Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet jay zaten onun sayesınde recovery oluyor teh allahım ya :)

reklam o reklam jay kullanmıyordur bıle cogu urunu :)

ne sanıyosunuz jay antrenman sonrası hmmm bı amıno fx alım barı mı dıyor :)

ben ne dıyor solım
    jay: offff gogusumde agrıyor baya sanırım mgf yuzundne olmalı :) antrenmanım bıttı gh vurulma zamanım geldı ve yanında 100mg kadar t-bol alabılırım sanırım a bırde unutmadan bol dextrozda alım ınsulın bosa gıtmesın :)

yanı olay hıcde zannedıldıgı gıbı degıl :) jay bu urunlerı kullanmıyordur merak etmeyın :)

ve sunuda belırtım jay ole kıloyla proteınde almıyor efsanevı weıder semınerınde kı artık bulamassınız o semınerı :( gunde 200 kusur gr proteın alıyor :) ısı yok bıde ek besın kullancak bosuna :)

artık bıraz burda takılmak yerıne reklamlara ınanmak yerıne forumun dıger kısımlarını da okuyun ve gerceklerı ogrenın :)

Son düzenleme: 29 Mart 2012
    viva-zapata bunu beğendi.
  2. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    hocam sağ kol 43 sol kol 41.5 kilo 86 boy 180 kanat ve trapezler doğal olarak dışarda duruyor göğüs ortası açık vücut herşeyi kabul ediyor artık

3. mertakn

mertakn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu ürünü antremandan önce mi kullandın sonra mı?

4. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bu ilk mesajım.

Bende aldım 3 kere kullandım. bir kere sakın suyla karıştırmayın bence.iğrenç bir tadı var. 2 kere içtim feci mide bulantısı yaptı.

bence greyfurt suyu ile için tadı güzel oluyor uyumlu greyfurtla.

şimdilik bir etkisini gördüm diyemem. qnt whey likit daha etkili gibi geldi bana. ben ikisini birlikte kullanıp bakacağım bir de.

ayrıca bir de sorum var. ekstra cla ve karnitin kullansam karaciğerim iflas eder mi ? :)

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Karaciğer dediğiniz organ öyle kolay kolay iflas edebilecek bir organ değildir. İçiniz rahat olsun. Gerek var mı yok mu kullanmanıza onu siz daha iyi bilirsiniz sonuçta.

Bu arada bu ürünü bende aldım fakat kullanmaya başlamadım daha. Multipower Liq. Amino'mun 3 tüpü kaldı bitince bu ürünü deneyeceğim. Multipowerdan çok memnun kaldım umarım bu da o etkiyi verir

6. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aranızdan tecrübelilere danışmak istiyorum.

kilom 93 boyum 1.77

kilo alıyorum durduramıyorum çok spor yapmama rağmen diyetisyene ölçtürüyorum yağ oranımı süzenli olarak

sigarayı bırakmamla spora başlamam bir oldu. fakat hızla 7 ayda kilo aldım. spora başladığımda 79 kiloydum. şimdi 93 kiloyum.

aldığımın 10 kilosu kas 4 kilosu yağ fakat eskiden de yağ oranım yüksekti. şu an %23 yağ oranım var. bunu %15-16 seviyesine çekmek istiyorum.

şu an nerdeyse hergün salondayım.

yapmak istediğim şu doğru mu yanlış mı onu söyleyin sadece.

cytospor whey+ muscletech amino fx kullanıp

carnitin ve cla ile yağ yakmayı düşünüyorum ağır istasyon çalışmaları ve ağırlık çalışmalarıyla.

ne dersiniz ?

7. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Argının ve taurın den dolayı guzel etkı yaratıyor ıdmanda. Bcaa ve glutamıne profılı basarılı. Ek besınlerde tadı onemsemem ama tadı gercekten ığrenc.

Bu arada son bı hafta ıcınde urun normal satıs fıyatı uzerınden 8 tl lık bır ındırıme gırdı. Uretıldığı yerde de , ılgı cekıcı ıcerık değerlerı ve marka bılınırlığıne rağmen cok kullanılan bı urun değıl. Bu acıdan kafamı karıstıran bı urun.

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
  8. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    forum arkadaşlarım geçen günkü antramanımın öncesine

fx içine ekstra 2gr kreatin ve 2 gram glutamine karştırdım+hydroxycut+1grkarnitine+4 aminoasit hapı+yeşil çay komplexi aldım. hiç bu kdr güçlü hissetmemiştim kendimi aylardır çıkamadığım kilolara yarım saat içinde çıktım bitirdiğimde ise whey protein içine 2 şer gr kreatine ve glutamine koydum ve sanki hiç yapmamışım gibi hissettim.

sporla kalın sağlıklı yaşayın :D

9. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bsn no explode ile kullanılabilirmi acaba ? sıkıntı yapar mı

10. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    içinde taurin gibi uyarıcı bi madde var zaten no ürün yanında kullanmak enerji patlaması haline getirebilir :D fx i kullan yeterli görmezsen no ürün de ekle spor öncesine.

Ramirez bunu beğendi.
  11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    17 yas icin biraz fazla degil mi bunlar ?

onbir bunu beğendi.
  12. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    şu an bir yan etkisini görmedim.

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tabi ki siz bilirsiniz. Ama organlara verilen hasar bir sivilce gibi görünür bir şekilde olmuyor. Yada yağ yakıcı değil ki bunlar kalp çarpıntısı yapsın. Size önerim yine de bir doktora gidip vücutunuzu kontrol ettirmeniz. Değerler üzerine. Sağlıklı sporlar dilerim.

themertyildiz ve raqetuna bunu beğendi.
  14. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Dusunceniz icin cok tesekkur ederim. Gitip baktircam kendime ancak hastaneye gittigimde ne demem gerekiyor? Kan degerlerime baktirmak istiyorum mu?
    Hydroxycut icin bircok insan carpinti yapio ve braktim tarzinda seylerle karsilastim ancak bu tarz bir seyle bile ben hic karsilasmadim.

15. cem1835

cem1835 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben muscletech nitrotech ve nitro amino fx aldım 100-150 gram multipower glutamine ve 250 gr kreatinim var bunları nasıl kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

16. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü bugün aldım. Antreman sonrası kullanmayı tercih ettim..

Kokusunu pek sevmedim , tadıda burada kötülendi çok. Bende Cappy Karışık Meyve suyunu 350 ML kadar doldurup , içine karıştırdım. 10 numara oldu tadı.. İyide gitti.. :)

Besin değerlerinde bir eksilme olmuyordur umarım.

Onun dışında bir sorum var..

İçinde protein olmadığı için , protein takviyesi yapmak lazım mı ? Muscletech Nitrotech ilave edelim mi ?

Bunların dışında Hydroxycut kullanmayada başlayacağım yarın 3-5 kilo yağ atımı için.. :)

17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası 3-5 kilo fazlanız varsa Hydroxycut kullanmanızı tavsiye etmem. Doğal yollardan yada L-carnitine tarzında ürünlerle verebilirsiniz. Koku konusuna katılıyorum.

Valla ürün 2 haftadır yatıyor daha kullanmadım. Yarın likit aminom bitiyor ve Allah'ın izniyle cumartesi kullanmaya başlayacağım

18. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Valla 1.74 boy , 77.5 , 78 kiloyum..

5-6 kilo vermem lazım.. zaten 1 paket kullanıcam ara ara..

Amino FX muhteşem bir ürün , cappy karışıkla içmenizi ayrıca tavsiye ederim.. :)

19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ürün hakkında görüş bildirmenin zamanı gelmiştir heralde.

Tad: Suyla karıştırınca şurup tadını alıyor. Belli bir süre sonra alışıyorsunuz. 10/6
    Karışma: Kısa sürede çok iyi karışıyor topraklanma filan olmuyor 10/10
    Koku: Önemli midir bilmem ama kokusu cazip değil. Gerçi kokuya göre ürün kullanacaksak :) 10/5
    Etki: Antreman öncesinde alındığı vakit şunu fark ettim, antreman sırasında daha az yoruluyorsunuz. İçinde ki yüksek bcaa ve l-glutamine'in buna etkisi var. Şimdilik ürün bitmeden 10/8 diyorum.

Bu arada suyla karıştırarak içtim bunu da belirteyim. Ürün bitince daha detaylı gözlem yapacağım

20. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    ürün iyi güzel'de fruit punch hakkaten bi süre sora can sıkıyo zaten günlük 1 ölçek alınan bir supplement bitene kadar bende bittim ama verdiği enerji olsun amino sıralaması gelişim sürecine katkısı iyi

Sayfayı Paylaş