kahvaltıdan sonra: 1 ölçek ultimate nutrition iso sensation 93 whey protein..
    spordan yarım saat önce: 1 ölçek iso sensation 93 protein..
    spor sırasında: 3/4 ölçek muscletech nitro amino fx pro
    spordan yarım saat sonra: 1 ölçek iso sensation 93 protein

alıyorum..

ne dersiniz? abartıyor muyum? iyi mi yapıyorum? (antraman tempom çok yüklü değil; ama çok çok boş da değil sanıyorum)

9. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir

idmandan yarım saat önce ya da idman esnasında fx alıyorsan, idmandan önceki protein tozunu kes çok anlamsız olur, nutulmamalıkı fazlası hep karacıger hem de bobrekler ıcın gereksız yuktur, cope atılır, [tuvalet :p ]....

idman oncesı proteın tozunu kes FX al 20-25dk once tamamdır gerısı ıyı... ama olceklerı de bırden cok alma kılona gore cok gelır o cok kısmı da tuvalet dırek cıkar :badgrin:

kolay gelsin..

Saygımla..

10. orhuns

orhuns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum açıklayıcı cevap için...

yani günde 2 ölçek(sabah ve antraman sonrası) protein.. ve 1 ölçek amino asit(antraman öncesi).. anladım..

tekrar teşekkürler :)

11. alpayfatih

alpayfatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar antraman yapmadığınız günlerde fx alıyormusunuz?

12. alpayfatih

alpayfatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    birde arkdaşlar amino fx ile noxplode yi nasıl kullanmalıyız?
    nplodeyi aldıktan sonra amino fx i almakmı? yada antramandan sonramı amino fx mantıklı olur?

13. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    En büyük etkiyi gördüğüm ve şu anda 2. kutuyu kullandığım manyak ötesi üründür...
    Arginine kendisini hissettiriyor güzel pump etkisi ve damarlanma var...
    Şu an sadece antrenman günleri bunu ant öncesi kullanıp sonrası ise SixStar AminoMax denen bu ürünle aynı içerikte bi ürün alıyorum...
    Gerçekten tavsiye edeceğim bir amino amino demeyim bcaa-glutamin-taurin.
    Süper...

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kutu bitirdim. Tam tadından kurtuldum derken bir arkadaşım yarım kutusu dolu olan fx'i bana hediye etti. Şimdi onu kullanmaya devam ediyorum.

Açıkcası antreman öncesi ve sonrası iki farklı şekilde de kullandım. Bir kutuda ki izlenimlerim şunlardır;

Antreman öncesi

Antreman öncesi eğer L-carnitine de kullanıyorsanız çok daha terlediğimi fark ettim. Yağ yakımı dönemi için bence L-carnitine ile kombine edilebilecek ve yarar sağlayacak bir ürün.
    Pump etkisi öyle aman Allah'ım bir şey hissetmedim. Ama hiç yok demekte ürüne ayıp olur.
    Antreman sırasında yorulmayı biraz geciktirdiğini fark ettim.

Antreman sonrası kullanımı

Antreman sonrası kullandığımda recovery dönemine açıkcası pek etki ettiğini gözlemlemedim.
    Antreman sonrası kullanınca az da olsa bir enerji verdiğini fark ettim.

Bunların yanı sıra tadı ilk başlarda kötüydü sonra alışır gibi oldum sonra iğrendim. Şurup içiyormuş gibi. Tam kurtuldum derken tekrar kullanmaya başlıyorum :)

Hacim konusuna gelince arkadaşlarım özellikle biceps ve omuzlarımda kütle artışı olduğunu söylüyorlar. Ölçüm yapmadım. Tabi ki sadece bu ürünü kullanmadığımı da belirteyim. Fakat şunu da fark ettim bicepslerim daha dolgun durduğunun farkındayım. Tabi hepsini bu ürünü kullandım ondan oldu demek yalan olur.

Açıkcası söylemek gerekirse ilk başta içeriğinde ki vitamin oranı korkutuyordu hiç bir şey olmadı. Kafaya takılacak bir dozaj gibi gelmedi bana. Yani yan etki olarak bir şey görmedim.

Bu ürünü bir daha alır mıyım ? Definasyon döneminde kullanırım. Onun dışında kışın filan kullanacağım bir ürün değil. Oyum orta karar ile başarılı arasında. Ama ilk kutu olduğu için ve bu kadar etki gördüğüm için, ayrıca antreman sonrası ve öncesi farklı farklı kullanım denediğim için başarılı olarak oyumu vereceğim.

Şimdi kalan yarım kutuya devam ediyorum :)

kratos1, themertyildiz ve moothy bunu beğendi.
  15. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    urunde bcaa dergeri harika , arginin degeride ideal ( kutusunda gunde bir servisi geçmeyin demeside bundandır. ama ben geçerim o ayrı :D) , taurine desteğide iyi sayılır. glutamin degeri dusuk. kendi fikrim bu urunu bir daha almamak yonunde. ayrı ayrı hepsini tek tek almak çok daha ucuza mal oluyor arkadaşlar. ama ayrı ayrı ugrasmam derseniz onu bilemem tabii. eger arjinin hassasiyetiniz yoksa urunu gece yetmedan once ve sabah kalkar kalkmazda alabilirsiniz. cok cok iyi olur. gunde 3-4 servis almalı bundan bence. maddi imkanlar daha kısıtlıysa ayrı ayrı alın derim. benim yeni olayım bunları ayrı ayrı alıp karıstırıyorum ve cok iyi etki veriyor. gunluk protein gereksinimini beslenmeyle karsılayan biri olarak. sadece aminolara yoneldim diyebilirim. ve sonuclarda cok cok guzel. elimdekiler :

ultimate bcaa 12000
    arjinin alpha ketogulutarate
    vpx glutamine
    weider creapure
    genrise taurine
    optimum gainer

karısımım soyle : 12 gr bcaa , 5 gr arjinin , 5 gr kreatine , 5 gr glutamin , 2 gr taurine , 60 gr gainer. tum bunları shakerin içine atıyorum. suyla birlikte 500 ml lik bir içecek elde ediyorum. 250 ml ant oncesi , 250 ml ant sonrası şeklinde. gayet basarılı bir olay bu soyleyeyim hemen. yani amino fx den cok daha maliyetsiz ve daha etkili. elimdeki urunlerin kombinesi 60-70 servis elde etmemi saglıyor ve degerler cok daha yuksek diyebilirim. seçim sizin arkadaşlar.

16. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben antrenman öncesi 1.5 ölçek n oxplode yarım saat önce ant. hemen öncesi likit amino asit 16 mg amino asit içeriyor bmx antrenman hemen ardından yine likit amino alıyorum yarım saat sonrade muschletech hardcore whey protein ve size sorum amino fx alsam antrenman sonrası kullanmam ın ne gibi yararı olur antrenman öncesi kullanmamamın amcı zaten noxplode beni uçuruyor cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası bu kadar şey kullanıyorsan bu ürünü tercih etme. Ben önce ve sonra ayrı ayrı gözlemlemiş biri olarak yenileme de pek performans sağladığını görmedim.

18. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    cevabın için teşekkürler peki bana önerebileceğin bir ürün varmı çünkü çok hızlı gelişim istiyorum artık .

19. tank

tank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino fx nasıl kulanılır ne işe yarar kac gram kulanırız ateriman öncesi bana sölermisiniz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:20 ----------

amino fx nerelerde satılmaktadır

20. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    1 ölçek ve idamandan yarım saat önce.

Sayfayı Paylaş